Stále sa nám to nedarí

lufinka83
29. júl 2009

stále len /. ☹ ako to zvládate...ja už nemôžem...každý mesiac si myslieť,že sa to podarilo a zasa nič ☹ som z toho na nervy... ☹

sono2
16. mar 2014

@cherralie a posielajú na ňu aj len tak.? Či musí byť na niečo.podozrenie ?

michaela226
16. mar 2014

skus partnerovi nasadit vitamin E, klasický vitamin E z lekarne, a kazdý den jednu kapsulu, nam to pomohlo teda manželovi a mame krasnu dceru a tiež som bola 2 roky na nervy ze nic.

jankato30
16. mar 2014

@sono2 co mam napisat

sono2
16. mar 2014

@jankato30 že ako si dopadla u doktorky 😉

jankato30
16. mar 2014

@sono2 aha no oki vy sa dlho snazite?

sono2
16. mar 2014

Rok a tri mesiace

mojusinka
16. mar 2014

@sono2 nie nebola som doktor vraví že ja som úplne v poriadku a manžel tiež ja už fakt neviem čo je za tým mužovi chlapi hovoria v robote že sa to nedarí možno aj s toho dovodu že má dosť stresovú prácu kedže robí vo výškach že poznajú takýto prípad a hneť ako vymenil prácu sa im podarilo počať dietatko tak ale u nás sa toto nemusí podariť a zase sme radi že muž pracu ma kedže v tejto dobe je velká nezamestnanost 😒 😒 😒 😒 😒

mojusinka
16. mar 2014

@cherralie syna mám s prvého manželstva a ten sa podaril na prvú šupu chceli sme ho a aj sme ho mali no ale s mojim terajším mužom sa nám to nedarí už piaty rok...nie nechodime nikam zatial sme tomu dávali volný priebeh ale nič sa nestalo už piaty rok nič som zúfala...kto ma drží po kope s nervami je moj synček keby som nemala jeho určite by som sa zrútila ☹ ☹ ☹ ☹

mojusinka
16. mar 2014

@sono2 máš to aj ty tažké ja si už pripadám ako stroj na výrobu dietatka a chlapi na nás tlačia a ani si neuvedomujú ako nás to ničí ale trápia sa aj oni nie len mi ☹ ☹ ☹ ☹ a oni si nechcu pripustit že aj oni zlyhali ked sa to nepodarí 😠

cherralie
17. mar 2014

@sono2 No podezření je asi vždycky, když už jsi v caru.

pluba
17. mar 2014

@mojusinka Prosím, zkuste (speciálně ve Vašem případu tím spíš - oba jsme "v pořádku") práci s FasterEFTem, kterou nabízím. Zkuste tu hodinu skype práce zadarmo. Věřte, že Vám to (přinejmenším) může přinést úlevu, a nakonec ve výsledku i úspěch. Zkuste to, nemůžete přijít o nic, než o své nepříjemné pocity.

sono2
17. mar 2014

@mojusinka tak už nič neostáva., len byť trpezlivé., ja verím , že to príde ako blesk z jasného neba. Pekný deň

monicka79
17. mar 2014

@jankato30 po tri a pol roku, jedno dieťatko už 7 ročnú dcérku mám a ked mala mať 4 roky, tak sme sa začali snažiť. Ked sa rok a pol nič nedialo, tak ma poslal doktor na laparku a manželovi robil spermiogram, potom mi sledoval ovuláciu, ktorú som nemala vždy, teda strašne pomali rástli folikuli, tak mi dal clostil a duphaston, foliky boli, ale aj tak nič z toho, tak teraz už nechcem dlho čakať, lebo už budem mať 35 rokov a nechcem rodiť velmi neskoro

dovea
18. mar 2014

ahojte chcem sa spýtať po akej dobe snaženia sa a konkrétne na základe coho lekár predpisuje clostil? chystam sa 2. cyklus na folikulometriu a premyslam ci uz mozem lekara poziadat o predpis. snazime sa uz asi 3/4 roka po spontannom potrate.. ovulacia vraj minuly cyklus prebehla, ale nic z toho.. mavam pred ms spinenie aj 4 dni.. no a stale sa nedari..
dakujem!

cherralie
18. mar 2014

@mojusinka ty jo, to bych tak dlouho nevydrzela. Pritom treba spermiogram je to nejjednodussi, co muzete podstoupit a mohlo by vam to hned objasnit pricinu. Nebo se pritel stavi proti?
Drzim palce, at se vam co nejdrive zadari.

cherralie
18. mar 2014

@dovea no nemyslim si, ze je to nejak dane, ale pokud nejak v pulce cyklu budes mit male folikuly, tak se muze domnivat, ze ti nedozravaji a muze ti ho predepsat. Pokud budes mi v pulce cyklu folikul kolem 20 mm, tak asi ani neni duvod ti predepisovat clostil. Ale zeptej se urcite jeho a uvidis.

dovea
19. mar 2014

@cherralie dakujem.. praveze po prvej folikulometrii som zistila ze dominantny folikul mal az okolo 25 kym praskol takze mi rastu az az myslim...lenze som zacala spinit uz vysei tyzdna pred ocakavanou MS co sa mi zdalo cudne pretoze vacsino spinim cca 3 dni kym sa mi rozbehne...tak som si myslela ze mozno uhnizdovanie ale ako som vcera zistila tak bohuzial.. ms sa naplno spustila a neskutocne bolestiva...citala som ze spinenie pred ms nieje v poriadku, co som nevedela..tak ma napadlo, ze to moze byt nedostatkom hormonu/myslim progesteronu/..a to mi mohlo aj sposobit ten samovolny potrat pred dvoma rokmi..mozno sa aj parkrat uz odvtedy zadarilo len sa mi to jednoducho neudrzi..na to je tusim duphaston nie?

dovea
19. mar 2014

@cherralie dodavam ze folikul mi praskol asi až 16. den a mal okolo 25mm a kedze som zacala tak skoro spinit, mam kratku poovulacnu fazu..podla mna mam malo progesteronu

mojusinka
5. apr 2014

@cherralie boli sme obaja a všetke výsledky su v poriadku no neviem asi sa na to dosť sústredíme a to je v tom horšie ale na to sa nedá nemyslieť ked to tak velmi chceme aby sme mali malé bábo a pre synčeka surodenca ☹

barbishkamiracle
5. apr 2014

Mile snazilky, davam na znamost, ze pripravujeme specialny kongres - Planujeme babatko.
Viac info najdete na FB
Budeme sa tesit, ked sa pridate a date to vediet aj ostatnym parom.
Keby ste mali nejake otazky, piste.

humancare
24. apr 2014

Nedari sa Vam otehotniet? Mate cysty, alebo myomy, ktore sa Vam nedaju vyliecit? Prave pre Vas je tu cvicenie AVIVA, ktore je jedine na Slovensku. Uz sme pomohli viacerym zenam, ktorym sa nedarilo pocat babatko a nepomahali im ani umele oplodnenia. V maji robime prve 4hodinove cvicenie. Tento krat v Samorine. Nevahajte a prihlaste sa. Skuste pomocou špeciálnych cvikov aktivovať prirodzenú funkčnosť vašich ženských orgánov. V akych pripadoch vam mozme pomoct - nepravidelny menstruacny cyklus - mnestruacne bolesti -nadvaha - neplodnost/ ovulacne problemy -menopauza - myomy, cysty -inkontinencia -muzske zdravotne problemy -prostata, poruchy potencie

zuzana256
11. máj 2014

ahojte ja na to malokedy myslim aby uz to babo bolo a stale nic tak velmi po nom tuzime musime cakat urcite sa too podari asi zme zakliate co chceme mat deti a este nemame a tie co nechcu este maju

zuzicek88
11. máj 2014

@zuzana256 Ahoj ani ja som na to stale nemyslela,ani pri milovani a nic uz to bude rok,co sa nedari a teraz som sa rozhodla,ze praveze sa zacnem tesit a sustredit pri milovani na to,ze si robime babatko a tesit sa tomu

leona45
12. máj 2014

@mojusinka ja som to po 5 rokoch vzdala a cakame na umele opl.

marcelakarol
13. máj 2014

Dnes je to presne rok, co som potratila v 8 tt, stale sa nam nezadarilo, tento mesiac som sa vyzbrojila, mam ovulacne testy, dokonca aj vypocet pogla jonasa, tak hadam zamiesime konecne drobceka

valeriap
13. máj 2014

Ahojte 🙂 konečne sa môžem aj ja vyrozprávať ;) po 8 mesiacov som našla na teste dve ciarky keď že som bola len pred ms tak slabé ale boli tam..Potom som si spravila digi ktorý ukázal 1+2 🙂 úplná radosť to bola potom ešte jeden aby som mala kľudnu..dušu 🙂 ale čo som nechcela stalo sa ...3 dni meškal ms tak som neriešila už
.🙂 ale :( 4 deň mi prišla .:( úplne som bola mimo bála som sa veľmi :( tak som utekala kupit testy..ale už negatívne boli :( plod sa neudržal a vyšiel s krvou :( keď mi to povedal doktor mala som 100 chuti ho kopnúť ;) dva týždne len plač manžela som nechcela ani cítiť vedľa seba ...:( a teraz neviem ...máme sa snažil kovať. .alebo nechať to tak...:/ som stoho veľmi zúfalá ..:(

shania31
13. máj 2014

@marcelakarol
Aj ja som prvykrat potratila cca v 8 tt a zadarilo sa nam za cca 16 mesiacov po.

marcelakarol
14. máj 2014

@shania31 gratulukem, ked ono to.cakanie je niekedy nekonecne. Ale hadam uz skoro sa dockame...

shania31
14. máj 2014

@marcelakarol
Verim Ti, ja som prezivala to iste- kazdy prichod MS bol pre mna len trapenim 😖

marcelakarol
14. máj 2014

@valeriap chapem tvoje pocity, mna ked doviezli v sanitke do nemocnice, lebo som mala strasne bolesti, tak doktorka uplne bezcitne ma prehliadala, ze som az vykrikla od bolesti, ale to nebolo nic oproti tomu, co povedala, uplne bezcitne, uz tam neni, skoro som odpadla, ze co a ona opat, uz tam neni, ako keby ani zena nebola. Ja byt na tvojom mieste, tak skusam hned, kedze u teba doslo k preruseniu ned. Mne doktor radil 3 mesiace cakat, lebo mi robili aj vyskrab. Hlavu hore, ono to urcite pride...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre