Stále sa nám to nedarí

lufinka83
29. júl 2009

stále len /. ☹ ako to zvládate...ja už nemôžem...každý mesiac si myslieť,že sa to podarilo a zasa nič ☹ som z toho na nervy... ☹

marecek1
10. máj 2012

@hondashi určite je veľmi dôležité na "to" nemyslieť, nesústreďovať sa len na to jediné, ale niekedy je to dosť ťažké. zvlášť, pokiaľ to trvá pridlho, a tiež - pokiaľ všetci naookolo sú tehotní, alebo majú bábätko.

marecek1
10. máj 2012

@lufinka83 jéj, takže u teba je šanca, žeby si bola tehu? no tak skús testík 😉 😉 😉 to by bolo super, najskôr elinor, a potom ty 🙂

marecek1
10. máj 2012

@domi1988 ahojky 🙂 takže si sa tiež pridala do tejto témy? v poslednej dobe nám to tu trošku viazlo, uvidíme, či sa témička rozbehne, a hlavne, či sa rozbehneme aj my s tehuľkovaním.

domi1988
10. máj 2012

@marecek1 no ved pozeram ze to tu je nejake zamrznute 😀 ja verim, ze ked budem merat,velmi mi to pomoze a aspon budem vediet na com som. dnes som si pysne zapisala prvu hodnotu do grafu 😀 😀 😀

marecek1
10. máj 2012

@domi1988 tak to je super. ja som na meranie BT nikdy nebola, ale ja mám zasa svoje "gynekologické stredy" 😀 však vieš - takže vďaka folikulometri vždy viem, či ovulka prebehla.

domi1988
10. máj 2012

@marecek1 jasan viem.. a vcera to ako dopadlo? ja som sa rozhodla ze meranie je moja posledna sanca,potom uz fakt neviem...ale ja verim ze sa to podari.. ked uz kika to zacala 😉

lufinka83
autor
10. máj 2012

@bobi3 ďakujem 🙂
@marecek1 no odhodlávam sa k tomu kúpiť si ten test...ak dnes stihnem kúpim dnes ak nie tak zajtra ( ovšem keď nedorazí mrcha)

blondatabruneta
10. máj 2012

@sakrusa83 já jsem z Olomouce, tady je to všechno skoro na počkání 🙂

marecek1
10. máj 2012

@domi1988 včera som nebola, bola som v piatok pred víkendom, porušila som tradíciu stredy... 😉 ,
a nedopadlo to nič moc, tento mesiac len kikuš, bohužiaľ.

marecek1
10. máj 2012

@lufinka83 a koľko ti už vlastne mešká MS?

sakrusa83
10. máj 2012

@blondatabruneta aLE TU IMUNOGOLII O KTERÉ MLUVÍM JE PRÝ JEN V pRAZE V pODOLÍ A JEŠTĚ V pLZNI. tAK NEVIM JESTLI TO V TOM oLMIKU JE TO SAME

blondatabruneta
10. máj 2012

@sakrusa83 co já vím tak imunologie tu ve fakultce je 🙂

gitka20
10. máj 2012

@sakrusa83 ahoj, nebolo to jednoduché, prešli sme si všetkým čo sa dalo, máme za sebou 2 neúspešné IVF a teraz som otehotnela prirodzene - ešte teraz neviem ako sa to podarilo

sakrusa83
10. máj 2012

@gitka20 tak aspon že podařilo! gratuluji!

lufinka83
autor
10. máj 2012

@marecek1 dnes je to už týždeň..inak ju mám ako švajčiarske hodinky....zajtra sa idem testnúť tak uvidím čo sa mi tam ukáže...

lufinka83
autor
11. máj 2012

@elinor42
@marecek1
dobré ránko...robila som si dnes ten test...taká nervózna som nebola ani pri maturitách 🙂 vám poviem,že také kolaje // som v živote nevidelaaaaa 🙂)))) tak sme si ráno s manželom dali slzy šťastia 🙂 ja som tak šťastná..neviem to ani opísať...ruky sami ešte stále trasú...

mariro
11. máj 2012

@lufinka83 tak parada,krasny dnesny den teda 🙂 ,ja sa vzdy tesim s druhymi,lebo viem ako som aj ja cakala na tie kolaje 🙂

lufinka83
autor
11. máj 2012

@mariro jeeej, ďakujem...my sme si počkali vyše dvoch rokov...a podarilo sa to prirodzene..a to sme tento mesiac mali ísť do centra na IUI...o to je tá radosť väčšia 🙂

marecek1
11. máj 2012

@lufinka83 supéééér 🙂 veľké gratulácie 🙂

lufinka83
autor
11. máj 2012

@marecek1 ďakujem 🙂

mariro
11. máj 2012

@lufinka83 tak to fakt velka radost ,my sme tolko necakali,a tesila som sa velmi,takze viem si predstavit ako sa tesia take zeny co dlho cakaju.Vzdy ma ta radost dostane a prezivam to s hocikym 😀

lufinka83
autor
11. máj 2012

@mariro tá radosť je neopísateľná...na test som pozerala si 5 minút než som vyšla z wc či je to naozaj pravda 🙂 nezabudnem na ten pohľad môjho muža keď som mu dala test do ruky ...ako na mňa pozrel 🙂 to šťastie v tých očiach... už som myslela,že do práce prídeme neskoro... 🙂

ivekr
11. máj 2012

@lufinka83 ahojíky, moc gratuluji. Můžu se zeptat, jak dlouho jste se snažili? My se snažíme 2 roky a zatím neúspěšně, 4.5.2012 mám za sebou druhé IUI.....asi potřebuji slyšet podporu, že nemám ztrácet naději

lufinka83
autor
11. máj 2012

@ivekr snažili sme sa vyše dvoch rokov.. ale keďže som mala na prd doktora tak sa to začala hýbať až po roku a pol, a to tiež tak,že som sa naštvala a išla som do centra kde mi odporučili laparoskopiu, ktorú som mimochodom absolvovala teraz v marci ( na výročie svadby) a tento mesiac som mala absolvovať IUI..takže aprílový sex nestál za nič...skôr by som povedala,že sme to odflákli 🙂 a bác ho...
takže ako hovoria aj iné baby...netreba na to myslieť, keď to má prísť príde to...a určite sa poštastí aj tebe...držím veľmi moc palčeky 🙂 a posielam veľký príval pozitívnej energie 🙂

elinor42
11. máj 2012

@lufinka83 YEEEEEEEESSSS. ÁAAnnnnoooo. Gratulujem. Vedela som, že sa to podarí. Som taká šťastná, ako keď som si tie čiarky našla ja. Vidíš, stalo sa ti to presne ako mne. Ani neviem od radosti čo by som viac napísala. Držím palce, nech celé tehotenstvo prebehne čo najlepšie.

elinor42
11. máj 2012

@lufinka83 Normálne mám slzy v očiach

lufinka83
autor
11. máj 2012

@ elinor42 ďakujem 🙂 som hovorila,že ťa budem následovať..ale že to bude už tento mesiac to som netušila ani vo sne... som ráno neverila vlastným očiam...a ja sa tu sťažujem,že chcem ísť na IUI a mrcha mešká 🙂) a ona mešká lebo tam je ( ako ho nazval môj manžel) malý zázrak 🙂 😵

blondatabruneta
12. máj 2012

@lufinka83 páni.. taky mám úplně slzy v očích... moc gratuluju 😵 😵 😵

zuzixx
12. máj 2012

@lufinka83 aj ja gratulujem a prajem pekné tehuľkovanie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre