Stále sa nám to nedarí

lufinka83
29. júl 2009

stále len /. ☹ ako to zvládate...ja už nemôžem...každý mesiac si myslieť,že sa to podarilo a zasa nič ☹ som z toho na nervy... ☹

evulka3
22. jan 2012

@lubina dakujem 🙂 snazim sa nato nemysliet a stale verim,ze sa coskoro zadari,je to ale tazke...

evulka3
22. jan 2012

@nisade a kde sa to da zmerat?u akeho lekara?

nisade
22. jan 2012

info v IP...

elinor42
23. jan 2012

@evulka3 Ja ti poradím len toľko, ak máš neschopného dr., zavolaj do nejakého centra sama a objednaj sa. Tvoj dr. o tom nemusí vôbec vedieť. Ja som urobila to isté. Tam sa s vami porozprávajú a urobia vám všetky potrebné testy, ktoré sú oveľa podrobnejšie ako u bežného dr. a navrhnú vhodnú formu otehotnenia.
Ja som otehotnela hneď po prvej návšteve. Je to síce trochu čudné, lebo mi ešte nestihli nasadiť žiadnu liečbu a ani mm, ale ak mám byť úprimná, dosť mi pomohla doktorka, ktorá nás dostala na starosti. Predtým som bola v strese, ale povedala, že aj s takými výsledkami spermiogramu sa dá v pohode otehotnieť. A možno to nás dostatočne ukľudnilo a zadarilo sa.

marecek1
23. jan 2012

@elinor42 veľakrát sa stane, že - presne ako v prípade teba a tvojho manžela - sa pár rozhodne, že ide podstúpiť vyšetrenia v centre, a podarí sa im ešte skôr, ako sa vyšetrenia rozbehnú naplno. možno je to aj o tom, že konečne dvaja vypnú, a neberú sex len ako prostriedok na splodenie potomka - keď sa už rozhodli riešiť centrum, a bum: podarí sa. niečo na tom bude, že človek naozaj musí vypnúť, získať vnútorný pokoj, byť v kľude... a potom príde vytúžené miminko.

evulka3
23. jan 2012

@elinor42 Dakujem za radu..buduci cyklus mi skontroluje doktor,kedy a ci mam ovulaciu,tak sa snad niekam pohneme,ale ak sa nepodari do aprila,tak urcite zavolam do centra.Mozem sa spytat po akej dobe sa podarilo tebe?A gratulujem 🙂

elinor42
24. jan 2012

@evulka3 Ďakujem. My sme sa snažili 14 mesiacov, ale začala som to riešiť po 12. Lebo ak by som čakala na dr. a nezobrala to do vlastných rúk, tak možno by som nebola tehu ešte ďalší rok.

martika32
24. jan 2012

dobre ranko dievčata,chcela by som s vas opytať,či mi neviete poradit,čo by to mohlo byť,ked som mala na 14 deň cyklu po sexiku s priatelom troška krvi a potom už len na papieri take hnede,či to može byť duphastonom alebo ak som mala ovulku /ale mavam väčšinou skorej 10deň/..dakujem...pekný dník

zabka88
24. jan 2012

@martika32 ahoj, podľa mna to bola ovulka..

martika32
24. jan 2012

@zabka88 no ak by to bolo tak,tak sme trafili presne a mohlo by sa konečne zadariť,lebo už nemam niekedy nervy na ten začarovaný kruh,každý mesiac to iste /snaženie o dušu/ a vysledok žiadny:(...dakujem

zabka88
24. jan 2012

@martika32 ako dlho sa snažite? mohlo , nemuselo, radšej sa na to moc neupinaj, poznam tiež to sklamanie potom..

martika32
24. jan 2012

@zabka88 priatel bol do apríla min roka na týždnovkách,takže snažime sa od oktobra 2010 ale to boli len take vikendovky takže to ratam že sa snažime až od aprila 2011,ale už som bola aj na vyšetreniach,hormony a ovulku mam ok,doky mi dal Duphaston,ešte počkam tento mesiac ako dopadne a potom rozmyšlam nad Heliosom....

zabka88
24. jan 2012

@martika32 uff to je už dosť dlho, a mm je tiež oki?

evulka3
24. jan 2012

@elinor42 aj ja pockam na tych 12 mesiacov a potom sa objednam,dlhsie uz tiez cakat nechcem..tak nech ti to vsetko dobre dopadne,drz sa 🙂

martika32
24. jan 2012

@zabka88 no ved ešte počkame tento mesiac a potom pojde k lekarovi aj priatel a uvidime čo dalej...a ty ako si na tom?

zabka88
24. jan 2012

@martika32 my skušame asi 4 mesiac teraz, ale ešte som nebola na hormonalnych testoch ani mm, tak neviem či som oki, cyklus mam relativne pravidelny, ovu sa zda že mam tiež každy mesiac ale kedže nemeriam BT, tak neviem naisto 😖

martika32
24. jan 2012

@zabka88 ani ja si nemeriem BT, ovulku mam tiež ok,bola som dokonca 2x na sone a akurat mi tam doky videl vajko,takže ovu by mala byť v poriadku,možno to bude tým,že človek na to myslí aj ked spí,ale to sa neda,ked mi hovoria nemysli na to...uvidime čo bude tento mesiac,nechcem to už nejak dlho naťahovať....ak sa pokušate 4 mes.myslím,že nemaš mať prečo obavy, to nie je dlha doba,buď v pohodičke...ak by sa vám nedarilo viac ako rok,tak vtedy možeš mať obavy,ale teraz isto nie

lufinka83
autor
21. feb 2012

@elinor42 tak ako sa darí tehulka? TT bacilky nedorazili :-/ asi zablúdili 🙂
tak už mám termín laparoskopie...28.03.2012 ( na tretie výročie našej svadby ) - irónia osudu...už nech to mám za sebou..

elinor42
22. feb 2012

ahoj, no darí sa mi dobre. Už som to oznámila aj v práci, lebo rastúce bruško by sa aj dalo zatajiť, ale tie nafúknuté prsia si už všimlo veľa ľudí. Nedorazili? Tak ich budem musieť poslať ešte raz. To mi je ľúto, že zablúdili. Tak držím palce na laparoskopii, možno to bude pozitívny darček k tomu výročiu. Tak by som vám to už všetkým priala. Ozvi sa potom, že ako si dopadla.

lufinka83
autor
25. feb 2012

@elinor42 kludne ich pošli ešte raz...pre istotu nechám otvorené okno aby trafili 🙂 no to dúfam,že bude pozitívny výsledok..ale hlavne nech už to je za mnou ... a kedy máš termín?

mirka1473
26. feb 2012

Hm no vies tak je to dane na tomto svete niektore zienky si ani deticky nezasluzia a maju ich.... ja uz jedno dietatko mam cakala som nan tri rocky a teraz sa snazime o druhe a tiez sa nam nedari,,,,zas opet to trapenie..a cakanie kazdy mesiac

lufinka83
autor
26. feb 2012

@mirka1473 ja to hovorím stále..mám sesternice,ktoré deti majú..a žeby z nich mali radosť sa povedať nedá...najradšej sú keď si ich niekto vezme a oni majú pokoj... ale stým nikto nič nenarobí... zákon schválnosti 🙂

dai
26. feb 2012

baby toto nepiste - to ze mnohe zeny sa nevedia o deti postarat, ze su este nedospele vo vztahu k nim a podobne... to vsetko moze byt... ja ale verim tomu ze 90% zien svoje deti miluje - tak to jednoducho je, zeny to maju v sebe 😔

elinor42
27. feb 2012

@lufinka83 no termíny mám dva. Jeden podľa MS a druhý podľa sona. Takže buď 1. alebo 5. augusta. Neboj sa, všetko bude dobré, len s tým pocitom musíš na tie vyšetrenia aj ísť.

lufinka83
autor
27. feb 2012

@dai ja nehovorím - resp. nepíšem,že sa nevedia o svoje deti postarať..skôr to,že si nevedia vážiť to čo majú...
@elinor42 fuuha...to je coby dup 🙂 a už aj viete čo to bude?

mirka1473
27. feb 2012

AWOJTE BABY AJ VAM SA STALE NEDARI????

elinor42
28. feb 2012

@lufinka83 ešte nie. Ale možno pri najbližšom sone, 13. marca, mi už bude vedieť čo-to povedať. Ak nie, tak koncom marca idem na nejaké veľké sono.

pancuska
14. mar 2012

@marecek1 no ako sa mame? my furt a furt nic 😒 asi je toto moj osud 😉

marecek1
14. mar 2012

@pancuska ahoj 🙂 to určite nie, neboj, určite sa vám niekedy miminko podarí. nemôžeš hádzať flintu do žita 😉 my tiež zatiaľ nič. dúfam, že toto nič sa u nás oboch čoskoro zmení na niečo.

lufinka83
autor
18. mar 2012

všetkým sa nám to raz podarí... 😀 uvidíte to...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre