Tehotenstvo a obezita

flos
7. máj 2007

ahojte babenky. S manzelom sa snazilkujeme uz 9 mesiachov(uz by z toho bolo aj babo 😀 ) a stale nic. Ide o to,ze mam nadvahu. Snazim sa schudnut a je to dost tazke, kedze priberam uz pomaly 19 rokov. Velmi tuzim po mimi. Lekarka mi povedala,ze zdravotne som na tom ok. Kazdy mesiac mi meska mrcha a kazdy mesiac ocakavam,ze som tehu,ale zakazdym je to iba sklamanie. Uz ani nepocitam kolko testov som si spravila. Som na to pomaly expert 😀. Chcem len vediet ako ste na tom vy, co ste tiez obezne a snazilkujete a ako s tym bojujete. Moc po mimi tuzim a snazim sa schudnut,len chcem vediet vas nazor na tuto temu. A mensiu pomoc. Dakujem...

monika0001
8. sep 2010

už tretí deň sa neviem dovolať gynek.. 😠

markiza
8. sep 2010

@monika0001 , mozno ma dovcu, skus zajtra alebo az v pondelok

monika0001
8. sep 2010

práveže som to zisťovala a nemá dovču. on mal hned týžden po nás.. tak sme boli dohodnutý že sa ozvu a neozvali sa ☹

markiza
8. sep 2010

@monika0001 , mozno ich este nemaju. pocas dovoleniek vsetko dlhsie trva. ine ti nezostava len skusat. drzim palce, aby to bolo negativne.

monika0001
8. sep 2010

no mňa hnevá to že mi ani na sms neodpovedajú. a dr vravej že budu do dvoch týždňov a už je to mesiac ☹

vikiz
8. sep 2010

@markiza
jaaaj bodaj by si mala pravdu, no mne uz aj kozy puchnu a pobolkavaju, ved uvidim buduci tyzden.

samozrejme , ze aj ja gratulujem vsetkym novym tehulkam

monika0001
8. sep 2010

@vikiz - držím palcuchy!!!!!!

oki ľúčim sa. idem na poštu a večer .. holá holá zumba volá 😀 a zatočím s tými kilami 😀

makylajda
8. sep 2010

Ahojte holky... můžu kvám ?

kraskanz1
8. sep 2010

@makylajda ahoooj mile radi ta tu privytame pridaj sa aj k nam do tabulkyyy...aj ty si snazilka???mas uz nejake deturence???

markiza
8. sep 2010

@makylajda , vitaj a zarad sa 😉

kraskanz1
8. sep 2010

baby aj ja sa chystam zacat chodit na zumbu vsetci si to chvalia aj moja mamina chodi uz asi 2mesiace a kilecka jej idu dolu jak nic...

janka_a
8. sep 2010

@kraskanz1 ja som chcela zacat chodit od zajtra na zumbu.. ale nezacnem...ale vela ludi ma s tym dobre skusenosti🙂

kraskanz1
8. sep 2010

@janka_a a ty mas problemi s vahou??? 😕

markiza
8. sep 2010

@janka_a , ty len zumbu vynechaj a vymysli ako to povies doma 😵 🙂 mas teraz ine starosti.
polovicka isla na nejaku staz ci ma job? vlastne ani neviem ci studuje ci pracuje... dnes uz bolo v skole lepsie?

janka_a
8. sep 2010

@kraskanz1 neviem ci 90tku na vahe povazujes za problem ale ja ano 😔

@markiza ani nemam uz v plane ist na zumbu-zrusila som to hned....a v skole som nebola mam marodku takze pre istotu som ostala doma-uvidim co zajtra povie moj doktor..
a polovicka isla domov pozriet rodicov a on ma pracu momentalne tu na slovensku.. a pracuje..

kraskanz1
8. sep 2010

@janka_a jaj len som nebadala nikde ze si spomynala ze mas problem s vahou lebo ved kive je chuducka predsa je medzi nami..len preto som sa pytala... 😉 keby som mala 90tku ja tak uz oslavujem ja som o kapanek vyssie 😀

markiza
8. sep 2010

@janka_a , tvoja polovicka je zahranicna ako moja? odkial?

markiza
8. sep 2010

@kraskanz1 , ja som tiez inde 😀

kraskanz1
8. sep 2010

@markiza ty mas muza zo zahranicia???najekeho exotickeeeho ??? 😀

janka_a
8. sep 2010

@markiza Francúzsko a ty?

@kraskanz1 ja som bola kedysi chuducka ale rocky pribudaju tak pribudaju aj kilecka 😒 ..

markiza
8. sep 2010

@janka_a , ja spanielsko
ja francuzko milujem, odkial pochadza?

kraskanz1
8. sep 2010

@janka_a fiha tak to ho mas z daleka a kolko ma tvoj drahy rokov??

kraskanz1
8. sep 2010

@kraskanz1 baby ked uz je tu taka spoved tak sa pridam aj ja moj drahy je zo slovenska je z toho isteho mesta ako ja a je odomna o 10 rockov starsiii...takze viete si to vypocitat kolko ma rockov 😉

janka_a
8. sep 2010

@markiza z takej okrajovej stvrte pariza🙂

@kraskanz1 on je z francuzska ale posledne 2roky je viac na slovensku ako doma🙂 a ma 29..

janka_a
8. sep 2010

@kraskanz1 🙂 podobny vekovy rozdiel mate s partnerom ako ja s mojim🙂

markiza
8. sep 2010

@kraskanz1 , moj o styri viac ako ja 😉

@janka_a , ta kriza, ktoru ste mali naposledy je uz dufam zazehnana, uz musi koli mimi aj keby zaby padali z neba 😅

kraskanz1
8. sep 2010

@janka_a a zije s rodicmi???a to ako ked je 2roky na slovensku??ci ma rodicov zo slovenska???

markiza
8. sep 2010

@kraskanz1 , ved janka pisala, ze je teraz mimo na 1 a pol mesiaca

janka_a
8. sep 2010

@kraskanz1 rodicov ma francuzov aj maminu aj otca.. a oficialne byyva vo francuzsku- kedze maju taku rodinnu firmu a otvorili si pobocku aj tu na slovensku ktoru ma on na zodpovednosti..cize casto krat lieta tam a spet.. je to komplikovane..

@markiza zazehnana ciastocne uplne sa to nezazehna asi nikdy kedze sme obaja strasne tvrdohlavy ale zatial je to ako tak v poriadku🙂

markiza
8. sep 2010

@janka_a , kolko ste spolu? my 8 rokov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre