Tehotenstvo a obezita

flos
7. máj 2007

ahojte babenky. S manzelom sa snazilkujeme uz 9 mesiachov(uz by z toho bolo aj babo 😀 ) a stale nic. Ide o to,ze mam nadvahu. Snazim sa schudnut a je to dost tazke, kedze priberam uz pomaly 19 rokov. Velmi tuzim po mimi. Lekarka mi povedala,ze zdravotne som na tom ok. Kazdy mesiac mi meska mrcha a kazdy mesiac ocakavam,ze som tehu,ale zakazdym je to iba sklamanie. Uz ani nepocitam kolko testov som si spravila. Som na to pomaly expert 😀. Chcem len vediet ako ste na tom vy, co ste tiez obezne a snazilkujete a ako s tym bojujete. Moc po mimi tuzim a snazim sa schudnut,len chcem vediet vas nazor na tuto temu. A mensiu pomoc. Dakujem...

kraskanz1
17. máj 2010

dakujem markiza...toto som na stuskovej hrala v programe.... 😀
baby ja tym morskym priserkam nejak neviem prist na chut 😒

kive76
17. máj 2010

jsou výtečný... 🙂 ty příšerky 🙂

kkamca
17. máj 2010

kive No já letěla hned k rybam..jinak jako z těch plodů nic moc teda neměli,na to že to je obchodák jak kráva.Chobotnici chlazenou i mraženou,kalamáry,krevety..A tahle směs tam byla uplně jako jediná.A zrovna v té akci.vedle byla hned zkoušečka ceny,tak sem řikala--že se podívám,jestli se nesekli a opravdu asi bez koruny 100 kč za 500 g.Je to teda směs krevet,olihen,mušle a pak krabí maso ale to falešné ty tyčinky.Nasekané.Ale vypadá to pěkně. 😵
Tak ted ještě mít fakt super recept--abych tou napoprvé přišla na chut..už se těším.

markiza
17. máj 2010

Vendi, tak to viem co si papala, to bolo krabie maso ale nie ciste, zmiesane este s kadecim a to klepietko len na dekoraciu 😵
vidis ja som ta celu zblbla, ono fakt su tie zemiaky a ryza den predtym... prepac ☹ ja som za tych 12 dni jedla zemiaky len raz... s cestovinou sme raz mali sanpinony s rajcinovou omackou, raz pesto ale tam som si nevsimla, ze je 8% syra, takze to nebolo spravne... popozeram nejake omacky zeleninove, aby sme mali z coho. dufam, ze ta to hlavybolenie coskoro prejde, oddychni si, to pomaha a vela pi.... este si sa pytala na vyvar, tak ten pijem, ale bud je zo slepacej polievky alebo z kocky, v spanielsku totiz polievky vobec nejdu, takze ich varim minimalne a zeleninu jeme bud cerstvu alebo dusenu, takze bez vyvaru.

kive76
17. máj 2010

jo jinak jsem včera četla o jedný dietce ..po dobu 14 dní jíš jen maso , šunku, ryby a k tomu zeleninu, a hodně piješ, a chodíš cvičit....a za 14dní můžeš sundat až 5 kg...no a pak pomalu najíždíš na normální stravování...s tím, že přidáváš zatím jen k snídani něco celozrnného a ovoce , tak jíš třeba týden, další týden, pak už přidáváš i přílohy k obědu...a pak tak nějak jíš už potom všechno.. jmenuje se south beach diet....no nevím, jestli bych zvládla po dobu 14 dní nejíst žádnou přílohu, či celozrnný dobrůtky..

kkamca
17. máj 2010

vendulak:no já na sebe u vietví už nic neseženu..krom ponožek a asi bot..a možná nějakych sport volnych kalhot.Ale trpláky sem se nechytala.
Tady měli do velikosti 56 ,ale tu už neměli.Povidala mi prodavačka,že ty velký velikosti -to jak vystaví,že je to skoro hned pryč.Tak na mě čekali poslední 52 .Tak aspon něco.A mám z nich radost. 🙂

kive76
17. máj 2010

jé holky mám hroznou chut zajít do mekáče... 🙂 to ale s dietkou nemá nic společnýho, že? hi,hi..

kkamca
17. máj 2010

Tak sem dnes holky nasadila 1 tabletu clostilu..a přiští středu jedu na folikulometrii -sem teda zvědavá. 😝

markiza
17. máj 2010

to je pravda, morskym priserkam musis jednoducho prist na chut. ja ked som sem prisla, moj vtedy este snubenec ma s kamaratmi pozval na veceru do plazovej restiky, podavali sa len jedla s morskych priser a ryby a teda moc som tomu vtedy nedala, ale teraz uz mi chuti... vsetky okrem jednej potvory... to nemam ani sajnu ako sa povie po slovensky ci cesky, ale to je des...

vendulak
17. máj 2010

Kami jo jo vím, že v Tescu mají i takový velký velikosti. Ale co vím, tak jsou taky vždycky pryč. Nechápu, že tedy toho dělají tak málo, když ví že se to zkupuje? 😕
Jinak já tedy myslela že u Větví taky tepláky neseženu, ale měli jich tam docela dost. Sice potupný označení asi XL - XXXXXL 😒. Tak sem pak doma cedulku hned odstřihla abych se na ní nemusela dívat 😀. A tepláčky jsou moc krásný. Příťovi se v nich děsně líbím 😀 😔.
Jo Marki taky budu muset asi kouknout po nějakých zeleninových omáčkách nebo tak něco. Koukala jsem v tich receptech že v ten den se můžou ještě i jako ovesný vločky. Tak třeba i něco s nima vymyslet...
A já si včera taky nakoupila právě nějaký kostky, na ten vývar, ale říkala jsem si že zkusím dneska z tý zeleniny když už jí vařím. Ale to už fakt nikdy ne. Je mi po tom špatně pořád, mám žaludek úplně v krku. Zkusila jsem to zajíst kousíčkem chleba a lokem džusu, protože voda nezabírala. ale furt děs. No doufám že ty z kostky budou lepší 🙂.
kive tak na mekáče já mám chuť snad 24 hodin denně 😀. Ale musím si jí nechat zajít no... 😒
Jinak se holky už fakt loučím, nebo mi ta hlava vybuchne 😒.

kraskanz1
17. máj 2010

jaj baby ja som si prave dala jeden riadok s cokolady dostala som strasnu chut na slatkeee... 😎
vendulak aj ja stale nadavam na oblecenie ze preco ho takmalo vyrabaju ze nikdy si nemam co kupit na seba...a nietko mi povedal ze vyrabaju ho dost len sa vsetko distribuuje do ameriki lebo tam je vala obeznych ludi... 😖

kraskanz1
17. máj 2010

a pre nas europanky ostavaju len take zbytkove kusy...a take strihy co maju tie oblecenia ze to sa az cudujem..napriklad diskont KIK neviem ci to poznate ale take neprirodzene strihy maju ze az nechapem 🙄

markiza
17. máj 2010

no u nas je toho oblecenia na baculky vcelku dost, ale tie ceny 🙄 z tych mi zostava rozum stat, kazde nohavice ma stoja priemerne 30 eur, teplaky okolo 19 a to este nehovorim o nejakych bluzach a podobne, zimna bunda nad 50 a ziadna extra znacka to nie je... a strihy ako kde...
tak sa asi lucim aj ja, zavedieme malu do skoly a ideme na nakup slnecnych skuliek.

kraskanz1
17. máj 2010

ozaj aj vy mate ten problem s nohavicami ze sa vam videru za par tyzdnou medzi nohami???? 😠

markiza
17. máj 2010

Kraska, myslim, ze to mame vsetky v tejto teme 😀 😀 😀 teda okrem Kive 😉

kraskanz1
17. máj 2010

ja to tak nemam rada konecne najdem nohavice co su na mna ako uliate a potom za par tyzdnou sa znicia 😒

kkamca
17. máj 2010

No tak to mám stejny problém..já to prošoupu i u džín..

kraskanz1
17. máj 2010

ved aj ja skor u dzinov ako u normalnych nohaviiic 😎

markiza
17. máj 2010

ahojte,

Vendi, tu je nasa vecera, mozno ta zaujme... zo 5 druhov syra v strede stola + salat z icebergu, rajcin, uhorky, olivaca a speci octu... nadlabli sme sa vsetci styria 🙂
a zajtra husta cicerova polievka s porom, este som ju nerobila, ale chuti mi uz len napisana 😀

babiky, idem asi do hajan... teda pri telku aby som bola presna, drobce snad uz spia a ja si tiez zasluzim veget... tak dobru noc! 😵

markiza
17. máj 2010

baby, tento ocot ak ho nepoznate vam doporucujem http://www.biosfera.cz/byodo-balzamikovy-ocet-z... , teda nie konkretnu znacku, ale balzamikovy ocot ako taky... urobi z kazdeho salatu pochutku 😵

kive76
18. máj 2010

markiza by se s divila, já jak má tlustý ty nohy, tak mě jeans vydržej tak 2 měsíce, možná 3 ...než se prošoupou na stehnech...když se změřím přes nohy ...přes boky tak mám 104 cm...děs...nemůžu chodit dlouho v sukni, protože se mi o sebe dřou nohy, a pak je mám odřené...bleee

kkamca
18. máj 2010

čauky..
Tak dnes je zas hnusně,to je na palici.A zimaa.Jsem zvědavá jaky bude letos léto.Já teda jako vedra nesnáším,ale aspon by mohlo být kolem těch 20 st.

kive já to střídám,rifle,tepláky,pak takový kalhoty polyester na doma..a ty jediný drží.Jinak tepláky,džíny--to je během pár měsíců pryč.

kive76
18. máj 2010

na Kladně je taky hnusně...včera hrozně moc foukalo...

vendulak
18. máj 2010

Ahojte holky!
Tak já si včera prožila děs den, snad dnes bude lépe. Hrozně moc mě bolela hlava a chtěla jsem to vydržet a nic nevzít, ale asi ve 4 odpoledne jsem to nevydržela a vzala si Ibalgin ale on vůbec nepomohl 😕. Fakt hrozný, sem tu pak ležela a měla pocit že při sebemenším zvuku mi praskne hlava, skoro bolestí brečela, příťa ze mě byl úplně nešťastnej. A k tomu nevím jestli po té dietě nebo po Ibalginu mi bylo i hrozně špatně od žaludku. No dala sem si pak ještě jeden Ibalgin a opět žádnej účinek. Ulevila mi trochu až pak hodně horká sprcha a když mi příťa namazal takovou mastičkou od Justu spánky a zátylek. Pak sem už díky bohu aspoň usnula.
Jinak prošoupané kalhoty....joooo to znám 😒. A jak psala kive ještě horší je snad sukně, a tedy silonky, v tom nevydržím moc dlouho, pak ty stehna jak se šoupou o silonky bolí ☹.
Marki dobrý tip na večeři! 😉 A co jste měli k obědu? To samé? Ale chtěla bych tě poprosit o recept na tu cizrnovou polévku 😉. Mě tedy vyjdou luštěniny - škroby asi na sobotu a co chci udělat tu cizrnu s kyselím zelím, protože dnes budu dělat tu segedýnskou polévku, tak mi tu to zelí zbyde, tak musím šetřit nevyhazovat, ale někdy bych si jí určitě dala, mám cizrnu fakt moc ráda 🙂. Škoda že ta její cena je tak rozdílná oproti jiným luštěninám 😒. Stejně tak miluju kus kus, ale ta cena taky děs a běs u nás 😒. To jsem zrovna vzpomínala včera, jak když jsme byli naposledy na dovolené u moře (než jsme měli hypotéku 😒) tak to bylo ve Španělsku a vezli jsme si tam odsud domů asi 3 velký flašky olivového oleje, extra panenského, tady u nás se za něj člověk málem nedoplatí a tam u vás za takové směšné peníze 😅.
Jinak holky u nás je taky zamračeno. Včera bylo chvilkama i sluníčko tak sem konečně vyprala a dala uschnout ven povlečení z chaty co sem tu měla už víc jak týden, ale dneska to zase vypadá že bude ošklivě 😒.

markiza
18. máj 2010

ahojte babulky,

Vendi, vcera na obed sme mali sampinony na cibulke (do toho pridam kecup, trochu smotany a na koniec syr + ja este musim tabasco a je to super s tych chlebom). Ta hlava Ta kludne mohla boliet aj z toho, ze si menej jedla. Pila si dost? Mna aj vtedy bolieva velmi hlava. Dufam, ze uz sa to ukludnilo a dnes Ti bude lepsie. Recept na cicerovu polievku Ti hodim vecer, teraz som na laptope a recept mam v inom pc.

zdravim vsetky zelam prijemny i ked uzimeny den 😉

vendulak
18. máj 2010

Marki vypila jsem flašku 1,5 l vody a pak ještě 0,5 l čaje tak mě to přijde dost, víc než normálně...ale taky právě mám zkušenost že mě bolí hlava když málo piju, ale včera jsem pila dost, a byla to fakt nenormáln veliká bolest 😒. No doufám že to bylo jen jednorázové (měla už jsem s tím trable).
A receptík stačí večer nechvátá! A děkuju 😉.

vendulak
18. máj 2010

Jééé teď mi došlo když jsem si opisovala ten tvůj tip na jídlo, že sice začínám dýl než ty, ale ve dnech budeme docela srovnaný, si budeme moct porovnávat jídla 😀.
Že ty si dle tich sýrů měla taky včera bílkovinový den a dneska máš taky škroby dle cizrnové polévky 🙂

markiza
18. máj 2010

ano, mame rovnake dni 😉 tak co planujes na dnes? ja som zabudla vecer namocit cicer, takze z polievky nic nebude, asi skoncime na pecenej kapuste so zemiakmi, alebo zemiakovo-kapustovej polievke... nevadi, bude nabuduce.
zajtra mam takticky plan na pizzu pre deti a pre nas upeciem korpus s cesnakom a urobim avokadovu pomazanku (avokado, rajciny, nova cibulka, sol, korenie), sice sa to jedava s nachos, ale spapame aj tak a vecer lievance alebo palacinky + coko.... mnaaaaaaaaaaam 😉

..musime sa obliect a letiet na postu... pocasie je oki, ale asi idem zavolat domov... ako tak pozerame na nete Slovensko je pod vodou z tolkeho dazda 😒

vendulak
18. máj 2010

Marki nevím jak Slovensko, ale u nás je Morava pod vodou ☹.
Jinak já dneska plánuju z tich receptů co u diety jsou tu segedýnskou polévku 😉. Recepty jsem prošla asi tak do půlky a nějaké možná použiju, ale většinu asi ne, ale zrovna tahle polívka jsem si říkala že by mohla jít. Já mám kyselé zelí v jídlech ráda tak jsem zvědavá 🙂.
týýýý jo a teď když to píšu mě napadlo, v ty dny sacharidový, kdy jsme si psali že nevíme co vařit bych si někdy třeba mohla upéct domácí bagetky plněné zelím, jo jo to by šlo, mám já to najednou nápadů 😀.
A já si zítra udělám asi ty těstoviny s brokolicí a česnekem jak si psala. Chtěla jsem původně špagety s rajčatovou omáčkou a italským kořením, a žampionama. Ale to by pak další sacharidy vyšli na neděli a přítel by mi brokolici nejedl. Tak si jí dám zítra sama a ty špagety s rajčatovou v neděli s ním 🙂.
A palačinky nebo lívance mňam závidím! 🙂 Já si plánuju koupit nějakej kousek dortíku nebo něčeho dneska v krámu. A na příště, když by to byla neděle bych asi upekla buchtu - hraběnčiny řezy (jen takové těsto s jablíčkama, oříškama, skořicí, ale je to mňam!).

vendulak
18. máj 2010

Holky tady nikdo? 😕
Já si teď prožila děsný dopoledne. Sem si tady klidně seděla u počítače a najednou rána na posteli a koukám tam na pejska a on měl nějakej děsnej záchvat! 😕 Já byla tak vyděšená a nevěděla co dělat! On měl zatnutý drápky, nohy, no úplně v křeči, pořád sem mu říkala "Jesse! Jessse! Jesse broučku co ti je?!" a on na mě pořád jen kulil oči, svíjel se a chtěl se postavit, ale nohy ho neposlouchali a padal na hlavu 😢. holky já byla tak děsně vyděšená!!! 😢 Takže sem volala příťovi, pak přes sebe jen něco rychle natáhla, čapla pejska a jeli jsme na veterinu. No děěěs. Já se fakt tak šíleně bála, on je moje láska, mám ho jako takové moje psí mimínko 😵.
No nakonec prý má nejspíš epilepsii ☹. A že pokud se to projeví takhle do tří let tak je to vrozené ☹. Nabrali mu krev, o její výsledky si mám zítra zavolat. No a to mu potom taky tak děsně krvácelo a né a né se to zastavit 😢. A pak jsme dostali nějaký léky rektální, že ty mu máme dát při záchvatu a kdyby se zpravidelňovali nebo byli častější tak dostane neustálou léčbu ☹. Chudáček moje mimínko, takový nevinný stvoření a i jeho tenhle hnusnej život musí takhle trápit 😢.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre