• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotenstvo a obezita

26. apríla 2017 
@kraskanz1 , ides na to spravne, je dobre ze vidis pokrok co sa situacie tyka. ak si isla k lekarovi s nepravidelnym cyklom a bez ovulky, tak je to velmi pozitivne, ze sa vajulka tvoria... to este poriesite a urcite sa babatko uhniezdi. trva to cele sice dlho, ale vysledok bude stat za to... drzim palce!!!
11. jún 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja na postu a objednat sa k dokimu... prijemny den vam zelam :slight_smile:
11. jún 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kive koukala sem ,že gennet má lepší stránky udělané ..ceník..a vidim tam inseminaci 2 tisíce.. :confused: je to ceník od 1.4 2010 .nevím jestli si koukala.Nevíš jak to tedy je?
http://www.gennet.cz/sqlcache/praha.pdf
11. jún 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaahoooojkyyyyyy a přeji hezký víkend :slight_smile:
11. jún 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, to jsem nekoukala..já si jen přečetla ty základní informace o gennetu , a dál sem víc zatím nezkoumala.. :slight_smile:
11. jún 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkamco, to se spíš jukni do gennet praha tady na koníkovi, a tam napiš...já si tam píšu s holkama, který už jsou dál než já a zkoušej různý možnosti jak přes ten gennet otěhotnět... a ty ti to určitě napíšou, jestli to ted takhle je , nebo né..
11. jún 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a koukám, že mají nový stránky...tak to hned juknu, ještě nedávno měli jiný...takový né moc přehledný...ale hned se do toho taky začtu..
11. jún 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já vím ,že měli také jiné..a ted jsou hoodně přehledné.
Srovnavala sem ještě s jiným centrem..a ten gennet je asi nejlevn. ty vago já se už asi zblázním. :confounded:
11. jún 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já koukám, a zatím vidím jen ceny pro samoplátce...
11. jún 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo už to čtu co je tučně, to se platí i pro normální lidi...hi, hi..tak si to proštuduju :slight_smile: ty by jsi stejně chodila do toho gennetu v Liberci, že jo?
11. jún 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ..pro mě je to blíž .Ale ceny mají stejné tak jako tak.
Já to mám do prahy 200 i s cestou domu a do liberce tak těch 110 max.A když si pak vezmu,že se musí jezdit častěji na měření folíků a tak--tak je to určo výhodnější jezdit blíž.
11. jún 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to samozřejmě jo...no já to z Kladna mám blíž do Prahy, než do Liberc :wink: e.. :wink:
11. jún 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: kive tak to pak nějak zjisti jak to tedy je s tím iuičkem-jestli opravdu chtějí 2 tis či ne.
Já ted nikoho na libereckym nemám-abych se poptala.Obvykle sou bud těhu a nebo spíš ivf kují.
11. jún 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže chceš vědět kolik stojí přesně co? jaks e to má přesně jmenovat...? ten čin...jási ted taky s holkama píšu...tak se rovnou zeptám
11. jún 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ted mi odepsala jedna z holek::. ptala jsem se kolik stojí stimulace? a IUI?
a odepsala
Kive, to je různý, my jsme třeba platili nejdřív 2500,- a teď jsem si musela dokoupit Gonal za 1100,-
11. jún 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ted jsem na jedněch stránkách našla..
Financování
Každá žena má nárok na 6 intrauterinních inseminací během jednoho roku, které jsou hrazené zdravotní pojišťovnou. Doplácet se musí za léky na stimulaci ovulace, ceny se podle typu léků pohybují okolo 3000 Kč
11. jún 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IUI..inseminace.

Jinak já taky četla že většinou iui je zdarma..ale na té jejich genetovské stránce mi přijde,že je to jasně psané 2 tis.Tak nevím no.
11. jún 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marki já u ostatních taky cítím lítost ale u téhle je to jiné, u té je to vztek. Ona ani neví čí to dítě je a pověsila ho na krk tamtomu protože má drahej byt a vydělává hodně peněz ale zároveˇb lítá pořád pryč takže má dost času na jiný chlapy :unamused:. A mě je prostě z tohohle přístupu špatně. Já chci dítě protože svýho chlapa fakt miluju a z lásky jím tak nějak chceme spojit naše životy, dát životu poklračování, nový smysl a rozměr a i když vím že nikdy moc peněz mít nebudeme tak prostě nějak to snad dáme vždycky, hlavně že budeme mít sebe. já bych ho nikdy podvést nedokázala, natožpak takhle masivně s tolika chlapa a mít prostě takovejhle přístup :unamused:. Ale jasný že to je každýho věc. Ale prostě tak nějak tuším že takový vztah nikdy nemůže být nic moc a dítěte v něm je mi pak líto. Já vím co je to vyrůstat v rodině kde se rodiče nemají rádi, neslyší od nich člověk nic jiného než hádky, pořád se urážejí a podvádějí jak by smet. A to bych nikdy žádnému dítěti nepřála :frowning2:.
Jinak Provera je jakoby jednorázová záležitost, brala jsem jí 4 dny 2 tablety a už vím z předchozích zkušeností že pak za další 4 dny by měla dorazit mrcha.
Kive já mám doma stroj a šiju na něm docela často. Tak nějak sem zvyklá, moje maminka taky každou chvilku šila, a jsou to maličkosti jako třeba zašit pevně kostici do podprdy :grinning:, předělat ramínka u tílka, přišít poutka k utěrkám, ale nejčastějš asi zkracuju kalhoty. Jsme oba s přítelem malý (oba máme 164cm) takže snad vždycky nám jsou všechny kalhoty hodně dlouhý :sweat_smile:. A šiju si třeba i závěsy a záclony, teď jsem šila dvoje na chatu do kuchyně a jídelny a chci ještě do obýváku a ještě do malýho hormího pokoje a i do velkýho, ale to mám látku slíbenou od mamky tak musím počkat až mi jí najde, a z tý chci i nový potahy na křesla a tak, příťa tam má starý po babičce a ty už sou úplně děravý, prosezený. Mě šít moc baví :slight_smile:. I když ušít třeba něco na sebe podle nějakýho střihu to nééé to neumím a netroufla bych si na to. Ale moje maminka jo. Umí to krásně. Když jsme byli malý a za komoušů tu nebylo nic k sehnání tak my stejně byli krásný holčičky, protože maminka nám všechno ušila :slight_smile:.
Holky není to IUI za 2 tisíce myšlený jako samoplátci? :confused: Protože to je divný, my za IUI neplatili vůbec nic :wink:.
11. jún 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkamčo...další holka mi odepsala.....My jsme na stimulaci platili 2 000,- a včera jsem si doplácela dávku jen 400,-. a IUI je proplácená pojištovnou...
11. jún 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak: tak s tou podrdou ...to já zásadně zašívám růčo... :slight_smile:
11. jún 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máma nám taky když jsme byli malé , roztomilé.... :slight_smile: no dvojčátka k zulíbání :slight_smile: taky spoustu věcí šila...bundy, kratasy, kalhoty, trička...sukně.to bylo super...ještě některý ty kraťasy,a oblečení mám schovaný....co kdyby se to náhodou hodilo na dvojčátka
:slight_smile: :wink:

jo to určitě je za ty 2tisíce pro ty samoplátce, to je vlastně pravda,že ta IUI je hrazená pojištovnou, a jen se připlácí za nějaký ty léky...
11. jún 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak aspon nějaká pozitiv zpráva..i když mě zatim houbeles platná.
Sakra já už bych chtěla být tak dál v tom našem snažení,ale jak je postavená hlava na blbym místě-to je konečná.Budu zas tento měsíc při folikulometrii zkoušet-jestli se nedá umluvit.
Mám zas takovou náladu ,že bych všechny seřvala..jen kdyby byl blíž.

HOLKY já teda šít neumim..šiju sotva v ruce,ale zas vyšívám :slight_smile: občas.
11. jún 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě že jsem od tebe daleko..h,hi..
11. jún 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kive na tebe né ani na holky ,ale sere mě vždyx kolem mrchy ten můj dr-se to ve mě nakupí a taak..
To už jsme na něj zkoušeli i s chlapem--je jak hora vysokej :grinning: že at dá doporůčo,ale začal mlejt tu svou a konec.
Stejně se zas hodně dovim ze spermia..jestli bude naprd tak mu ho předložim,že takhle se trápit dál--nemá asi cenu. :confused:
11. jún 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a já se jdu mučit..chlap si poručilů bramboráky tak jdu stát k plotně. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Týýý jo já teď byla venku a jen to je mazec, natožpak u plotny :rolling_eyes:, kami soucítím :confounded:.
Já jsem taky kolem mrchy vždycky navztekaná, to asi ty hormony :unamused:.
Jinak já taky i vyšívám, zrovna teď tu mám rozvyšité tři obrázky najednou :grinning: a pro všechny už mám vymyšlené místo tak teď je jen dodělat :grinning:.
jééé kive ty jsi z dvojčat? :sweat_smile: A máš dvojče bráchu nebo ségru? Jste si podobní? :slight_smile:
11. jún 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, jo jo jsem z dvojčat... ségru...dřív jsme si byly hodně podobný, ale ted už tolik né...zkusím najít fotečku, azkusím jí poslat...ale ted už se moc nefotíme spolu, jen když jsme byly menší... a na tý další fotce je ségra se synem..a svojí fotku dodám...
11. jún 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a s vnučkou
11. jún 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kive jak vnučkou? :confused: Ale jinak podle fotky co mš tady vypadá že jste si se ségrou podobný :wink:.
11. jún 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jakože hodně moc podobný. A jak máte ty stejný červený šatečky to je kouzelný :slight_smile:.
11. jún 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok