Tehotenstvo a obezita

flos
7. máj 2007

ahojte babenky. S manzelom sa snazilkujeme uz 9 mesiachov(uz by z toho bolo aj babo 😀 ) a stale nic. Ide o to,ze mam nadvahu. Snazim sa schudnut a je to dost tazke, kedze priberam uz pomaly 19 rokov. Velmi tuzim po mimi. Lekarka mi povedala,ze zdravotne som na tom ok. Kazdy mesiac mi meska mrcha a kazdy mesiac ocakavam,ze som tehu,ale zakazdym je to iba sklamanie. Uz ani nepocitam kolko testov som si spravila. Som na to pomaly expert 😀. Chcem len vediet ako ste na tom vy, co ste tiez obezne a snazilkujete a ako s tym bojujete. Moc po mimi tuzim a snazim sa schudnut,len chcem vediet vas nazor na tuto temu. A mensiu pomoc. Dakujem...

kkamca
29. apr 2010

skowca:čau,a vítej..
No tak já bych tu tvojí váhu brala hned..a dala ti tu svojí trojciferačku.. 😀 100 a mnohem víc.. 😀
Určo to jednou vyjde já otěhu na 105 kg..na 90 mi to nešlo 2 roky.Tak zkoušej dál.. 🙂

Já ted taky zkoušim ale s daleko větší váhou.
Měj se..
Všem pěkný dník.

skowca
29. apr 2010

Jééé, díky Kkamco za podporu, takže je vlastně dobře, že jsem si právě dala celý balíček BeBe dobré ráno ke kafíčku 😀
Ono to je stejně asi jen o štěstí a řídí to nějaká vyšší moc!
Přeju pěkné odpoledne a zas někdy nakouknu... 🙂

kkamca
29. apr 2010

skowca:Ale tak to víš,že někdo vyleze s radou zhubni..
Ale já nemyslím,že úplně vše je o té naší váze..určitě vtom hraje role náhody a prostě tak to je..znám baby co jsou silné,nebo s nadváhou a děti maj..To zas jak fachčí ty hormony.
Teda Bebečka bych si dala taky .. 😀

markizo vendulko holky jak je?
berušku taky neni vidět..

markiza
29. apr 2010

vitaj Skowca a zarad sa. presne ako pisete je to cele o stasti a osude... mne momentalne ten moj strajkuje, ale snad sa to raz opat podda. ja som z tych, ktore nemaju problem s otehotnenim, ale osuduzial sa mi uz 3x potvrdilo, ze krasne dve // na teste v zaciatkoch tehu este neznamenaju tehu konciace narodenim ziveho a zdraveho uzlicka. zatial netusim kde je problem, ale zacinam sa uz zamyslat aj nad svojou obezitou... kiez by to bolo ako luskutim prsta, ze sa clovek zbavi tych nadbytocnych kil. Skowca, drzim moc palce aj co sa tehu tyka a aj toho chudnutia, viem o com to je.

Kkami, Ty teraz tusim riesis stitnu zlazu, ze? mohol by to byt ten problem, ktory vam brani otehu?
ja sa mam ako sa mam, musi sa dat, zajtra snad zbehnem na sono-kontrolu, nech mam za tym a viem na com som. drz palce nech je to uz ok... pls 😵

kkamca
29. apr 2010

markiza:držim ... 😵 moc..věř mi.Tak at to dopadne na 1-- 🙂

markiza
29. apr 2010

dakujem Kami 😵

vendulak
30. apr 2010

Ahojte holky! Vítám u nás Skowcu!!! 😉
Já sem teď na MK moc nechodím, nedělá mi to dobře ☹. Byla jsem teď na tom dost zle, od pondělí jsem 3 dny vůbec nejedla, skoro nespala, nemyla se, neoblíkala. K tomu jsme se začali hádat s příťou, nebo naopak mlčeli. To jsme ve vztahu ještě nezažili. Včera už jsem z toho všeho byla fakt dost na dně ☹. Ale nakonec sem si řekla, že takhle to přece dál nejde, že já toho kluka fakt šíleně moc miluju a chci s ním dítě a chci za to všechno dál bojovat! Takže jsem se z vysoka (i když s obavami) vyprdla na šestinedělí a chtěla ho znásilnit 😀 hned jak přijde z práce. Nakonec to byl dlouhej krásnej sexík po kterým mě ještě po tom půstu vytáhl do restaurace na mňami večeři 😵. Takže tímto asi krize a deprese už jsou doufám zažehnány 😀. Doufám, jasněže u srdíčka to bude bolet pořád a když si na některý věci vzpomenu tak brečím hned, ale nejde zůstat stát v tom místě, musím jít dál.
A kdyžˇse teď nemůžeme ani snažit tak se jdu vrhnout na hubnutí! Už při tich předoperačních vyšetřeních když jsem se vážila u doktorky a pak měla tu obézu černou na bílém tak mi z toho bylo zle 😖. Navíc se za dva měsíce uvidím asi po dvou letech s kamarádem a nechci se za sebe stydět! A taky já chci být spokojenější a taky aby se u mě spíš líbilo miminku. Takže hubnutí zdar holky! 😀

kkamca
30. apr 2010

vendulko Tak hlavně že ti je už lépe.. 🙂

markiza
30. apr 2010

Vendulak, tak som rada, ze sa citis lepsie, ze naberas novu chut do zivota a odvahu ist dalej do boja o vytuzene babatko. to co si napisala, ze ste sa s priatelom hadali alebo mlcali sa stava velmi casto, jedine co pomoze je vela hovorit o svojich pocitoch, pocuvat, aby tvoj priatel vedel ako sa citis a ty aby si vedela ako sa citi on. ja uz v tychto situaciach poznam svojho muza dokonale, extra neukazuje co citi a ako opora je vcelku slaby, je moc citlivy... ale je to skvely chlap a viem, ze vo vnutri ho to zerie.. tak nevycitam, nevysvetlujem... len citim jeho blizkost a on moju...

ja mam za sebou dnesny kontrolny uzv, podla lekara je vsetko v poriadku, maternica perfektne stiahnuta a cista... tak som rada, ze pri tolkom nestasti ma stastie celkom neopustilo... posledne dva tyzdne, od toho osudneho uzv som sa tak velmi rozozrala, liecila si bolave srdce poharikmi s nutelou... fuj, v pondelok sa pustam do boja... kto sa prida?

Vendulak a vsetky ostatne, drzim vam moc a moc palce! 😵

skowca
30. apr 2010

Ahoj holky, Vendul tyto deprese znám velmi dobře! Pro mě je nejhorší, když jsem doma na nemocenské a tudíž mám moc času přemýšlet a brouzdat internetovými diskusemi 😉 Od pondělka jsem konečně v práci, byla jsem na PN po laparoskopii a fakt se mi hodně ulevilo. Hlavně mi chyběli mojí úžasní kolegové a taky se moc nevidíme s manželem, jsme si vzácnější. 😀
Vždyť to známe všechny...
Přeji hezký víkend! 😎

markiza
30. apr 2010

aj tebe pekny vikend Skowca a uspesny navrat do prace 😵

...vlastne vsetkym prajem krasny vikend!

beruska81
2. máj 2010

ahoj holky ted vubec nestiham, zacala jsem chodit do prace,delam ve vinotece v globu, a docela se mi tady libi. Holky vsem vam preji miminka, vendul vyresila jsi to super, moc ti drzim palce, zdravim vas vsechny a vitam novou tvar 🙂

izina
2. máj 2010

Ahoj děvčata,
náhodou jsem narazila na vaší debatu. Sice nemám nadváhu, ale při těle nyní jsem. Avšak do jiného stavu jsem přišla, až když jsem ze 70 zhubla na 50. Ovšem po porodu jsem zůstala na 65 a protože bych chtěla zkusit druhé, přemýšlim o hubnutí. ovšem po přečtení pár příspěvků nevim, jestli nemám ještě přibrat 😀. Abych vás neklamala, měřim 160

kkamca
2. máj 2010

izina:čau..
Jéééé po přečtení tvého příspěvku jsem se fakt rozesmála. 😀 😀 Sory,nemyslim to nijak ironicky.(nevím jak jsou na tom ostatní holky,ale já měřím 162 cm a váhu 65 kg jsem měla naposled asi tak v 9 třídě) 😎 Ta tvá váha k poměru k tvé výšce se ještě za obezitu ani náhodou nepovažuje.mě osobně dr řek ,že při mé výšce bych měla mít ideal váhu 65 kg.Takže nevím,co se ti nezdá. 🙂Kurna ,když to po sobě čtu,tak to vypadá ,že útočím,ale není to tak 🙂 🙂 Jen chci říct,že tví váha je naprosto v pohodě a problém s otěhu by si neměla mít.Samozřejmě je to na tobě jak se cítíš.
Mluvim teda za sebe--já mít tvojí váhu tak to ani neřešim. 😉

beruska81:ahoj.Tak nová práce-se teda máš.Aspon se třeba dáš do nějaké klidové polohy.
Měj se fajn..
Markizo ,Vendul.skowca hezký večer holky..

izina
2. máj 2010

kkamčo,
nejsem netykavka, takže v poho 😉 . Nedělám si s váhou velké problémy, ale problémy s těhotenstvím jsem měla. Dokud jsem nevážila málo, nikdy to nevyšlo, takže to bohužel řešit musim. Proto mě zaujala vaše debata 😀 . To víš, už mi bylo 40, čas letí hrozně rychle 😖 . A s malou ještě rychleji 🙄

kkamca
3. máj 2010

izina:ahoj,Já znám zas hodně holek co jim bylo naopak doporučeno přibrat..aspon např z 50 na 60 kg-Že tělo -teda hormony,pak nefungují jak by měli.A ted po lsk mi sám dr řekl,že jako ideal vaha je při mé výšce 65 kg--abych jako mohla lépe otěhotnět.COŽ TEDA NEHROZÍ TA VÁHA. 😝
Ale já myslim,že ne vždy to je jen o váze.
Ty brdoo 40 a nebojíš se otěhotnět? 😕 Já vím ,dneska je to takřka moderní.. 🙂

markiza
3. máj 2010

ahojte po vikende, dufam, ze ste ho prezili s rodinkami ako sa patri 😵

Izina, vitaj, no veru neviem, neviem ci sem ty s takou vahou patris 🙂 mas nadvahu, ale k obezite daleko. dolezite je ale ako sa citis ty a ked mas jednoducho pocit, ze tie kila pred tehu musia dolu, tak smelo do toho. ja som mala tiez ten pocit, ale tehu prislo skor ako som sa ja do boja s kilami pustila a bohuzial to nedopadlo dobre. dovod neviem, netusim, ale na tom buducom tehu ak raz pride musim popracovat... no musim, chcem sa o to pokusit, lebo take jednoduche ako si to povedat to nie je. momentalne vazim rovnych 116 kg a meriam 172 cm... takze nemam co riesit. drzim ti moc palce na ceste za splnenym snom 😵

Beruska, to mas novy job? tak to srdecne gratulujem, mozno sa tak nejak oslobodis od neustalych myslienok na Matyaskovho surodenca a podari sa ani nebudes vediet kedy. drzim palec!!! ozaj a tatik sa ma ako? zlepsuje sa mu zdravotny stav?

Kkami, aky postup teraz zvolite vy? ten clostil a lieky na stitku by mali pomoct, nie?

...a ked sme pri tom, smiem sa spytat kolko mate rokov? ja 33 pred dverami 😉

markiza
3. máj 2010

Vendulak, ako s polovickou? uz je dobre?

kkamca
3. máj 2010

markiza:ahojkyyy,já oslavila letos v únoru 30,chlap bude mít letos 34 let.
Jinak já čekám na mrchu..3 dc jedu na HP a od 5 dc clostil.Červenec kontrolní cytolka,leto volné a září-pokud to nevyjde samo,tak car. 😖 Chjooo dobaaa

beruska81
3. máj 2010

nazdar baby, teď jsem dorazila ze školky, malý kouká na dvd, to je jeho rituál jak příjde ze školky, tak ho chvíli nechám a pak si půjdeme hrát.
Markiz jo nový job, sice nevím jak to budeme všechno zvládat, ale musíme prachy potřebujeme, dělám ve vinotéce v globusu, takže to je fajn, akorát dělám 11 hodin a to mě na tom štve, ale mám krátký dlouhý týden tak snad to půjde.
Taťka je už měsíc v rehabiliťáku, pokroky dělá, udělal už pár kroků s berlí, ale ruka pořád nereaguje, tak uvidíme co bude dál, ale snaží se hoch tak snad to bude ok.
Co se týče věku tak mě bude v létě 29 a Marek bude mít 32. Markiz tu váhu ti závidím, já mám o mooooooooocccccccc víc 😒

beruska81
3. máj 2010

markiz nechceš se nám ukázat, holky hoďte sem nějaké fotky, ať vím jaké jste kočky 🙂

markiza
3. máj 2010

Kkami, volaj ma teta markiza 😎 😎 😎 😉 , ved ty si mlada zaba 😉 HP je hormonalny profil, ze? ja budem tiez cakat na prvu mrchu a aby sa mi cakalo jednoduchsie od zajtra sa chcem pustit do 90-dnovej diety... ale ako sa poznam 😠 dnes musim nakupit nejake zasoby do chladnicky a ide sa na to... teda na prvy pokus 😀

markiza
3. máj 2010

no vidis Beruska, ja zas zavidim vahu Izine 🙂 🙂 🙂 🙂 , ale nie... co uz narobime, aspon je nas za co chytit 😀 😀 😀 a dalsia co ma moze vola teta 🙂 🙂
je skvele, ze tatik sa tak dobre pustil do boja a nehadze flintu do zita, to je moc podstatne, ze ma odhodlanie... takze drzim palce!
tych 11 hodin je teda ozaj vela 🙄 a ked mas kratky tyzden kolko hodin denne tam musis byt?
no fotku vam sem teda nehodim, ale posli mi do ip mailovu adresu a obratom ju mas v mailiku 😵 ale inak nie je co obzerat 😕

kkamca
3. máj 2010

Tak teda teto Markizo 😀 ,ano Hp je hormonální profil..štítku už léčím,tak pak zbývají ty ostatní hormony--povyzjistit,jak na tom s nimi jsem. 😔 Mám z toho krapet obavy.Dr mi už pověděl,že pokud by to bylo ok..tak pak zase spg chlap..a podle toho..zas další postup.Jsem mu povidala---tohle jsem mohla mít dávno za sebou při daleko nižší váze. 😠
No nic nebude se čílit.. Jinak teda k té váze musím říct--nemáš zase tolik moc--k té své výšce.To já jsem oroti tobě prcek--kulatý. 😀 😀

Beru já myslela že si tak s věkem na tom jak já.. 😎
Hlavně že se tatkovi daří..dělat pokroky -ruku může za čas i rozhýbat.VŠAK UVIDÍTE. 🙂

markiza
3. máj 2010

Kkami, nie je to tak, ze pri problemoch so stitnou zlazou sa ruka v ruke vezie aj problem s nadvahou a obezitou alebo aj podvahou? teda mozno ked dostanes do rovnovahy stitku aj vaha pojde dolu. teda to som len kdesi citala, ja zatial o ziadnom probleme u mna neviem. asi pojdem aj k obvodakovi, aby mi zobral krv... ja by som sa tak hrozne chcela pohnut dopredu...

beruska81
3. máj 2010

Jo Markovi se líbím i když jsem rozcuchaná jak čarodějnice, a to je hlavní, já už to neřeším, i když někdy mě to fakt sere 😠
No příští rok třicítka, letí to jak prase.
No krátký týden dělám jen středa a čtvrtek, každý den 11 hodin a dlouhý týden dělám všechny dny kromě středy a čtvrtka.
Kami to jsme na tom asi stejně s tou váhou. 🙂

beruska81
3. máj 2010

kami koukala jsem ti do alba a máš moc šikovného syna, a vidím, že má taky rád Spidermana, ten můj taky, má i trenky Spiderman a taky k narozeninám dostal pokladnu 🙂

beruska81
3. máj 2010

hej kde jste baby?já mám chvíli čas a vy jste se někde vytratili ☹

kkamca
3. máj 2010

berusko no jo on ho miluje.má s ním pár triček,tepláky..A pak má rad Pat a Mat.. 🙂
Tu váhu tady radši zveřejnovat nebudu..protože jsem zjistila,že sou pak tací,kteří to používaj proti mě.Ale mám hodně..

Markizo no ono něco na té štítce je..já mám tu sníženou funkci-při které se nabírá,ale zas druhá strana..mám k přibírání indispozice--tak trochu rodové.A do mala sem byla oplácanější-Jen po prckovi to vygradpvalo ,že mám tolik ,kolik mám..Ale co chlapovi to nějak nevadí..a tak si říkám.než být nervozní a a na dietě tak sem silná a relativně v pohodě. 🙂

beruska81
3. máj 2010

jo tak to jsou na tom ty naše děti stejně, by si asi rozuměli.
Já taky nerada říkám kolik vážím, je to takové blbé, jak to používají proti tobě?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre