Tehotenstvo a obezita

flos
7. máj 2007

ahojte babenky. S manzelom sa snazilkujeme uz 9 mesiachov(uz by z toho bolo aj babo 😀 ) a stale nic. Ide o to,ze mam nadvahu. Snazim sa schudnut a je to dost tazke, kedze priberam uz pomaly 19 rokov. Velmi tuzim po mimi. Lekarka mi povedala,ze zdravotne som na tom ok. Kazdy mesiac mi meska mrcha a kazdy mesiac ocakavam,ze som tehu,ale zakazdym je to iba sklamanie. Uz ani nepocitam kolko testov som si spravila. Som na to pomaly expert 😀. Chcem len vediet ako ste na tom vy, co ste tiez obezne a snazilkujete a ako s tym bojujete. Moc po mimi tuzim a snazim sa schudnut,len chcem vediet vas nazor na tuto temu. A mensiu pomoc. Dakujem...

kkamca
8. jún 2010

No chlap je rodilý pražák,takže Prahu opravdu dobře zná.Já sem tam sním bydlela skoro 3 roky a pak jsme odešli sem-po mamce do bytu.(ačkoliv přítelovo rodiče mají barák,ale nějak to neklaplo).A k nám k tátovi to nejde bydlet-sice je barák,ale on má přítelkyni a taky si nějak moc nerozumíme.Takže asi tak.
Blízko to do prahy nemáme 100 km tam a 100 zpět.Ale jak říkám-už je to zvyk.Jezdím tam i na gyndu.Ale ta není v centru,nýbrž hned zkraje prahy.Na to spermio jedeme na Prahu 6 a to je centrum,kde neni kouska zeleně nic.Doufám,že se tedy ochladí.-.. 😝

Já mám PMS vždy týden dopředu cca.No graf je ustálený,ale takových už s clostilem bylo...Jsem už k tomu skeptická.Já vím blbý,ale je to tak.Přestala jsem věřit.

kkamca
8. jún 2010

Holky se odmlčím ,jdu do sprchy a pak ještě do večerky pro nějakou zeleninku. 🙂

vendulak
8. jún 2010

Kamčo já si myslím, že jako z toho grafu toto až tak moc vyčíst nejde, takže v tom sem skeptická i já, takovách už grafů bylo co vypdali nadějně a nikdy z nich nic, naopak holky co mají třeba grafy úplně totálně nenaznačující těhu tak třeba těhu jsou. Já už měření teploty beru tak, že tím jen zjistím jestli je ovulka a kdy, prostě jestli teplota stoupla. Ale nervovat se s tím celou dobu po ovuši jestli jsou teploty správný, že tak by být neměli že tak to zase nevyjde a nebo naopak že vypadají nadějně a pak z toho nic, to už díky ne e 😒.
A tedy to je v klidu, super když to tam znáte, máte určitě velkou výhodu 😉. A kde bydlíte teď? Na nějakém menším městě? Mě by se to určitě taky líbilo víc než Praha. Já jsem sice ráda že máme Plzeň kde je všechno na dosah, ale přímo tam bych bydlet nechtěla, natožpak v Praze. A jak to že vůbec pojedete do Prahy? Já myslela že si říkla do Liberce? Nebo se mi to plete? Teď fakt nevím, no jo já jsem stará skleróza 😖.

vendulak
8. jún 2010

Ty jo pro zeleninku, tak to se teď fakt stydím, protože já si právě u chlapa poručila zmrzlinu 😔.
Tak hezky jsem se teď držela a zas to jdu pokadit, ale já na ní mám táááááááák děsnou chuť. Navíc jsem nějaká smutná, že mi kamarád měl napsat a neozval se tak se bojím co je s ním, tak to tu žrací náladu nějak podporuje 😒.
Ale jsem fakt koza, o něco tu usiluju a pak se nažeru a všechno to zase zkazím 😢.

bestbodlina
8. jún 2010

Ahojky, můžu se přidat, snažím se hubnout od puberty, ale čím víc se snažím tím víc mám za sebou jojo efektů který mi pokaždé dají nějaké to kylo k dobru, takže je to horší a horší.Jsem už z toho tak unavená a otrávená, že už nemám sílu na další a další diety které by mě zase zklamaly.Snažíme se o mimi už pár let takže jestli máte někdo nějaký návod na hubnutí, budu ráda, už jsem přemýšlela i o bandáži žaludku, ale zase nevím jestli je to pro mě nějaké řešení protože já se nijak nepřejídám akorát prostě jím fakt hodně nepravidelně, prostě jen když je čas no. 😒

kive76
8. jún 2010

ahojky vendulak: jak mile jsem si přečetla, že jsi si dala zmrzlinu, dostala jsem taky chut, a snědla jsem nanuka, kterýho jsem koupila příteli...je doma, spí....tak vlastně ani nevá, že byl jeho..hi,hi..

kive76
8. jún 2010

píšu blbosti, to mám asi z toho vedra, já šla dneska v jeansech, a jsem dead..... ☹ zítra jdu v šatech

kive76
8. jún 2010

ahojky, jasně že se přidej...mě teda hubnutí moc nejde...holkám jo 🙂

kive76
8. jún 2010

nejlíp mi vždycky šla dělená strava Lenky Kořínkový, ale pak jsem to porušia, jedla normálně a kila zpátky nahoře..i hůř...

markiza
8. jún 2010

ahojte, mate pravdu, je tu uz o poznanie teplejsie ako bolo posledne tyzdne, momentalne sme na 30, ale vo vnutrozemi je urcite viac. decka uz zacali chodit do skoly len rano 9.00-13.00 hod koli teplam a 23.6 zacinaju prazdniny. ja vobec teplo nemusim, som tu vlastne omylom 😀 😀 😀

@kkamca, drzim palce na pondelok, aj koli mm aj koli pocasiu a pripadnej mrche. najlepsie by bolo ale keby nedorazila 😵 teoreticky sa moze jednat o zahniezdovanie, ja som to citila citelne 😉

..no fajn, ideme si dat s mm kaficko 😝

markiza
8. jún 2010

@vendulak , ja teraz tu dietu desne porusujem... to od toho vikendu... 🙄 🙄 🙄

vitaj
@bestbodlina , zaruceny navod ako na kila ti tu asi nedame, ved vsetky vieme ake to je sa v tom tocit... ale vitaj a prezrad nieco viac o sebe 🙂 bandaz zaludka napadla aj mna, ale zatial len v ciste teoretickej rovine, taku odvahu nemam, aby som sa na to dala... asi najvacsia chyba, ktoru robime snad vsetky, ze nemame akosi na jedlo cas a potom to tak vyzera. podavam ti netovu pravicu, tiez je to bezne moj problem.

nikushka2
8. jún 2010

ale bandáž by ti urobili až keby si mala BM index nejakých 35 a viac
baby ja som sa rozhodla kašlat na diety, nejak to nemá význam. snažím sa proste nejesť večer. a už pár krát som sa zaprisahávala že končím s čokoládou - to mi zatial nevychádza 🙂. skúsam teda zaradiť šport do mojho programu.
Chodím korčulovať na hrádzu (len v poslednom čase bola zaplavená tak sa nedalo) a dala som sa na zumbu. Je to perfektný spôsob odreagovania sa. 🙂

bestbodlina
8. jún 2010

Ahojky holky, chtěla bych taky začít cvičit jak píšete,ale při 3 směném provozu to jde těžko.Po příchodu z práce jsem K.O. takže fakt nevím jak to řešit.Byla jsem 2 v lázních na odtučňovací kůře, ale úspěch nic moc, 3x jsem měla jehličky v uchu, ale po vyndání to bylo hed nazpátek,chodila jsem do STOBU a loni měla i svojí vlastní dietoložku ale všechno bylo k ničemu.Moje sestra a mamka nejsou taky zrovna žádní drobečci, ale nechci se vymlouvat na geny.Už jsem se pomalu po těch všech neůspěších začla smyřovat s tím, že prostě budu tlusťoch, ale když jsem začla docházet do centra asistované reprodukce tak jednání doktorů mě donutilo zase mojí situaci začít řešit a nervovat se, že neotěhotním kvůli mojí obezitě.Mám za sebou 1 neúspěšné umělé oplodnění a doktoři to přikládájí opravdu mojí obezitě.Moje sestra má stejnou váhu jako já a už má děti tři takže si pořád říkám, že to snad nebude tím, ale i tak se tím dost trápím. ☹

kkamca
8. jún 2010

Zdravím novou tvář.

Vendy ted bydlíme v libereckém kraji-českolipsko.Všude do města daleko.A ten Liberec o kterým jsem psala-tam bych chtěla do budoucna do car,protože je to pro nás nejblíž 50 km tam,50 zpět.
A na spermio jedeme do gestu do prahy-mají tam ted akci na tento měsíc.Tak proto právě tam.Jinak bych platila 500 kč + 900 kč spermio(stálo u mého gyndr) možná bych se divila,že podražily.Takhle mě bude stát akorát cesta do prahy gestu a spermo odběr bude zdarma-Tak jsem ráda,že ušetříme.A místo toho se může nakoupit.

A zeleninku sem si koupila na salát..no a v tom parnu jsem neodolala a dala sem si mrože tu dřen..Ale já dietu nedržím,tak si říkám že sem nějak nezhřešila.Však kdo by odolal v tomto počasí?

markiza děkují bylo by to fajné

kkamca
8. jún 2010

A všem dobrou noc. 🙂

vendulak
8. jún 2010

BEST VÍTÁM TĚ MEZI NÁMI! kdyby si chtěla přidej se i k nám do tabulečky 😉. Ale tedy docela koukám, kolik toho už máš za sebou 😕 ☹. Já taky s váhou a dietama bojuju už šíleně dávno, no někdy od puberty, a taky suma sumárum jsem po každé snad ještě víc přibrala ☹. Taky jsem chodila do klubu Diana, něco jako STOB, ale to v Plzni není, tady je právě Diana a taky jsem tam něco zhubla, ale zase to nabrala a i víc. I když některé rady a povídání si dodnes pamatuji a snažím se aspoň něco dodržovat. Ale nějakou správnou cestu, kterou se ubrat, aby jsme s tima kilama pohli a pak už je hlavně zpět nenabrali to nevím jestli tady vymyslíme ☹. Asi je to hodně o tom mít opravdu silnou vůli a vydržet. Ale tu já asi nemám ☹.

No holky zhřešila jsem i jinýma věcma než zmrzlinou dneska, prostě děěěěs, nejradši bych se neviděla, je mi po tom i blbě a cítím se hrozně 😒. Když fakt tu stravu dodržuje tak je mi mnohem líp 🙂. Tak doufám že se mi zítra povede zase zpět najet na nějaký režim 🙂.

kkamčo týýý brďo takových peněz za spermio? 😕 Tak to my ho měli tedy zadarmo. A co sem slyšela tak když je doporučení od doktora tak je vždycky zadarmo 😕. No jo, ale holt jiný kraj jiný mrav, nakonec ho v podstatě zadarmo budete mít taky a třeba budete mít pak i hezký výlet a pěknej nákup 🙂. Půjdeš manžovi se spermiem pomoct? 😀 😔 Protože mám svojí zkušenost i jsem to četla od hodně holek že když s chlapama byli a fakt se ti chlapy líp vzrušili tak spermio bylo mnohem lepší! 😉 Držím vám na zítra palce! 😉

kkamca
8. jún 2010

Tak ještě na skok,...
Vendy na to spermio jedeme v pondělí 😝 14.6.
No to je přesně ono-jak je doporučo od dr tak je to zdarma--a pak nastává u mě problém-jako se vším-dr doporučo nedá a jen mi řekne at si ho nechám udělat-na vlastní náklady -bylo 900 kč-ted nevím.
Rozhodně mu půjdu pomoc 😀 celé jsem to zpunktovala já,tak musím..ale jo půjdu ráda.Aspon to bude takové lepší.

A už jdu ,dobrou kočky.

markiza
8. jún 2010

dobru noc 😔

kkamca
9. jún 2010

Dobré ráno,

Markizo copak ten posmutnělý smailik? 😕

kive76
9. jún 2010

ahojky bestbodlinko...tou váhou to vůbec nemusí bejt, moje ségra měla před tím než se zadařilo...kolem 90kg ...a šla rodit s asi 105kg...tu váhu při porodu nevím....

kive76
9. jún 2010

ahojky, kkamčo přítel byl na spermiogramu v gennetu a měli jsme to zadarmo...to se divím, že se za to někde platí..

kive76
9. jún 2010

kkamčo, já doporučení taky neměla ...a přítel měl to spermio zadarmiko...když jsme tam šli tak jsem vůbec nevěděla,že tam můžu s přítelem do komůrky, jak oni tady v tom gennetu říkaj , a bylo to o.k...normálně jsem přišla na tu recepci tam oni nás zavedli do počítače, a vydali nám žádanku na ty různý odběry a jemu na spermio..ale je fakt, že sem ted budem chodit na ty různý konzultace, atd...tak možná, že když si jenom někam jdeš na to sperimo že se to platí...tak si zajdi tam kam pak budeš chodit do toho CARU, a rovnou se tam objednej.....

vendulak
9. jún 2010

Dobré ráno!!!! 🙂
Kamčo no joooo! Vždyť já vím že v pondělí a to je 14.6., protože zítra přece není vůbec pondělí, boože já byla asi nějaká mimo!!! 😀 Tak vám budu držet palce na pondělí 😉. Tý jo vždyť jsme se i bavili že po víkendu už má být horší počasí a já pak napíšu "zítra" no jsem já to ale trubka 😀. Možná to bylo z horka 😀.
Ale holky měli jste u vás včera večer taky tak šílenou bouřku? 😕 Já se normálně bála ☹.
Jinak spermio....příťa byl poprvé sám, protože to jsme do CAR taky ještě nechodili, jen šel na to spermio a to já taky vůbec nevěděla jestli můžu s ním, tak to vzal prostě jako bojovej úkol a šel sám to zvládnout, ale tedy výsledek nebl nic moc 😒 ☹. No a další dvě spermia byly až jako součásti IUI a to jsem šla na oba odběry s ním, na něm bylo vidět že si to fakt i užívá 😀 a spermia byly normo 😀.

vendulak
9. jún 2010

Kive a jak vám tedy ten spermiogram dopadl? 😉

vendulak
9. jún 2010

zuzimia (37 rokov, snazenie od 01/10, 09/09 hysteroskopia) .............................................................27.05. - //

vendulak (22let,snažení od 03/08,CAR Natalart, 02/10 a 03/10 IUI,04/10 MA , UTZ v CAR srpen)...............48DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
kkamca (30 let, snažení od 03/06,04/10 laparoskopie,05/10 Clostil, podzim CAR??)..................................28DC
http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca
janaol (35 let, snažení od 01/06, 06/06 1IVF - neúspěšné, CAR co nejdříve (musím se objednat) .............16DC
kive (33 let,, snažení od 01/09 , Gennet 1. konzultace 17.6..) ................................................................13DC
kraskanz1 (23 let, snažení od 01/09, 01-03/10 Clostil, 06/10 znovu Clostil).................................................13DC
nikushka2 (23 rokov, snaženie od 04/10, duphaston) .........................................................................10DC
markiza (32 rokov, MA1 07/06, MA2 01/07, MA3 04/10, vysledky z embria 9.6.).......................................7DC

kive76
9. jún 2010

ahojky, vendulak: DOmča si nechal poslat výsledek mailem... tam byly všechny různý hodnoty...a závěr: v normě...to jsem ráda, i on, že to je o.k. on by z toho byl hrozně špatnej...kdyby byl problém u něj...a naštěstí není...no třeba ani u mě...no to uvidíme...příští čtvrtek..

kkamca
9. jún 2010

VENDY v poho.. 🙂

Šmarjá tady je zas hic to je šílené...
A buřina byla včera kolem 22 hodiny.
A já jdu zas stát k plotně..

kkamca
9. jún 2010

Holky vy bydlíte taky v bytě?Jak to snášíte ty parna?

Vendy a ty pracuješ?
Nebo si na marodce po té revizi?

vendulak
9. jún 2010

Kamčo jo jo my bydlíme v paneláku,na malém městě, na kraji obce, kolem lesy a máme tu i hezky oplocený areál, parkoviště, sušáky kam normálně chodím věšet prádlo, teď tu začínají budovat dětské hřiště a dům je teď po kompletní rekonstrukci. Je to tu moc pěkné 🙂. A tedy já tady doma mám celkem prima, ani nevím kolik stupňů, ale když jsem byla venčit teď pejska a věšet prádlo tak tam byl takovej pařák že sem myslela že padnu 🙄. Jako až takový horka zase být nemuseli 😒.
A já jsem teď doma, ale né jakože kvůli revizi, byla jsem doma i předtím, zařizovala jsem něco ohledně podnikání a tak, ale nechce se mi o tom psát tady na veřejné diskuzi 😉.

kive76
9. jún 2010

kkamčo v bytě nahoře v 3.patře s balkonem...no vedro je děsný...ted spíme s otevřeným oknem, ale musíme přes něj mít záclonu, docela se bojím aby ten náš kočičák nespadl dolu...určitě by sama od sebe nehopsnula dolů, ale co kdyby lovila nějakou mouchu, nebo něco lítacího, a skočila po tom... 😒

jé tak to máš vendulak super, že ti stavěj dětský hřiště....já ho mám ted od cca dubna postavený kus před barákem...
já jsem s polohou našeho baráku....bytu taky spokojená...nejsme u žádné hlavní silnice, je tam klídek...kolem stromy...nás ted čekám převod z podílového vlastnictví do osobního..na schůzi před měsícem jsme se tak dohodli, že to převedem ...teda až mi uzavřou dědictví po mámě...už to trvá 2 roky,no a možná někdy ....chcem si lidi v baráku zažádat o zateplování...tak tam snad už konečně někdy bude teploučko.. 🙂 ted tam docela mrznem, i když se zatopí...baráky jsou z roku 1945 , no a navíc jsme narohu z boku, pod střechou...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre