Stále sa nám to nedarí

lufinka83
29. júl 2009

stále len /. ☹ ako to zvládate...ja už nemôžem...každý mesiac si myslieť,že sa to podarilo a zasa nič ☹ som z toho na nervy... ☹

aduskatt
21. nov 2011

@janielik87 neboj, porastu🙂)

aduskatt
21. nov 2011

@janielik87 no, ved vidis, ako som ja vcera dopadla.........ale uz nedepkujem, zmierila som sa s tym

janielik87
21. nov 2011

@aduskatt ja som bola na folikulometrii 4x, cize to nezanedbala...len povedala, ze potrebujem silnejsiu davku na nakopnutie...cize ja ju nevinim..jedine v tom mozno, ze minuly cyklus to tak neskumala - lenze bola na skoleni kdesi prec a nestihla som folikulometriu vtedy, kedy som mala

aduskatt
21. nov 2011

@janielik87 to je v poriadku, ked chodis na foliky a na zaklade toho ti kaze duphaston, len si daj pozor, aby si ho nezacala uzivat pred ovulkou......

janielik87
21. nov 2011

@aduskatt no dufajme 🙂 uz sa neviem mrchy dockat 🙂
a ty to stale nevzdavaj, ale zas...ktovie, mozno ti to pomoze a budu // 🙂 🙂 Ja som tiez na to cca v juli a auguste kaslala, ale ja som nemala ovulu, cize nepomohlo nemysliet.

aduskatt
21. nov 2011

@janielik87 my sme sa uz s mm dohodli.....po 80 neuspesnych cykloch uz nemam silu dalej bojovat.

janielik87
21. nov 2011

@aduskatt no ved mne povedala, ze ovu uz nebude, ze mam dat duphaston...tak ktovie, mozno mi ju aj zabrzdil, ale zas povedala, ze co budem natahovat cyklus, ked mi nerastu... :/
no to ja chapem, ze po 80 pokusoch by ma tiez uz siblo... no snad aspon jedno sa nam podari :/ Je to srasne, ze musime s takymito problemami bojovat...:(

aduskatt
21. nov 2011

@janielik87 tak ten duphaston daj a buduci cyklus to znova odsledujte.ale ved to Dr vie🙂))

janielik87
21. nov 2011

@aduskatt no ved uz som 26DC a vcera som dobrala poslednu tabletu... 🙂 cize uz len cakam mrchu. Ale strasne ma z toho duphastonu bolievaju prsia...:( :( to je nanic.

aduskatt
21. nov 2011

@janielik87 ak mozem poradit, skus si miesto duphastonu pytat utrogestan...s nim su lepsie skusenosti.to mam info priamo z CARu🙂

janielik87
21. nov 2011

@aduskatt no skusit by so si to mohla, ale zas ci sa nebudem bat jej do toho kafrat..uvidime podla jej nalady. 10DC idem na folikulometriu zase. :D Ale este nemam ani 1DC..:/ :/ Uz aby tu boool. Davno som si kramy takto nezelala.

smudlinka10
21. nov 2011

Ahojky, můžu se přidat? Snažíme se od června/července ... pro někoho krátká doba, ale mám problémy s ovulací... snad do měsíce budeme vědět jak na tom jsme

aduskatt
21. nov 2011

@janielik87 ved si dospela, nie nesvojpravne dievcatko🙂)) slusne sa spytaj, ci by sa nedalo pouvazovat o tomto lieku🙂

janielik87
21. nov 2011

@aduskatt :D no skusim sa spytat, ako argument dam tu bolest prs, ze ci by nebol taky liek lepsi nahodou...:D ale ja sa obcas pri tychto lekaroch citim ako dievcatko 🙂

aduskatt
21. nov 2011

@janielik87 no, utrogestan ti od bolesti asi velmi nepomoze, ale su vraj lepsie skusenosti s tym....no, ved skus, uvidis
skus ist na nu cez jej ego.ze sa s nou chces poradit, co si ona mysli a aky je jej nazor na utrogestan..si chces overit info, ze ci je lepsi🙂)

janielik87
21. nov 2011

@aduskatt 🙂 aaa ake chmatyyy 🙂)) no skusim, ak na to nezabudnem..alebo nebudem zas zosokovana, ze nic nerastie..:///

aduskatt
21. nov 2011

@janielik87 no, skusit treba🙂

janielik87
21. nov 2011

@aduskatt jaj ved clovek uz skusa aj susene muchy, keby pomohli... :D :D :D ja som sa rozhodla, ze dalsi cyklus ani alchemilku nedam, ani vitaminy, ani kvapky femi...len tie lieky a uvidime... No mozno grepovy dzus na hlien predsa dame...

aduskatt
21. nov 2011

@janielik87 ja som tiez nic mimo nedavala..femigard som pila nejaku dobu ale vobec nepomohol...vyhodene peniaze.a to aj podla viacerych lekarov☹

janielik87
21. nov 2011

@aduskatt no ved aj ja mam ten pocit, zeby mi to pomohlo to nie, len co som sa tym tak nejak povzdbudzovala, ze "toto mi iste pomoze" a nic...

aduskatt
21. nov 2011

@janielik87 ja ked som to ukazala lekarovi, precital si zlozenie a to, co uvadza predajca, od coho to vsetkeho pomoze........schuti sa zasmial a povedal, ze vsetko, co ucinkuje na viac ako dve, tri veci je oblb.......ze nie je mozne, aby bolo nieco na nechty, vlasy a maternicu......a keby to bolo take uzasne, tak CARy by mohli zrusit a on by nebol plesaty, lebo by to uzival na vlasy..a asi som mu dala za pravdu, presvedcil ma tou existenciou CARov....a to som to do seba pchala pol roka

janielik87
21. nov 2011

@aduskatt no tak teraz uz si ma presvedcila...este asi dochlipem tie kvapky, lebo skoda ich vyhodilt..ale potom dovi dopo...nic uz ja nebudem kupovat. Ani vitaminy. Az ked otehu...ale radsej ovocie a zeleninu.

lienkalienocka
21. nov 2011

@aduskatt asi tych zodpovednejsich je menej ako citam temy 😒 este stastie ze sa aspon niektora podeli o svoje skusenosti
@janielik87 tak drzim palce 🙂

janielik87
21. nov 2011

@lienkalienocka vdaka 🙂

janicka88
21. nov 2011

@blandik nn jeste u dr jsem nebyla,ale na stredu jsem objednana

aduskatt
21. nov 2011

@janielik87 no, ved ovocie zelenina a kyselina listova by mala stacit🙂
@lienkalienocka no, zial, je to tak............ja som natrefila teraz na celkom fajn lekara.....predtym to boli dve katasrofy, a bohuzial aj v CARe sa mi nepacil pristup☹

janielik87
21. nov 2011

@aduskatt 🙂 no uz aj tu kyselinu som brala este na zaciatku v marci pred planovanim... :/ :/ ach jaj, vtedy som si hlupa myslela, ze v aprili uz som tehu...

yvi83
21. nov 2011

Konecne dufam prichadza ms,....pobolieva ma podbrusok ako pred ms a aj nejake spinenie tak dufam, ze zajtra sa to rozbehne naplno.....11DC na folikulometriu a vsetkym babam zelam aby pri stedrovecernom stole sedeli TRAJA 😉 a o darcek pre seba aj pre mangela postaraneee 😵 😵

aduskatt
21. nov 2011

@janielik87 takych nas bolo viac, co si mysleli, ze v pohode🙂

janielik87
21. nov 2011

@aduskatt bohuzial realita je ina..:/ :( jaj zas depkarcim...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre