• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotenstvo a obezita

26. apríla 2017 
už tretí deň sa neviem dovolať gynek.. :angry:
8. sep 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001 , mozno ma dovcu, skus zajtra alebo az v pondelok
8. sep 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práveže som to zisťovala a nemá dovču. on mal hned týžden po nás.. tak sme boli dohodnutý že sa ozvu a neozvali sa :frowning2:
8. sep 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001 , mozno ich este nemaju. pocas dovoleniek vsetko dlhsie trva. ine ti nezostava len skusat. drzim palce, aby to bolo negativne.
8. sep 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mňa hnevá to že mi ani na sms neodpovedajú. a dr vravej že budu do dvoch týždňov a už je to mesiac :frowning2:
8. sep 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@markiza
jaaaj bodaj by si mala pravdu, no mne uz aj kozy puchnu a pobolkavaju, ved uvidim buduci tyzden.

samozrejme , ze aj ja gratulujem vsetkym novym tehulkam
8. sep 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikiz - držím palcuchy!!!!!!

oki ľúčim sa. idem na poštu a večer .. holá holá zumba volá :grinning: a zatočím s tými kilami :grinning:
8. sep 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky... můžu kvám ?
8. sep 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makylajda ahoooj mile radi ta tu privytame pridaj sa aj k nam do tabulkyyy...aj ty si snazilka???mas uz nejake deturence???
8. sep 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makylajda , vitaj a zarad sa :wink:
8. sep 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj ja sa chystam zacat chodit na zumbu vsetci si to chvalia aj moja mamina chodi uz asi 2mesiace a kilecka jej idu dolu jak nic...
8. sep 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kraskanz1 ja som chcela zacat chodit od zajtra na zumbu.. ale nezacnem...ale vela ludi ma s tym dobre skusenosti:slight_smile:
8. sep 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a a ty mas problemi s vahou??? :confused:
8. sep 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a , ty len zumbu vynechaj a vymysli ako to povies doma :dizzy_face: :slight_smile: mas teraz ine starosti.
polovicka isla na nejaku staz ci ma job? vlastne ani neviem ci studuje ci pracuje... dnes uz bolo v skole lepsie?
8. sep 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kraskanz1 neviem ci 90tku na vahe povazujes za problem ale ja ano :pensive:

@markiza ani nemam uz v plane ist na zumbu-zrusila som to hned....a v skole som nebola mam marodku takze pre istotu som ostala doma-uvidim co zajtra povie moj doktor..
a polovicka isla domov pozriet rodicov a on ma pracu momentalne tu na slovensku.. a pracuje..
8. sep 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a jaj len som nebadala nikde ze si spomynala ze mas problem s vahou lebo ved kive je chuducka predsa je medzi nami..len preto som sa pytala... :wink: keby som mala 90tku ja tak uz oslavujem ja som o kapanek vyssie :grinning:
8. sep 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a , tvoja polovicka je zahranicna ako moja? odkial?
8. sep 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kraskanz1 , ja som tiez inde :grinning:
8. sep 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@markiza ty mas muza zo zahranicia???najekeho exotickeeeho ??? :grinning:
8. sep 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@markiza Francúzsko a ty?

@kraskanz1 ja som bola kedysi chuducka ale rocky pribudaju tak pribudaju aj kilecka :unamused: ..
8. sep 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a , ja spanielsko
ja francuzko milujem, odkial pochadza?
8. sep 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a fiha tak to ho mas z daleka a kolko ma tvoj drahy rokov??
8. sep 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kraskanz1 baby ked uz je tu taka spoved tak sa pridam aj ja moj drahy je zo slovenska je z toho isteho mesta ako ja a je odomna o 10 rockov starsiii...takze viete si to vypocitat kolko ma rockov :wink:
8. sep 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@markiza z takej okrajovej stvrte pariza:slight_smile:

@kraskanz1 on je z francuzska ale posledne 2roky je viac na slovensku ako doma:slight_smile: a ma 29..
8. sep 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kraskanz1 :slight_smile: podobny vekovy rozdiel mate s partnerom ako ja s mojim:slight_smile:
8. sep 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kraskanz1 , moj o styri viac ako ja :wink:

@janka_a , ta kriza, ktoru ste mali naposledy je uz dufam zazehnana, uz musi koli mimi aj keby zaby padali z neba :sweat_smile:
8. sep 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a a zije s rodicmi???a to ako ked je 2roky na slovensku??ci ma rodicov zo slovenska???
8. sep 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kraskanz1 , ved janka pisala, ze je teraz mimo na 1 a pol mesiaca
8. sep 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kraskanz1 rodicov ma francuzov aj maminu aj otca.. a oficialne byyva vo francuzsku- kedze maju taku rodinnu firmu a otvorili si pobocku aj tu na slovensku ktoru ma on na zodpovednosti..cize casto krat lieta tam a spet.. je to komplikovane..

@markiza zazehnana ciastocne uplne sa to nezazehna asi nikdy kedze sme obaja strasne tvrdohlavy ale zatial je to ako tak v poriadku:slight_smile:
8. sep 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a , kolko ste spolu? my 8 rokov
8. sep 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok