Stále sa nám to nedarí

lufinka83
29. júl 2009

stále len /. ☹ ako to zvládate...ja už nemôžem...každý mesiac si myslieť,že sa to podarilo a zasa nič ☹ som z toho na nervy... ☹

mb85
15. nov 2012

@emma93 ahoj to co popisuješ, mi připomíná ten můj výtok před menstruaci, měla jsem to předminulký cyklus a dva dny na to jsem to dostala,ale může to být i něco jiného no uvidíš

pancuska
15. nov 2012

@mb85 tak to je super,konecne sa to posuva dalej,len nech to takto pokne pokracuje!!!!!a som strasne rada ze si mi napisala a podelila sa so mnou o tu super spravu ze je to na dobrej ceste!!! 🙂

mb85
15. nov 2012

@pancuska taky jsem ráda jsem objednaná na 3 prosince a hned mě objedná na další i manžela, těším se protže věřím že tam zjistí příčinu 😉 nebo aspon nas to opravdu posune o krok dál

emma93
15. nov 2012

@darazv.. tak dnes som to dostala☹((((((...sklamanie je obrovské ☹ ☹ ☹ 😢 Velmi velmi som verila že tentoraz to vyšlo...ach 😢

darazv
15. nov 2012

@emma93 bože to mi je luto ☹ mna to čaka za chvilu som ešte aj chorá ☹

emma93
15. nov 2012

@mb85 ..ahoj...ano mas pravdu,,dnes som to dostala, velmi som tomu verila.. 😢 😢 ..ked som ráno prisla na WC a zbadalo to, bolo to pre mna trpké prebudenie ☹ ...celý den som mala slzy v ociach a nemozem nato prestat mysliet.. 😢

emma93
15. nov 2012

@darazv ,,dakujem..aj mne...a ani nevieš ako...naozaj som myslela ze to vyslo!! ešte nikdy predtým som nemala taký silný pocit a velmi som tomu verila 😢 😢 ..no dnes rano ma to riadne prefackalo 😢 ..bol to velmi zlý den

janielik87
15. nov 2012

@darazv smiem sa opytat, aky liek bral tvoj priatel? aj my mame zly spermos...:(

darazv
15. nov 2012

@emma93 viem ako sa citiš je to velmi kruté a nespravodlivé ,niektoré ženy rodia jak jablon alebo idu na potrat a my musime prekonat dlhu cestu aby sme mali vytuženy plod lasky ☹ v živote by ma nenapadlo že budem mat raz s priatelom problem počat miminko a odkedy to viem o to vacsia tužba po mimi je ☹ ale som silna a idem dalej a verim ze sa dočkam ako aj ty len hold trvá to dlhšie 😉

mb85
15. nov 2012

@emma93 tenhle pocit znám moc mě to mrzí ☹

inka25
27. nov 2012

ahojte všetky baby rada by som pomohla vám tak ako som pomohla sebe, dlho sme sa snažili aby som otehotnela, stráca som nervy, nič ma nebavilo až nakoniec som si povedala, že vyskúšam niečo čo by mi mohlo pomôcť a začala som po odbornej rade s našim známym užívať aloe vera (zo začiatku som tomu neverila) ale vyšlo to a nebanujem ten deň ked som išla na prezentáciu. Ak by som vedela pomôcť nejakej snažilke tak budem len rada, mne pomohol niekto, ja chcem teraz pomôcť dalším. Ak by ma mal niekto záujem budem rada ak sa mi ohlásite a ja vám odporučím to čo som ja užívala. Držte sa !!! A taktiež vo veľa prípadoch tu čítam že vaši muži majú problémy so spermiami aj s tým sa dá niečo urobiť tak ma kľudne kontaktujte !!! čím skôr to začnete užívať tým skôr začne vaše telo pracovať viem to z vlastných skúseností.

mb85
29. nov 2012

@pancuska ahoj hlásím nové zprávy, dostat to mám v neděli,ale předevčírem , my vyšli pozitivní TT , tak uvidím co v to pondělí u lékaře jestli krev na hormony nabo na HCG

pancuska
29. nov 2012

@mb85 jeeej ,no drzim palce aby to bolo na HCG......a nevyskusas este jeden urobit? 😉

mb85
29. nov 2012

no zrovna teď na jeden koukám :D a jsou tam dvě a krásně viditelné. test je nad 20 . tak asi ta hladina stoupá uvidím v pondělí

allenka33
2. dec 2012

Baby je mozne,ze by som mohla byt tehu??v utorok som mala mat ovu,ale v pondelok som bola na laparoskopii a s manzelom sme sexovali v sobotu pred laparkou...strasne ma naduva a bolia ma prsia..ale asi to nieje mozne ze??nepustaju nejaku tekutinu do vajcovodou,?tym padom spermie vymyli...jaaj,neviem..

amelie123
13. jan 2013

Dievčatá, tak sa po dlhom čase ozývam aj ja. Začali sme sa snažiť minulý rok v januári a mám za sebou kopec jednočiarkových testov a prerevaných dní a prebdených nocí.... Koncom leta som bola zrelá na prášky, rozrušovali ma aj reklamy na plienky, tak som to stopla. Sama od seba, od nervov, lebo každý mi hovoril tú strašnú vetu: musíš na to prestať myslieť... ale ako dopekla??? nenávidela som tú vetu a rozhovory o deťoch, vyhýbala som sa kamoškám, čo boli tehu alebo už mali malé... nemohla som, nezvládala, skrátka som od hnevu prestala na to myslieť. Téma deti u mňa normálne vyvolávala už nervy, hnev a zúrivosť.

Napísala som knihu, stihla už aj vyjsť, teraz som dopísala druhú a neviem ako, prešlo ma to samé od seba... odrazu ma prestali rozrušovať reklamy na plienky, deti.... Píšem knihy zo sveta medzi nebom a zemou a možno aj to mi pomohlo, dalo mojim myšlienkam iný smer, anjeli a tak podobne.... takto nejako to skrátka prešlo, ale v živej pamäti mám všetky svoje stavy.... V decembri som zašla sa mojou dr, že teda potrebujeme pomoc. V ten mesiac sme už nestihli sledovať cyklus tak sme to nechali na január. Na 7.deň cyklu som mala ísť na krv... a ako na potvoru, začala mrcha meškať. Bola som naštvaná, nemám rada, keď osud, či čo, vzbudzuje nádej a potom by som z ničoho nič dostala. Už sa mi to neraz stalo a zdalo sa mi, že niečo od nervov porozbíjam... ale mrcha nikde. Dnes je 5. deň čo mešká. Kúpila som teda test, že ráno urobím. Nevydržala som, spravila som už večer, ale nemala som veľké oči, už som videla toľko jednočiarkových... ale po 5. minútach mi padla sánka. Bože, sedela som na zemi a nechápavo pozerala na tie dve čiarky.... tak strašne som ich chcela. som rozhodnutá ráno volať dr a až potom uverím🙂 Dnes asi ani nezaspím... cítim s vami všetkými, čo sa snažíte, mám za sebou najhorší a zároveň najlepší rok svojho života, lebo som sa vydala.... moja sesternica porodila, dve kolegyne ostali tehotné a tiež porodili, bratrancova manželka, spolužiačky.... pretrpela som to ani neviem ako... a teraz... keď mám aj ja tie vytúžené koľajnice, zrazu mám pocit, že uverím, až keď mi to potvrdí doktorka....

darazv
13. jan 2013

@amelie123 potichučky gratulujem 🙂 tieto stavy preživam ja a stále verím že sa raz // dočkám.Tiež nenavidim vetu -NEMYSLI NA TO!!!!

darazv
13. jan 2013

@inka25 AHOJKY NAPÍŠEŠ MI IP 😉

amelie123
13. jan 2013

@darazv dakujem krásne, ja aj tak nedokázem uverit... az ked dr potvrdi, potom zacnem skakat po plafon.... boze, ked si predstavim to strasne neferove trapenie.... a ciganky rodia jak jablone, alebo celebrity...porodia a deti daju pestunkam... totalne nespravodlive...

tyxoe
17. jan 2013

@darazv veeelmi dobre to poznam ,ako citam vsetky tie komentare a spravy o tehotenstvach a moznych tehotenstvach mam nervy na dranc,nemysliet nato sa neda ak je tam silna tuzba je tam aj silne myslenie :P nic nam neostava len silno milovat nase polovicky a to doslova 😀 ...

mb85
17. jan 2013

@pancuska ahojky moc tě zdravím jen jsem chtěla poslat zprávu,že zatím se krásně kulatím a už máme skoro první trimestr za sebou 😉

pancuska
17. jan 2013

@mb85 ahooooj ...... som velmi rada ze si mi napisala!! Potesilo ma to 🙂 ved pozeram ze uz si 12tt ako to rychlo leti!! neboj sa tiez mam uz riadne brusko a uz ho veru neschovam ale ved vzdy som tuzila byt tehotna a ked som tak som to schovavala no to uz skoncilo 😉 takze uz sa tesite!!! ja idem teraz 28.1. ku gyn na kontrolu tak drobcov zasa uvidim a uz sa tiez tesim....a ako sa inak citis? nebyva ti zle?

mb85
17. jan 2013

@pancuska zle mi je pořád , dost bolí břicho měla jsem v děloze, hematom,ale ten nekrvácí tak snad už dobrý jdu 30.1. na ultrazvuk tak doufám,že tentokrát mi řekne jen dobré zprávy , a co ty jak se cítíš, kdypak máš termín? počítám že někdy v červenci?

nory31
17. jan 2013

ahojte, ako citam tak 1 rok cakania nie ani tak vela... aj my sa uz snazime vyse roka ale nevzdavam to! Mate par dobrych rad ako ste to cele ustali? DAKUJEM!!

pancuska
18. jan 2013

@mb85 an termin mam v cervenci presne 21.7. ale kedze cakam dvojicky tak pocitam ze sa to moze posunut....ako o par dni skor.....takze hematom? ja som mala tiez nejaku cystu ale gyn mi na to povedal ze tehotnej zene sa tvoria cysty a praskaju lebo plod si z nich berie vyzivu tak som sa teda ukludnila.....mne byvalo tiez zle ale na stastie som nevracala kedze som doma na PN tak som si vzdy lahla a ono to preslo,ale keby mam chodit do roboty tak neviem ako to vydrzim...teraz ma zasa bolieva zlcnik ale ten ma bolieval aj ked som tehu nebola.....ale brucho nas bude bolievat kedze sa nam roztahuje maternica.....no som zvedava co ti povie dr to uz aj ja budem vediet ako sa moje deti maju v brusku....pockaj ked zacneme citit pohyby to bude .... ja sa inak neviem dockat pohlavia.... 🙂 strasne som zvedava co to bude?!!!

pancuska
18. jan 2013

@nory31 ahoj.....ja som uz po pol roku snazenia nevydrzala a utekala ku gyn ze sa nedari uz rok-som ho oklamala ale aj tak so mnou nic nerobil,tak som isla inemu a ten zacal konat a prisiel na pricinu-nefunkcne vajcovody!!! Takze bud sa ti nedari lebo sa velmi na to sustredite alebo je tam predsa len problem!!! Inak citala som na ukludnenie mysle knihu The Secret!!! 😉

amelie123
18. jan 2013

@nory31 ja som pol roka nerváčila, mala som rôzne stavy, mračila som sa, mala som nervy nadranc, nebola so mnou reč, často som revala, nadávala, že ako je možné,že cigánky rodia jak jablone.... a v druhej polovici roka som začala čítať znovu knihy z prostredia medzi nebom a zemou. Dopísala som prvú, ktorú mi následne vydali a potom som napísala druhú. Preniesla som všetky myšlienky na niečo čo mi myseľ zamestnalo rovnako ako predtým dieťa, lebo písanie je moja obrovská vášeň. takže moja rada je, zamerať sa na niečo, čo máš hrozne rada a čo pomôže tvoje myšlienky udržať v pohode... samozrejme to je za predpokladu že je problém v psychike.

mb85
19. jan 2013

@pancuska to je super moc gratuluji ke dvojičkám:D vždycky sem si je přála,ale i za jedno jsem vděčná potom všem, ju břicho bolí i z té dělohy ,ale mě i po námaze, já do práce musím jsem osvč, takže mi nikdo nemocenskou nezaplatí,ale jinak furt ležím a odpočívám, těším se na ultrazvuk až budu vidět že srdíčko bije a vše je tam kde má,možná už půjde poznat co tam je a kedy ty jdeš na ultrazvuk? nemáš rizikové těhotenství ked čakáš dvě mimi?

pancuska
19. jan 2013

@mb85 podla diagnozi na Pnke rizikove tehu nemam ani neviem preco,ale marodim od sameho zaciatku IVF....hned ma nechal doma ako keby tusil (moj gyn) .....ja teraz idem na sono 28.1. a uz sa tesim,len som teraz akasi naladova a vsetko ma rozculuje a vobec nemozem spat v noci!! no ty ked budes mat uz tretie tak by si mala mat aj skor pohyby ze? niekde som to citala........tiez by som uz chcela aby bolo vidiet co to bude ?!! a tebe este nerobil sono?

mb85
23. jan 2013

@pancuska no mě sono dělali před 4 týdny ted jdu na nějaké větší, jinak já jsem též naladová , vztahovačná a ubrečená,asi ty hormony,tak já jdu 30.1 tak mi pak napiš co prcci jak se jim daří a jestli jsou v pořádku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre