Tehotenstvo a obezita

flos
7. máj 2007

ahojte babenky. S manzelom sa snazilkujeme uz 9 mesiachov(uz by z toho bolo aj babo 😀 ) a stale nic. Ide o to,ze mam nadvahu. Snazim sa schudnut a je to dost tazke, kedze priberam uz pomaly 19 rokov. Velmi tuzim po mimi. Lekarka mi povedala,ze zdravotne som na tom ok. Kazdy mesiac mi meska mrcha a kazdy mesiac ocakavam,ze som tehu,ale zakazdym je to iba sklamanie. Uz ani nepocitam kolko testov som si spravila. Som na to pomaly expert 😀. Chcem len vediet ako ste na tom vy, co ste tiez obezne a snazilkujete a ako s tym bojujete. Moc po mimi tuzim a snazim sa schudnut,len chcem vediet vas nazor na tuto temu. A mensiu pomoc. Dakujem...

kkamca
9. sep 2010

tak a zas to nejde..to je divný.jdu napsat těm adminům.zatim pa.

markiza
9. sep 2010

@kkamca , to je naozaj divne, ze to raz ide a raz nie 😕

kkamca
9. sep 2010

@markiza No a to nejsem sama..psala mi ještě jedna holčina že té to taky nejde--od nové verze.jako mě-

markiza
9. sep 2010

@kkamca , snad to s pomocou adminov vyriesite, tesim sa na dalsie fotky 😉

kkamca
9. sep 2010

pasování na prvnáčka

markiza
9. sep 2010

fiha, aky ritual. pacilo sa mu? 🙂

kkamca
9. sep 2010

@markiza No bylo to asi na 20 min..a jako myslim že se mu to líbilo.Zatim je ve škole rád a nejraději si chodí hrát do družiny.Učitelku maj starší -za 5 let jde do důchodu.Radši jsem chtěla aby měl mladší,jsou takové benevolentnější,.
Snad nebude zlá..vše se uvidí časem.Tuto bude mít až do 5 třídy.
Jo a dnes jsme dostali první 1. 🙂 😝
Ale teda musím se sním mocinky učit.To semnou naši nijak problém neměli ,co si pamatuji..pouze jsem byla horší v matematice. 🙂

janka_a
9. sep 2010

ahojte... kontrolu u dr mam uspesne za sebou potvrdene tehu cca 5 tyzden 😵.. mam nasadeny duphaston takze uvidime ci pomoze.. .. o2tyzdne kontrola u gynekologa.. mam co najviac oddychovat chodit do skol mozem len s tym ze akbudem matco i len najmensi problem takradsej ostat doma..
lieky na stitnu zlazu mam na teraz vynechane o dva tyzdne idem na krv a uvidi sa ci vydrzim bez liekov ci ani nie...co sa tyka nefrologicky mam lieky na odvodnenie a o mesiac kontrola obliciek....

janka_a
9. sep 2010

@monika0001 gratulujem k dobrym vysledkom od gynekologa..

@markiza pekna foto😉 inac ja som na fb🙂... a v noci som do druhej rana este pozerala film..len ma nenapadlo kuk na mk.. a chodim na infuzky kazdy den do nemocnice kvoli mojmu "slavnemu tlakU"...

kkamca
9. sep 2010

@janka_a Janko ,ale léky na štítnou žlázu se nesmí vysazovat a naopak se má dávka obvykle ještě zvýšit. 😕

janka_a
9. sep 2010

@kkamca mali by sa zvysit... lenze moja dr je zvedava ako bude moja stitna zlaza reagovat na tehu opreto chce zistit ake budem mat vysledky bez liekov aby som zas nebrala az prilis vysoke davky liekov...

kkamca
9. sep 2010

@janka_a Riskuješ potrat..to doufám víš.

janka_a
9. sep 2010

@kkamca viem.. ale ja nemam tu moc presvedcit doktorku ze tie lieky chcem..

kkamca
9. sep 2010

@janka_a No já bych to nevysazovala,ale je to tvé rozhodnutí. 🙄

kraskanz1
9. sep 2010

@janka_a fu aj ja som vsade citala ze sa skor lieky na stitnu zvysuju ako vysadzuju ked bez nich nevie stitna pracovat ked si nebola tehu ako bez nich chce pracovat telo ked si uz tehu..tehu stitnu zlazu neuzdravyy toto sa mi daako nezda toto je vlemi cudne neviem ci by si nemala vymenit lekara riskuje tvoje zdravie daj meno tej lekarky skusim nieco o nej vyhladat na nete mozno su na nu zle ohlasi...davaj si pozor... 😔

kraskanz1
9. sep 2010

@monika0001 gratulujeeeem s celeho srdiecka boze tak som rada ze sa to tu zacina hemzit dobry spravami boze straaasne sa s tebou tesiiim... 😎

kraskanz1
9. sep 2010

@markiza facebook??? to neni ten portal ako pokec??asi viem co hovoris tak sa tam zaregistrujem a vyskusam co to je a potom si aj mna mozes dat k priatelom .... 😉 a inac aka si ty sexualna na tejto foto super kocka ani by som nepovedala ze mas nejake problemi s vahou 😉

monika0001
9. sep 2010

Ďakujem kočky 🙂

kkamca
9. sep 2010

Tak já se rozloučím..neb dnes už toho mám dost.- 😠
Ale ne kvůli vám. 🙂

Mějte se..a dobru noc všem

monika0001
9. sep 2010

@kkamca - krásne sny 🙂

markiza
9. sep 2010

@janka_a , tak gratulujem k potvrdenemu tehu a drzim palce, aby to tentokrat bolo vsetko v poriadku.

musim sa ti hned aj nepokrytecky priznat, ze vo mne vzbudzujes znacnu nedoveru po tom vsetkom co si nam vcera napisala... hned ta uvediem na pravu mieru, aby si mi to pripadne mohla ozrejmit. zaciatkom jula si pisala, ze sa snazite o babatko 4 mesiace s priatelom, ktory ma 21 rokov, pracuje. vcera uz ten isty priatel mal 29 rokov a je francuz (kedze poznam ich mentalitu s tazkostami ti zjem to o tom, ze je jediny kto v ich rodine este nad 25 nema deti). od nejakeho marca byvas koli problemom s rodicmi u tety, aaaale ako si sama v juli napisala mate velky dom, v ktorom byvas s rodicmi a tvoj partner so svojimi.... vies, ja viem ze toto je virtualny svet a jeden nikdy nevie s kym pise na opacnom konci obrazovky, ale take tahanie za nos sa mi vobec nepaci.
ak si tehulka a mas problemy s oblickou, tak ti gratulujem a zaroven moc drzim palce a ak nie, tak si trapna. skor sa ale priklanam k tomu, ze cast toho celeho je pravda, ale snazis sa to zamlzit tym, ze tam pridas tu uberies, ale robis jednu velku chybu, ze si nepamatas kde si co napisala... po vcerajsej noci a xy precitanych stranach som si ista ze jankaat. a janka_a si celkom iste ty...

markiza
9. sep 2010

@kraskanz1 , uz si zaregistrovana, posli mi tvoje meno cez ip 😉

kraskanz1
9. sep 2010

@markiza a ja este dodam @janka_a ze dnes som si citala ip od teba co si my pisala pred par tyzdnami a pisala si ze si s priatelom 2 roky a z toho 9mesiacov ste zasnubeny a zijete spolu a vcera si pisala ze ste spolu 1,5 roka a nie ste zasnubeny zijete kazdy zvlast..tak ak chces ludi klamat tak sa to aspon nauc lebo kazdy ta casom prkukne..a ja si my slim ze ty tehu niesi a anis i nidky nebola a ani nemas ziadne problemi s oblickou ani s nicim len si vymyslas a klames a neuverim ti ani keby si sem dala nejaku foto ulstrazvuku lebo dnes skopcit cudzie albumi nerobi problem...a mozes sa hambit..ty urcite dobry clovek nie si si zla a zakerna osoba...

kraskanz1
9. sep 2010

@markiza este nie nejak som dnes nemala cas teraz len tak chatujem a snorim o nete... 😀

monika0001
9. sep 2010

teraz keby tu bolo ako na fb že páči sa mi to... šiklo by sa mi to..... 😀 😀 😀 😀

markiza
9. sep 2010

@kraskanz1 a ako to ze necatujes co mnou? 🙂

ja cakam na mm, isiel na letisko po nasu navstevu... ale este musim umyt hajzel 🙄

kraskanz1
9. sep 2010

@markiza ved nie si na prihlasena...

markiza
9. sep 2010

@monika0001 , ved to jednoducho natukaj 😉

markiza
9. sep 2010

@kraskanz1 , vidis, naozaj nie som 😀

monika0001
9. sep 2010

@markiza 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre