Tehotenstvo a obezita

flos
7. máj 2007

ahojte babenky. S manzelom sa snazilkujeme uz 9 mesiachov(uz by z toho bolo aj babo 😀 ) a stale nic. Ide o to,ze mam nadvahu. Snazim sa schudnut a je to dost tazke, kedze priberam uz pomaly 19 rokov. Velmi tuzim po mimi. Lekarka mi povedala,ze zdravotne som na tom ok. Kazdy mesiac mi meska mrcha a kazdy mesiac ocakavam,ze som tehu,ale zakazdym je to iba sklamanie. Uz ani nepocitam kolko testov som si spravila. Som na to pomaly expert 😀. Chcem len vediet ako ste na tom vy, co ste tiez obezne a snazilkujete a ako s tym bojujete. Moc po mimi tuzim a snazim sa schudnut,len chcem vediet vas nazor na tuto temu. A mensiu pomoc. Dakujem...

beruska81
5. máj 2010

ty jo si davate teda, kami hod sem nejakou fotku sebe a chlapa, 🙂
to vis, ze jednou za caas, ja mam taky rada zakusky 😔

kkamca
5. máj 2010

beruško no vidíš to..hele i boubelky jsou hezké..a hlavně teda sympatické--aspon sem to slýchávala,když jsem prodavala. 🙂

beruska81
5. máj 2010

no ja se pry furt mracim ale umim se i smat a byt mila 🙂

kkamca
5. máj 2010

Beru chlapa nemám tlustého..je vyšší 186 cm a 96 kg..ale je akorát.
No a mé míry víš..maličká kulička.Beruško já ani nikde nic nemám..jako fotky..sebe.Já totiž obvykle fotím. 😀 Mám v pc snad jen 3 dohromady uložené.

beruska81
5. máj 2010

jo tak chlap je akorat, ten muj je o neco mensi a trosku ma min ale je takovy udelany, takze super
no je pravda, ze ja taky vetsinou fotim, pak si porad stezuju, ze nejsem na zadne fotce
Tak sem hod aspon nejakou 🙂

beruska81
5. máj 2010

musim jit prisel za mno maly s mamkou, zatim pa 🙂

kkamca
5. máj 2010

No mě začíná mužskej --pupkatět---,jinak míval i méně,když jsme se seznámily.Ale stejně nemůžu říct,že by byl jako tlustčí.Je taky jako udělanější. 😉
Foto sem neeeeee---to pak jedině hvizdnu na fotoblog.

kkamca
5. máj 2010

Tak ahoj..

beruska81
6. máj 2010

krasne rano, ja uz jsem opet v praci, spala jsem s malym u mamky a jsem cela rozlamana, uz se tesim domu na svoji postylku a volny vikend 🙂

markiza
6. máj 2010

dobre ranko,
zda sa, ze pisete zasadne ked ja nepisem 😀 prajem vam prijemny den, dnes snad skocime von, ked konecne prestalo prsat. 😵

beruska81
6. máj 2010

Markiz ja vzdycky nahlizim kdyz mam cas
U nas teda prsi porad, je to hruza to pocaci 😒

markiza
6. máj 2010

u nas este v noci prsalo a aj teraz to nevyzera 2x privetivo, ale skocime za tatinom do studovne,dame si aspon kaficko a pojdeme nakupit. do parku sa ist neda 😒 mas vela prace?

beruska81
6. máj 2010

no to se neda, maly tady byl vcera za mnou a byl cely spinavy, sli tady pesky
no ani moc prace nemam,sem tam nekdo prijde a odpoledne prijde brigadnice, takze tady budeme dve

edita84
6. máj 2010

ahojte 🙂

beruska81
6. máj 2010

zdravim te edit 🙂

beruska81
6. máj 2010

edit myslim ze psala vcera kamca, ze ti koukala do alba, prosim te kde ho najdu, chci taky kuknout 😔

edita84
6. máj 2010

berus más ho mať tam kde je moje meno alebo klikni na moju fotku a ukáže sa ti

edita84
6. máj 2010

berus podarilo sa?

beruska81
6. máj 2010

jo podarilo, mas krasnou rodinku, dceruska je nadherna 🙂

edita84
6. máj 2010

dakujem aj ty máš pekného chlapca 😉

beruska81
6. máj 2010

ja taky dekujji, muzu se te zeptat co ma mala s rucickou, pokud nechces tak neodpovidej, je to opavdu moc krasnaa princezna a vidim, ze ma asi radaa kone, to by se ji libilo u nas mame tady moc koni, chodime na ne skoro denne 🙂

edita84
6. máj 2010

berus ona sa nám tak narodila nie je to ani genetické len sa jej nejaká nitka z placenty omotala o ručičku a ona sa nevedela dalej vyvíjať

beruska81
6. máj 2010

je tak to je mi moc lito,a jak se s tim zije, ona je asi zvykla, kdyz se tak narodila, promin jestli se blbe ptam

edita84
6. máj 2010

berus nevadí že sa pýtaš, malá sa zvykne pýtať prečo nemá ručičku ale my jej to stále vysvetlíme a hovoríme jej že kto ju vysmieva za to alebo nejak inak uráža tak ten nie je jej kamarát ale zatiaľ je to v pohode ale tak trocha sa bojím čo bude v škôlke. a ja som si už aj pomaly zvykla na tie pohľady

beruska81
6. máj 2010

to musi byt hrozne pro vas jako rodice, no lidi jsou hnusni, to vim moc dobre sama, ale vypada moc sympaticky tak snad problemy mit nebude, i kdyz se vzdycky najde nejaky debil
vcera vecer mi maly rikal / mami lucinka ze skolky rikala, ze mam tlustou maminku, a ja mu rikam, tobe to vadi, a on, neeee, mami ja te miluju, jsem moc stastna, ze ho mam 🙂
ted jsem s uvarila kaficko, dala si kolacek 🙂

edita84
6. máj 2010

berus malá je strašne milá a zhovorčivá takže si to ľudia ani nevšimnú na prvý raz ale áno stretli sme sa aj s debilmi ale tým vyhubujem a je konec no ale dúfam že v škôlke ju budú mať radi
malý je zlatý 🙂

beruska81
6. máj 2010

urcite ji budou mit radi, je od pohledu sikulka
musim padit mam tady lidi, tak zatim pa 🙂

edita84
6. máj 2010

ahoj

kkamca
6. máj 2010

čau holky,,
beruško tak to co si psala s malym..Tak stim už mi přišel vloni,že se mu děti smály--když se jako škádlily ,že má tlustou maminku.Tak mu to asi moc příjemné nebylo.Taky sem se ptala co na to řekl..a on jako ,že nic ,že no aaaa..Ale někdy i doma řekne -mami ty máš ale velké bříško. 😝 Já jak mám ještě pupeční kýlu-tak mám pupek jak těhu.Můžu vám říct,že mi to moc příjemné nebylo.Nevim jak to bude až povyroste,vlatně půjde už do školy.A vim,že děti jsou opravdu v téhle době zlé..Už od školky to začíná.My máme tohle a my zas tamhleto,a já mám lepší auto..No prostě doba je zlá.Já to nějak nepamatuju.Teda až na učnáku..tam sem to maličko občas pocítila od chlapců,co se mi líbily a já jim ne. 😨 😀

A myslim si ,že předevšim to dělá výchova rodičů--to je můj názor.Že od mala to dětem vštěpujou ten je tlustej ,ten huibenej.My klučíkovi nějak vůbec neříkáme.nebo ho nenavádíme ,aby se posmíval.A korát nemusí romy-že někteří ubližují.

A Edito víš že jsem si tý ruky vůbec nevšimla???????A to sem fakt koukala -hlavně na oslavu malé --ale nevšimla sem si.Jsem se smála jak blbla na posteli -na palandě. 😀
Myslim,že ve školce to bude ok..spíš možná až na škole to bude krapet horší.A vy neuvažujete o nějaké náhradě?Nevim jak se to píše--protéza?:omluv mě ,že se ptám.Ale nerada chodim okolo horké kaše. 😉

edita84
6. máj 2010

kami nevadí že sa pýtaš mám rada ľudí ktorý sa pýtajú a nešpekulujú okolo toho
no protézu už máme asi týždeň a odvtedy ju mala asi raz na ručičke nechce ju lebo s ňou nevie nič chitiť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre