Tehotenstvo a obezita

flos
7. máj 2007

ahojte babenky. S manzelom sa snazilkujeme uz 9 mesiachov(uz by z toho bolo aj babo 😀 ) a stale nic. Ide o to,ze mam nadvahu. Snazim sa schudnut a je to dost tazke, kedze priberam uz pomaly 19 rokov. Velmi tuzim po mimi. Lekarka mi povedala,ze zdravotne som na tom ok. Kazdy mesiac mi meska mrcha a kazdy mesiac ocakavam,ze som tehu,ale zakazdym je to iba sklamanie. Uz ani nepocitam kolko testov som si spravila. Som na to pomaly expert 😀. Chcem len vediet ako ste na tom vy, co ste tiez obezne a snazilkujete a ako s tym bojujete. Moc po mimi tuzim a snazim sa schudnut,len chcem vediet vas nazor na tuto temu. A mensiu pomoc. Dakujem...

janka_a
8. sep 2010

@kraskanz1 diplom s prazdnou hlavou mi bude asi tak na nic to uz lepsie je nemat ziaden diplom.. a nie je to od vyplate k vyplate ale aj take casy mozu nastat..

@markiza taka zvedavost je zdrava🙂

markiza
8. sep 2010

@janka_a , mna teraz napadlo, ved ty beries vysoke davky lieku na stitku... konzultovala si to uz s lekosom?

janka_a
8. sep 2010

@kraskanz1 nemas sa zaco ospravedlnovat:..

kraskanz1
8. sep 2010

@markiza dakujem moja som ja si to uvedomujem a vazim nechcem sa tym chvalit aby som to neprekrila ale trosku ma zarazilo ze @janka_a bude zit od vyplaty k vyplate ved zalozit dve firmi a kazda v inej krajine to urcite neni od vyplati k vyplate.. ja viem co je to zit tak a urcite si nemozes dovolit vela veci dokonca ani len internet mat zapojeny... 🤐

janka_a
8. sep 2010

@markiza nekonzultovala.. len som volala svojej lekarke ohladom stitnej - zajtra zabehnem ku gynekologovi a od neho za nou a potom este aj s oblickami a uvidim co a ako..

janka_a
8. sep 2010

@kraskanz1 kym som zila s rodicmi a otcin este nepracoval tak som si odzila svoje od vyplaty k vyplate preto mam akosi z toho strach ze viac uz takto v zivote zit nechem..

markiza
8. sep 2010

@janka_a , ale pri uzivani lutenylu je tehotenstvo kontraindikacia, to musis hned riesit, aby sa nedajboze nieco nestalo fazulke...

kraskanz1
8. sep 2010

@janka_a a teraz ked nezijes s rodicmi ako si na tom stihas vsetko platit a tak ???ved ani skola dnes neni az tak zadarmo ZSPS atd a skym teraz vlastne zijes ja som akosi mimo nezijes s rodimi nezijes s priatelom..si v podnajme alebo intraaak??? 😅

markiza
8. sep 2010

@kraskanz1 , co je to ZSPS? 😕

janka_a
8. sep 2010

@kraskanz1 zijem s tetou maminou sestrou😉 je trosicku uz starsia zije sama a spolocnost sa jej zide🙂 cize peniazky ako tak su aj od rodicov aj od tety a k tomu aj tie moje malicke z brigad...


@markiza viem ze to musim riesit.. preto chcem obehat vsetkych doktorov hned zajtra aby bolo vsetko ako tak v poriadku..

markiza
8. sep 2010

@janka_a , tak to obehaj, je to dolezite.
na aku skolu vlastne chodis?

janka_a
8. sep 2010

@markiza obeham a dam vediet ako som dopadla🙂 a chodim na gymnazium.,..

kraskanz1
8. sep 2010

@markiza ZRPS teda to sa plati na zaciatku roka vies ten poplatok...jaj ja som teda tei moje preklepy

janka_a
8. sep 2010

@kraskanz1 ja to zrps pochopila len som nevedela vysvetlit co je to🙂

markiza
8. sep 2010

@kraskanz1 , tak je to jasne 🙂 to zrps 😉

kraskanz1
8. sep 2010

@janka_a no predsa "zajtra rano podpalime skolu" 😀 tak sme to volali mi este v skole...janka a si stastna ze si tehu mas dobreho muza a tak si spokojna nechyba ti trochu vlastne zazemie a tak???ved mate na to moznosti..

markiza
8. sep 2010

@janka_a a ked si bola naposledy tehu co sa stalo ak sa mozem spytat? je to uz dlho?

kraskanz1
8. sep 2010

@markiza @janka_a ozaj to by aj mna zaujimalo ak ta to teda neurazi a nezranii

janka_a
8. sep 2010

@kraskanz1 chyba mi zazemie ale zas keby sme mali s priatelom vlastne byvanie a on je napriklad aj teraz na 3tyzdne prec a to by som bola vecsinou sama doma a neviem akoby som samotu zvladala kedze ja potrebujem mat stale niekoho pri sebe.. preto radsej chceme pockat az do maturit ked budeme moct nejako poriesit zazemie tak aby sme boli co najviac spolu...

kraskanz1
8. sep 2010

@janka_a na 3tyzdne ved pred chvilkou si pisala ze isiel na 1,5mesiaca prec a ved to je 6tyzdnou 😕

markiza
8. sep 2010

😕

janka_a
8. sep 2010

@kraskanz1 je to 6 tyzdnov po troch tyzdnoch pride na den dva sem a potom ide naspet len to je taky vikend ked idem na 50 tku cize pochybujem ze sa uvidime..

kraskanz1
8. sep 2010

@janka_a jaj aha uz som myslela ze si to skratil... 😀 a co ako zobral oznamenie ze bude tato???boze ten moj sa pojde rovno asi ozrat 😀

janka_a
8. sep 2010

@kraskanz1 ja som mu este nic nepovedala😅 .. takto cez skype cez webku to nie je ono.. ja nejako pockam a mu to poviem do oci..

kraskanz1
8. sep 2010

@janka_a jaj aha a kedy ti vlastne odysiel prec???ze si mu to nestihla povedat???

janka_a
8. sep 2010

@kraskanz1 o tehu viem len od utorka a on odisiel minuleho tyzdna-...

markiza
8. sep 2010

@janka_a , tak to bude najlepsie, nejake pekne prekvapko mu treba pripravit ked pride na vikend.
ty si jani mala teraz nedavno narodky, ze? ja som tiez augustova

janka_a
8. sep 2010

ja idem zalahnut dobruu

kraskanz1
8. sep 2010

@janka_a jaj takze nevie ani ze si skolabovala...aha...

markiza
8. sep 2010

@kraskanz1 a ty si ktory mesiac?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre