Tehotenstvo a obezita

flos
7. máj 2007

ahojte babenky. S manzelom sa snazilkujeme uz 9 mesiachov(uz by z toho bolo aj babo 😀 ) a stale nic. Ide o to,ze mam nadvahu. Snazim sa schudnut a je to dost tazke, kedze priberam uz pomaly 19 rokov. Velmi tuzim po mimi. Lekarka mi povedala,ze zdravotne som na tom ok. Kazdy mesiac mi meska mrcha a kazdy mesiac ocakavam,ze som tehu,ale zakazdym je to iba sklamanie. Uz ani nepocitam kolko testov som si spravila. Som na to pomaly expert 😀. Chcem len vediet ako ste na tom vy, co ste tiez obezne a snazilkujete a ako s tym bojujete. Moc po mimi tuzim a snazim sa schudnut,len chcem vediet vas nazor na tuto temu. A mensiu pomoc. Dakujem...

markiza
9. sep 2010

@kkamca , mne by nepresiel kos ani z tretej ruky 😀 😀 😀 😀

toto je co mame my

kkamca
9. sep 2010

@markiza Však to je mooc pěkné.. 😀 to co máte doma
Já co mám ten svůj..pokoukám a pokud najdu ,tak vložim.Je to už asi 30 let starý ,ale fukční.

markiza
9. sep 2010

@kkamca , myslim, ze na tom ako je stary nezalezi, iste je krasny. nepozerala si niekde na nete nejake nahradne povlecenie, mozno by si nasla nieco nacancane 😵

markiza
9. sep 2010

a teraz pozeram, ze ta nasa postielka nie je na koleckach... a ja som uz tri roky v tom, ze ano 😕

markiza
9. sep 2010

takze ja ficim s malym do skoly, pekny den 🙂

kkamca
9. sep 2010

Mě sem nejde vložit fotos do řiti.. 😠

monika0001
9. sep 2010

písala som to do druhej témy už, ale musím aj sem lebo sa stráášne teším..
mám výsledky od gynekologa... je to O.K.
supeeeerrrrrr 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

markiza
9. sep 2010

@monika0001 , super, gratulujem!!!! aky bude postup teraz?

@kkamca , ako to ze ti to nejde?

monika0001
9. sep 2010

@markiza - to ani ja neviem 😀
má mi ešte raz volať sestrička lebo nevedela, že sme boli s dr. dohodnutí tak, že podľa výsledkov sa dohodneme čo ďalej. Tak dúfam, že na mňa nezabudla.... a že zasa zavolá kedy mám prísť a dohodnúť sa 😉

vendulak
9. sep 2010

Prosím můžete od mého jména v tabulce odstranit ten zavináč? 😉 Nerada bych viděla pokaždé červeně zmínku o mě jen kvůli tabulce. 🙄

monika0001
9. sep 2010

už viem...
volal mi osobne lekár a že či sme sa snažili. Tak som povedala že o 100 300 😀 a on, že o:k. tak sme nasadili duphaston ráno - večer 1 tabl. a v pondelok idem na krv či nie sme tehu 😉

markiza
9. sep 2010

@vendulak , co ze si tak tisko?

monika0001
9. sep 2010

@markiza - dobrá poznámka 😉

monika0001
9. sep 2010

no teda ja tá pravá sa ozývam asi, že 😀
juj ja mám tak super náladu...

vikiz
9. sep 2010

@monika0001
drzim palceky

monika0001
9. sep 2010

@vikiz - Ďakujeeemmm 😉

kkamca
9. sep 2010

@markiza Nevím proč mi to nejde..všude jinde mi vložit jde,pouze na modrého koníka ne.A já nevím proč. 😕

monika0001
9. sep 2010

@kkamca - možno s tým teraz niečo majú, lebo ani mojej kamoške včera nešla sem vložiť foto...

kkamca
9. sep 2010

@monika0001 Moni já nevím..mě to blblo už dávno ..jak udělali novou verzi koníka.Tak jsem změnila prohlížeč a šlo mi to.Ale už před pár dny sem zjistila,že to zase nejde a ani na jiném prohlížeči.
Jednou jsem to řešila i s adminem a on mi napsal,že musim něco nainstalovat do pc..ale tomu nerozumim. 😒

monika0001
9. sep 2010

@kkamca - aha...
no v tomto teda ani ja nie som "múdra".. hm... 😔
Takže Ti nepomôžem. Možno by to šlo u niekoho inho na pc.. nemáš nejakú kamarátku ku ktorej chodíš? že by si to u nej skúsila..

kkamca
9. sep 2010

@monika0001 No to tedy nemám.. 😒
Zajímavé je ,že všude jinde jako na každém jiném portálu mi to jde..např na mimino..tam vložim fotos bez problémů.Ale na konika ne.
Tak sem pak ani nebudu moc nic vkládat.Zkusim ještě toho admina.

co jste dnes vařily?já potřebuju inspiraci na zítra.

kkamca
9. sep 2010

Tak zkusim vložit aspon něco podobného a jen odkaz..
Mám doma takový ale bez těch nebes..http://detsky-nabytek.sbazar.cz/prouteny-kos-na...

kkamca
9. sep 2010

Vypadá tak jako ten co je na 4 fotce..prostě kdyby jste to zdobení sundali..
No a já bych to zdobení chtěla nechat na to bud ušít..a nebo koupit.Ale si myslim že se nechytám..to spíš od někoho ušít.

markiza
9. sep 2010

@kkamca , to je velmi pekny kosik 🙂

kkamca
9. sep 2010

@markiza No já ho mám celoproutěný..bez zdobení.Mám vlastně jen takovou jako matraci dovnitř..a když jsemtam vkládala malého,tak sem dávala deku barevnou a na to plenu kvůli hlavičce aby se nepotil 😀 Tak stačilo to,,ale chtěla bych to taky mít takhle načinčaný.

markiza
9. sep 2010

@kkamca , ved nieco vymyslis. ale ako kosik samotny je velmi pekny. ja som niekde videla nahradne povlecenie na kosik, skusim to pozriet.

kkamca
9. sep 2010

@markiza super ,podívej se.
Nebo kdyby kdokoliv věděl..tak písněte.

kkamca
9. sep 2010
kkamca
9. sep 2010

Jen zkouška...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre