Tehotenstvo a obezita

flos
7. máj 2007

ahojte babenky. S manzelom sa snazilkujeme uz 9 mesiachov(uz by z toho bolo aj babo 😀 ) a stale nic. Ide o to,ze mam nadvahu. Snazim sa schudnut a je to dost tazke, kedze priberam uz pomaly 19 rokov. Velmi tuzim po mimi. Lekarka mi povedala,ze zdravotne som na tom ok. Kazdy mesiac mi meska mrcha a kazdy mesiac ocakavam,ze som tehu,ale zakazdym je to iba sklamanie. Uz ani nepocitam kolko testov som si spravila. Som na to pomaly expert 😀. Chcem len vediet ako ste na tom vy, co ste tiez obezne a snazilkujete a ako s tym bojujete. Moc po mimi tuzim a snazim sa schudnut,len chcem vediet vas nazor na tuto temu. A mensiu pomoc. Dakujem...

markiza
13. apr 2010

Vendulak, ako dopadla prva tehu kontrola? pis, zvedava som. 😵

Zuzubabo, budem sa opakovat, drzim palce nech je to cim skor 😵

zuzubabo
13. apr 2010

markiza, ďakujem, 🙂

markiza
14. apr 2010

Vendulak, kde si sa stratila??? Dufam, ze je vsetko v poriadku 😨

Kkami, uz si domka? Dalo sa to zvladnut?

kkamca
15. apr 2010

markiza:ahoj ano dnes mě pustily..takže už jsem doma.
Vše sem měla ok..ted budu čekat na vysledky histologie-
Jak se všiici máte?

markiza
15. apr 2010

Kkami, tak super, ze si uz doma a nic nenasli. Drzim palce na histologiu, ale aj urcite dobre dopadne. Teraz mozete hned pokracovat v snazeni, alebo je povinna nejaka pauza na zotavenie¿
Ja idem zajtra konecne po papiere na krv, tak snad buduci tyzden sa dozvieme kde sme a ako na tom sme. Inak uz zacinam byt nevrla, priznam sa.

kkamca
15. apr 2010

markiza:mám předepsáno 14 dní absolutně bez..vnitřek je oslabený a prý jen blázni riskují.A já na ně dám,však i špinim a můžu prý i 10 dní..takže pak jak pomine 14 dní--proběhne zkouška spojení 😀 😀
no a histologie..snad dopadne na stehy jedu 28 a snad budu vědět.. 🙂
Jsem zvědavá jak dopadneš..tak hned písni 🙂

wellnesss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
markiza
15. apr 2010

Kkami, pisnem, ale realne bude co az buduci tyzden 😉 Rychle za zotav 😵

Vendulak, uz mam vazne o Teba obavu, snad mas pozitivne spravy...

beruska81
16. apr 2010

ahoj holky 🙂
kami jsem ráda, že jsi v pořádku a výsledky taky budou určitě ok
nahlížím taky pořád a čekám co napíše vendulka a nic, už mám taky trošku obavu co se děje 😲
markiz tobě taky moc držím palce 🙂

markiza
16. apr 2010

Beruska, dakujem za palce 😵

Tak som dnes skocila k dokimu, v pondelok krv, v utorok sono... uz nech je utorok.

markiza
16. apr 2010

Vendulka zrusila album a zmazala fotku 😒 ... moja, myslim na Teba...

silvinka11
16. apr 2010

ahojte.aj ja som obezna,s manzelom ideme piateho na prvu konzultaciu do asistovanej reprodukcie a neviem co sa tam bude diat,neviete budu nas na prvom sedeni aj vysetrovat?? alebo budeme len konzultovat s lekarom???

kkamca
16. apr 2010

silvinka11:ahoj a vítám..já neporadím..sama se tam chystám.. 😎

markiza
16. apr 2010

Silvia, veru ani ja neviem poradit, nastastie sme az tak daleko nemuseli...

beruska81
19. apr 2010

Ahoj holky tak vidím, že vendulka stále nic, pokud si to tady vendulko čteš tak alespoň napiš, že jsi v pořádku, pořád na tebe myslím 😔
Silvi ahoj, já mám za sebou 1IVF a 6xIUI, na prvním pohovoru jsme si s doktorem promluvili a mě i vyšetřil a vzal nám krev, pak jsme tam jeli v určitý den cyklu, už nevím který přesně den na krev, manžel spermiogram. Nemusíš se bát, vše probíhá v klidu, přeji ti ať ti v caru pomůžou 🙂

vendulak
20. apr 2010

Ahojte holky,
koukala jsem že jste se tu po mě ptali, tak jsem se přišla ohlásit. Poslední týden jsem si zažívala peklo. HCG mi stoupalo, ale děsně malilinkato, vůbec né jak by mělo. A v děloze jsem měla jen malinký váček který taky malinko poporůstal ale neodpovídal stáří těhotenství. Takže sem jen čekala od kontroly ke kontrole, modlila se a věřila, že tohle se nám prostě stát nemůže. Né po tom všem čím jsme si cestou k tomu zázraku prošli. Ale stalo. HCG dnes opět poporostlo jen minimálně, dutinka skoro vůbec. Těhotenství tedy bylo označené za neprospívající a missed ab. v 6+1tt. Zítra jdu na předoperační vyšetření a v pátek jdu na revizi.

Jinak Silvinko, my jsme při první návštěvě hlavně mluvili s lékařem. A pak tedy mě vyšetřil a příťovi vzali krev a mě si na ní pozvali na začátku cyklu. Bylo to úplně v pohodě 😉.

kkamca
20. apr 2010

vendulka:ahoj,penízky dnes došli,balíček zatím ne..
Hodně sil do dalších dnů.paa

vendulak
20. apr 2010

Kamčí taky čekám balíček co mi holka odesílala taky v pondělí a taky mi ještě nepřišel, tak snad nám přijdou zítra...A jsem ráda, že penízky dorazili O.K.
Sil budu asi potřebovat ještě hodně, a nemám je ☹ ...moc děkuju 😉.

markiza
20. apr 2010

Vendulak, velmi ma to mrzi ☹ , asi Ti to vobec ale vobec nic nepomoze, ale ja momentalne prezivam to iste... MA, podla ms koniec 13tt, ale babatku uz dva tyzdne nebije srdiecko.... je mi to luto, ale idem dalej, spat sa neda.... Prisli sme na to dnes na prvom uzv, nastastie ma kyret zatial necaka, pockame do buduceho tyzdna ako to poriesi priroda... Drzim Ti moc palce!!!

kkamca
20. apr 2010

markiza: 😔 😔

markiza
20. apr 2010

Kkami, to bude dobre... musi byt, ja sa s tym popasujem... dakujem za drzanie palcov...

beruska81
21. apr 2010

ahoj holky je mi to vážně líto, myslím na vás a přeju hodně sil do dalších bojů o uzlíček štěstí 😵

kkamca
21. apr 2010

Taky sem si tím holky prošla,ale už před dlouhými 3 roky..takže vím o čem mluvíme.Mějte se a fakt nic jiného--než hodně sil se ani přát nedá.Pa.

markiza
21. apr 2010

Kkami, ako sa citis ty po tej laparke? uz si zotavena?

kkamca
22. apr 2010

AHOJ
markiza:no tak je mi jako lépe -než třeba o víkendu.Začla sem i měřit,ale je to stejné -pořád dole.Jsem myslela,že jako se probudí vaječníky a ani prd.. 😖
Vypadá to,že já bez clostilu prostě fungovat nebudu.To mi štve daleko víc..
A jak se máte vy ostatní?Nikdo moc nepřispívá..

markiza
22. apr 2010

Ahojky Kkami, urcite sa to rozbehne a ak nie, tak asi nic ine ako clostil nezostava... ale snad ho nebude treba. moc ti drzim palce!!
ja nepisem, moc nemam co, momentalne sa prilis nemam, faza cakanie je na nic.... ale kiez by toto bolo to najhorsie co ma v zivote stretne...

Beruska, ako sa ma tatino? uz chodite na rehabilitaciu?

markiza
24. apr 2010

Vendulak, ako sa citis?

vendulak
26. apr 2010

Marki, nic moc ☹, jakoby se život kolem mě nějak zastavil, nebo naopak šel dál zatímco já se zastavila s životem v tom okamžiku kdy mi bylo řečeno že miminko neprospívá a musím na revizi ☹. Jinak v nemocnici jsem byla dýl než jsem měla být a bylo mi tam dost zle. Psychicky. Doma už je to malinko lepší, ale stejně si připadám jako kdybych tu byla a zároveň ani nebyla.
A jak je tobě kočko? Je mi divné, že tebe na revizi neposlali...sice musím říct že ta psychika po tom je děs a je to zásah do těla, ale třeba by to tak bylo lepší, oni doktoři určitě ví proč to dělají. Vyčistila by se děloha a co nejdřív by jste se mohli taky vrhnout znovu do boje. Taky na tebe myslím a držím palce 😉.

markiza
26. apr 2010

Vendulak, uplne ta chapem a je mi to naozaj uprimne luto... mozno su tvoje pocity a prezivanie o to bolestivejsie, ze to bolo vase prve babatko. mne velmi pomahaju aj moji drobci, viem, ze to co by ma dokazalo polozit na kolena by bolo ak by sa stalo nieco im. zelam ti vela sil, viem, ze je to tazke, ale tiez viem, ze casom to kustik preboli a opat sa s tym zivotom pohnes. hlavne sa nenechaj zastrasit strachom z dalsieho neuspechu, lebo strachu sa uz nikdy nezbavis, ale mozes ho dostat pod kontrolu... drz sa!

ja som na tom tak, ze priroda svoje vyriesila v sobotu.... bolelo to u srdiecka ako nikdy predtym, hucala som a nevedela sa zastavit, ale uz neplacem... viem, ze uz nic spat nevratim a trapit aj moju rodinu vlastnym trapenim nechcem... nase babatko bolo nadherne, krasne... moje... vcera som bola na uzv, este su v maternici nejake zrazeniny ale ziadne pozostaky tehu, dostala som kvapky na vycistenie, ale vyzera to tak, ze napriek tomu vsetkemu zlemu budem mat opat stastie a kyretu sa vyhnem, v piatok idem opat na sono-kontrolu. trosku nechapem preco lekari tam u vas aj na svk nakoniec 99% zien dotlacia do kyretu. ja mam osobne pocit, ze cele by som to znasala ovela, ovela horsie... z istych dovodov...

skowca
29. apr 2010

Ahoj, na této diskusi jsem poprvé.
Mám za sebou 2x IVF a taky laparoskopii, kde mi zjistili endometriozu.
Patřím mezi vás 🙂 , moje váha se pohybuje kolem 90kg. Celý život cvičím, neříkám, že jím úplně ukázkově-jsem "sladká tetka", ale snažím se! Stejně se na mě někdy doktoři dívají, však víte jak... to nevysvětlíte! Upozornili mě v CAR, že bych se měla snažit zhubnout, a tím pádem to vůbec nešlo. Prostě jsem byla pod tlakem. Teď mám naordinovaný "přechod", musíme si tedy na další IVF asi půl roku počkat, v hlavě čisto, tak to jde samo... 😀
Mám 2 švagrové, obě dobře nad 100kg a otěhotněly jako nic. Tak si někdy říkám, co dělám špatně! Ten co se nesnaží má a ten co na sobě maká a podstupuje různé "príma" lékařské úkony ne a ne... 😉
Ale neztrácím naději, naše děti budou jistě úžasně krásné, chytré a šťasné... a budou aspoň 3! cha!
Mějte se báječně děvčátka... 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre