Tehotenstvo a obezita

flos
7. máj 2007

ahojte babenky. S manzelom sa snazilkujeme uz 9 mesiachov(uz by z toho bolo aj babo 😀 ) a stale nic. Ide o to,ze mam nadvahu. Snazim sa schudnut a je to dost tazke, kedze priberam uz pomaly 19 rokov. Velmi tuzim po mimi. Lekarka mi povedala,ze zdravotne som na tom ok. Kazdy mesiac mi meska mrcha a kazdy mesiac ocakavam,ze som tehu,ale zakazdym je to iba sklamanie. Uz ani nepocitam kolko testov som si spravila. Som na to pomaly expert 😀. Chcem len vediet ako ste na tom vy, co ste tiez obezne a snazilkujete a ako s tym bojujete. Moc po mimi tuzim a snazim sa schudnut,len chcem vediet vas nazor na tuto temu. A mensiu pomoc. Dakujem...

kraskanz1
19. máj 2010

vendulak aj jasom presne tak isto idem do obchodu a nahadzem do kosika kopu sladkosti a aj kopu blbosti co ani nepotrebujem a potom sa cudujem tomu uctu co mi vyskoci pri kase 😠

kraskanz1
19. máj 2010

jaj kocky ta vaha co som kupila aj priblizne meria tuk a vodu v tele...tak som nastavila moju vysku a vek a ze som zena...no tak a ukazalo mi to ze err.h 😀 a v tabulke som hladala co to znamena tak ze mam proste vysoke percento tuku 😅 a priatel si to tiez vyskusal tomu ukazalo percenta tak aspon viem ze funguje ta vaha 😎

vendulak
19. máj 2010

krasko tak tohle by ta naše váha taky měla umět, ale já jí prostě nechápu a je divná, a váží divně, a kde to ukazuje to taky nechápu...no co, možná časem jí pochopím 😀. A zatím si budu dál stoupat na tu starou 😀.

kive76
19. máj 2010

vendulak: ta moje digitální váha taky na různejch místech různě váží...když jí mám na koberečku tak dobrý, ale jakmile jí dám jen na lino, tak tam mám víc...takže určitě víš, kde jí mám... 🙂

kraskanz1
19. máj 2010

kive ti si aka rafinovanaaa 😀 a ja osm citala ze neodporucuju na koberci vazit... 😕
vendy a citala si navod ja som ho tiez studovala dobru hodinku kym osm prisla na to ako ju mam nastavit aby vsetko odmerala..ale maria to len priblizne urcite to neni presne...

kraskanz1
19. máj 2010

ale mne je zatial zbytocne to meranie tuku lebo aj tak mi to nevie odmerat lebo ho mam tak velaaa...ukakze len err 😀

kraskanz1
19. máj 2010

jaj aj to je v navode ze na vahe sa nemozu vazit tehotne zeny a ludia co maju nejaky srdcovy implantat ci ako to tam bolo 😲

kkamca
20. máj 2010

Dobré ránko.
Tak zas další hnusný den.Já musim dnes do školy,máme nějaké sezení ohledně 1.třídy,bude ukázková hodina,vše co mají školáci mít a jiné povídání.Vám řeknu,že se mi teda fakt nechce.Normálně sem sotva vstala a ted ještě to klábosení-chjoo.
markizo tak včera proběhli první plody -tak krevety,olihen jsem snědla v poho,ale maličko mi dělají problém mušle.Nevim jestli jsme nedělali nějakou chybu,nebo tak něco.Měli jsme je už vyloupané-zkrátka bez schránek-to když jsou takhle vyloupané-musí se ještě nějak čistit?Nebo to už je přímo ke konzumování? 😕

a gratulace všem kdo úspěšně shazujete. 🙂

kive76
20. máj 2010

kkamčo, nějak mi to hubnutí nejde teda na kilča, ale mám o cm míň v pase mám 80cm v pase.ale chtělo by to tak kolem těch 75 cm v pase abyla bych spokojená 🙂 ...tak kdybych hubla přes pas ,a břicho to by i stačilo...když ta váha dolů nejde a nejde.. ☹

janaol
20. máj 2010

ahoj holky, zdravím z Olomouce, opět po nějaké době. Koukám že se tu daří shazovat kila. Taky musím znovu nastartovat. Ale poslední dobou nemám nějak tu pevnou vůli. Znáte to? Od zítře ...., potom od pondělí, a pořád je to dokola. A co je u mě nejhorší asi ten pitný režim. To je fakt katastrofa. Už jsem nechala do kanceláře dovést i ten přístroj s barely vody, tak snad to k něčemu bude, a polepším se. 😉

kive76
20. máj 2010

zdravíme do Olomouce 🙂 přesně to znám 🙂 taky si říkám od pondělí, nebo teda od pátku, když jsem nezačla v pondělí..a dneska si dám ještě vínečko, a čokoládku, a zítra už né 🙂

vendulak
20. máj 2010

Dobréééé ráno! 😉
Kami u nás to vypadá taky na další hnusný den 😒. Tak držím palce, ať se ve škole líbí! Třeba to bude pěkné povídání 😉.
Krásko jó jó návod četl prve přítel a i to podle něj nějak nastavoval tu výšku a věk a tak. Ale nevím no. Zkusila jsem se dneska zvážit na ní a uvidíme tedy. Dala jsem jí na takové místo abych s ní snad nemusela vůbec hýbat a zůstala pořád tam.
kive tak i cm jsou dobrý! Já právě vždycky shodila třeba nějaký kila ale při měření mi přišlo že mám pořád stejně 😕.
Janol tak přesně tohle "od zítřka" já znám mooooc dobře 😀. Ale doufám že teď když už v dietce jsem to vydržím 🙂. A pitnej režim....ani mi nemluv....já ho sice zvládám vypít ty 2 l, ale potom musím chodit póóóřád na wecko 🙄, dneska jsem byla snad 5x za noc 😕, pěkně mě tohle štve 😠. Sem si říkala že takhle často jsem nechodila ani jako těhotná 😒.
Jinak holky sem si dneska stoupla i na tu starou váhu po babičce (neodolala sem i když sem si říkala že až po týdnu) a tramtadadááá mám za ty tři dny dietky dole 2kg podle ní 😀. Tak stejně to potěší. Teď tedy uvidím co bude ukazovat pak ta digitální no. Ale stejně mám radost 😀.

kive76
20. máj 2010

super blahopřeji...za - 2 kg...jen tak dál..

vendulak
20. máj 2010

no kive....právě, jen aby mi to tak vydrželo i dál 😒. A já se bála že kila nebudou chtít hned ze začátku spolupracovat. Protože se mnou to mají pořád jako na houpačce, chvilku drastický diety chvilku žraní jak nezavřená. Tak teď ale musím vydržet v tomhle a snad to tak bude správně 🙂.

kive76
20. máj 2010

já mám pořád ty 3 kg dole, ale nějak to nejde dál ☹

vendulak
20. máj 2010

kive tohle je nejhorší když se váha zastaví, já vím ☹, a je potom těžké vydržet dál, ale právěže to musíme vydržet dál! A ona se pak zase pohne!!! 😉

kive76
20. máj 2010

no snad jo 🙂

markiza
20. máj 2010

ahojte,

Venduli, ako ide ovocny den? ja definitivne vyberam bateriu z vahy, lebo vcera som sa vecer neovladla.... co uz, ale dnes mam len ananas a melon.

Kive, drz sa, pevne nervy s tou vahou, urcite sa pohne, toto je jedno z temnych uskali chudnutia, ked si vacsina povie "tak koli tomuto sa tak tryznim?!"

Jani, preeeesne to pozna... zajtra zacnem, v pondelok zacnem, po dovolenke zacnem.... a prd z toho, uz som mohla byt lan 😠

vendulak
20. máj 2010

Marki pokud jde o jídlo tak dnešek jde 😉. K snídani jsem měla tři malé kiwi (a oloupanou hrušku, která byla tak fuj že po oloupání z ní skoro nic nezbylo a pak už sem na to tedy neměla ani chuť a nesnědla jí). A k obědu jsem měla dvě jablíčka pečená v troubě na pečícím papíře s vyříznutýma prostředkama do kterých jsem dala vlašské oříšky slepené trochou medu. A teď už pokukuju co bych si dala dál. I když chuť ani nemám ☹. Štve mě už všechno, život je prostě hnusnej 😢.

kive76
20. máj 2010

nějak to nezvládám a jsem děsně rozežraná....no a ted mě navíc naštval přítel,/ za to že jsem byla včera u ségry a venčila jsem jí psa, jsem dostala kakaovou čokoládu, novinka...no a představ te si to..ted koukám, koukám a čokoláda nikde../volám příteli... no a že si jí prý vzal do práce a snědl jí...no to je teda úroven... ☹

asi si zas najedu na dělenku...ta mi vždycky šla... ☹

vendulak
20. máj 2010

Kive my se teď taky s přítelem porafali 😒. A kdyby jen kvůli čokoládě... ☹. Život prostě není jednoduchej ☹.

A pokud ti dělenka vyhovuje a fakt ti ty kilča pomáhá shodit tak jen s chutí do ní! 😉

markiza
20. máj 2010

babyyyyyy, neblaznite, nerafajte sa so svojimi polovickami... sup, sup, udobrit sa...
Vendi, snad to nie je nic vazne, ten dovod hadky, ono obcas sa zaiskri vo vztahu, ale zvycajne to nic neznamena.

Kive, mne sa toto stava vecne, a najviac ma nastve ked viem, ze mam nieco v chladnicke, ratam s tym, ze to tam je aj koli deckam a pridem, hladam... nikde nic.... uz aj dcera hovori tatinovi, ze to je on kto vecne vsetko zje a nic nepovie 🙂

vendulak
21. máj 2010

Marki kdepak žádné udobřování se nekonalo. A i uvažuju že se dneska na všechno uklízení a balení na chatu pěkně vyprdnu, ať si klidně jede sám 😠. Mám už toho dost 😢.

Jinak tedy včera den docela O.K., ale když sem večer ohřívala jedno to pečený jablíčko děěěsně jsem si popálila dva prsty a to táááák moc bolelo! Sem tedy pak nemohla bolestí usnout, k tomu sem musela díky tomu pitnému režimu furt chodit na wecko (no každej den milionkrát než usnu!) a do toho mě děěěěsně kručelo v břiše, tak to sem byla na dietu pěkně naštvaná 😒, ale pak sem si vzpoměla na ty dvě kilča co byli ráno dole a prostě je to paráda a jedeme dál 😀. Prsty už nebolí a za chvilku jdu na snídani 🙂.

kive76
21. máj 2010

marki: my už jsme v pohodě...akorát mi ještě přítel protože večer po večeri měl hlad, ještě zbaštil rybu makrelu uzenou, naivně jsem si myslela, že mi aspon kousek nechá na dnešek ☹ no příště si to v tý lednici budu muset popsat...to je moje, to je tvoje...z tohohle půlka pro mě 🙂

vendulaK: to musí bejt dobrůtka ty jablíčka..

kive76
21. máj 2010

vendulak: držím palečky, at je to u Vás v pohodě..

markiza
21. máj 2010

ahojte,

Vendulak, snad take zle to nebude, drzim palec!!!!! a zabudla som zagratulovat k tym dvom kilcam, super!!!! viem ako potesia. u mna to vyzera tak, ze ja na vahe stojim a mm ide pekne dole... tak neviem ci cakat prvu ms, co by teoreticky mohlo byt alebo sa mam hnevat sama na seba 😅

Kive, tvoj muz je mlsny? moj ano 😉

kive76
21. máj 2010

no jo je to čokoládovej žrout..no a pak ještě může jíst pořád jogurty...čokoláda, jogurt, čokoláda, jogurt 🙂

kive76
21. máj 2010

on moc přes den nejí, a večer je schopnej zbaštit na co příjde...a co se týče váhy...může sníst celý prase a nepřibere...ted váží 51 kg... no a jinak je to kolem tak 52-55 kg...děs běs...to chci taky, ale bohužel ☹

kive76
21. máj 2010

tak nakonec jsem usoudila, že od pondělí zas zkusím papat tou dělenkou...a uvidím...jestli mi to půjde...

vendulak
21. máj 2010

Kive jak jsou ti naši chlapy rozdílní....můj by jogurt do pusy nikdy nedal, a čokoládu jó, ale jednu kostičku za uherskej rok 🙂. A tedy ty jeho kila....ty mu závidím 😀. I když si popravdě nedokážu představit chlapa co váží tak málo 😕.
A na dělenku ti tedy držím palce!!! Já si teď dala vařit zeleninku k obědu. Už mě stráááášně kručí v bříšku ☹. Marki co vaříš ty dneska v bílkoviný den?
A jo je pravda že před mrchou a při ní kilča moc dolů nejdou. Navíc bych v té době snědla i mámu s tátou a děvečku s trakařem 😀. Ale teď bych tenhle boj s chutěmi klidně i podstoupila kdyby to znamenalo že už budu mít po první porevizní mrše...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre