Tehotenstvo a obezita

flos
7. máj 2007

ahojte babenky. S manzelom sa snazilkujeme uz 9 mesiachov(uz by z toho bolo aj babo 😀 ) a stale nic. Ide o to,ze mam nadvahu. Snazim sa schudnut a je to dost tazke, kedze priberam uz pomaly 19 rokov. Velmi tuzim po mimi. Lekarka mi povedala,ze zdravotne som na tom ok. Kazdy mesiac mi meska mrcha a kazdy mesiac ocakavam,ze som tehu,ale zakazdym je to iba sklamanie. Uz ani nepocitam kolko testov som si spravila. Som na to pomaly expert 😀. Chcem len vediet ako ste na tom vy, co ste tiez obezne a snazilkujete a ako s tym bojujete. Moc po mimi tuzim a snazim sa schudnut,len chcem vediet vas nazor na tuto temu. A mensiu pomoc. Dakujem...

markiza
15. máj 2010

Kraska, nezlozila by si sa, nemohla by si koli cloveku, ktoreho by si stracala... plakala by si za rohom a hrala sa na silnu tvarou v tvar.... clovek dokaze veci, ked je donuteny...
inak ty pises, ze tych 10 kg nie je vidno, ono je to na nas tie ubytky ozaj menej vidno, najskor nikto nic nevidi a neskor sa ta zacnu pytat ci mas nejake zdravotne problemy 😀 😀 😀

Kami, aky horor ides pozerat? ja milujem horory 😉

markiza
15. máj 2010

Kami, krevety na cesnaku:

500 gramov kreviet
jedna cela hlavicka cesnaku
paliva paprika
olivovy olej
sol

Priprava: Naliat trochu olivoveho oleja do panvice, tak aby pokryval cely povrch, osmazit ocisteny cesnak nakrajany na male platky. Este predtym ako zhnedne pridat krevety a papriku, smazit za staleho miesania 4 minuty. Ked su krevety hotove posypat ich trochou cerstvej petrzlenovej vnate, zamiesat a podavat teple s chlebom.

kkamca
15. máj 2010

Ted koukám na Sirotčinec..zajímavý.Jinak já taky horory přímo zbožnuju.. 🙂
Tento recept..bude asi mnam.. 🙂

markiza
15. máj 2010

to je spanielsky film, nie? myslim, ze sme nan boli v kine, zaujimavy. kde mas Vilemka ked pozeras horor? ja mozem len v noci 😒

kkamca
15. máj 2010

Vilémek je vedle..já sedím u pc..a koukám přes pc..jsem si ho stahovala..Pani má teda odvahu,to já bych byla strachy bez sebe..

kkamca
15. máj 2010

film skončil..a tak trochu divně..Já mám raději horory ,které končí vyřešené..
Povečeřela sem ..a ani nevím co budu dělat.

kraskanz1
15. máj 2010

aj ja som uz pomali dovarila este sa dokonci polievocka a hotovo..jaj konecne... 😵

kraskanz1
15. máj 2010

kamca ale vacsinou horori koncia tak divne malo kedy sa staen ze skocnia vyriesene... 😎

kkamca
15. máj 2010

krans: nooo aby mohlo být další pokračování já vím.. 😀 😀 Jsem takhle sledovala nezvratný osud..4 díly.. 😀

kkamca
15. máj 2010

Tak jsem přidala pár foteček.Do albumu..

markiza
15. máj 2010

Kami, velmi pekne fotocky, Vilemek je uz velky chlap, uz ma taky iny kukuc ako ti moji drobci... torta skvela, ty si robila?

ja som si prave dala tri kopceky zmrzliny a dve kocky cokolady.... uz len pre toto sa mi ta dieta paci 😀 😀 😀

markiza
15. máj 2010

ked sme sa bavili o lekaroch, tak tu je jedna fundovana odpoved na meranie bt http://www.mamaaja.sk/Activeweb/Poradne/Otazka/...
nechapem ako taky citlivy doki moze byt v poradni. od neho som uz citala aj odpoved pre snazilku baculku cakajucu na ivf, ten odpovedal, ze kedze je obezna a nic s tym nerobi mala by si uplne vsetko hradit, kolko vraj stoji taky spas poistovnu.... hnus!!! 😠 😠 😠

janaol
15. máj 2010

ahojky, holky vůbec Vás nestíhám dočítat. jen jsem to tak letem sevětem proletěla. Koukám že se dietí a vaří mořský potvůrky. ty já ostatně zbožňuji. Celkem často je doma děláme, tak zkusím i jiný receptík od markízy. Dnes jsem měla konečně volnou sobotu, ale byla pro změnu úklidová. Musela jsem už konečně vysmejčit celý byt. Zítra dortazí segra s neteřinkama, tak ať mě nepomluví. Už se těším na holky, jsou to tedy pěkná čísla.
Beruško, co Fertimed? Chodíte tam ještě? Jen jsem se chtěla zeptat jak to tam teď chodí. Co je MUdr. Vodička pryč, tak jsem odešla taky. A po dovolené bych se už konečně chtěla, objednat do jiného CAR. Pořád zvažuji FN Olomouc nebo Reprofit Olomouc - Brno. Je tu někdo z Olomouce nebo okolí? Potřebovala bych poradit.
Díky moc a pěkný večer.

janaol
15. máj 2010

našla jsem aktuální foto (z řidičáku), tak snad se mně neleknete 😀

kkamca
15. máj 2010

janaol:sem ti psala na skype ale si vyplá.. 🙂
papa

janaol
15. máj 2010

oprava: Foto z řidičáku jsem raději smazala, že Kami. 😀

kkamca
15. máj 2010

janaol:Jani já to nemyslela zle,jen si tam vypadala upjatě.. 😀 😀 😀

blandik
15. máj 2010

ahoj baby,

jestli má někdo zájem - můžu poslat dietu - je to 5x denně, řekla bych, že je velmi vyrovnaná - jsou tam množství potravin, která se mají jíst - přímo na gramy - např. 43g tmanévho chleba, 150g jogurtu. Osobně bych byla ráda, kdybych našla sparting partnera k této dietě. Už jsem ji dříve držela a fungovala báječně. Cca těch 5kg měsíčně. K obědu a k večeři se přídává 200g zeleniny. Není to dělená strava, jí se ovoce, zelenina, vláknina, jogurty, maso - prostě všechno zdravé. A je to v podstatě jakoby začátek "nového" jídelníčku aplikovatelného pro celý život. Mám ji v excelu a zdá se mi to hodně pohodlné - dříve jsem si sestavovala sama jídelníček podle kalorií - a to bylo tedy maso (chystala jsem si večer jídlo i dvě ho'dky na další den) - chodila jsem na hubnoucí kurz a taky jsem za ty necelé tři měsíce shodila 15kg:o) kde že ta shozená kila jsou.

Marki - tvou dietu bych nezvládla - jakmile se tam jí méně než 5x za den, jsem do týdne out. Držím palečky, ať to vydržíš. Já bych asi byla pak hodně nevrlá a to by odskákal jen náš prcek.

Každopádně já začínám v PONDĚLÍ. PŘÍDÁ SE NĚKDO?

markiza
15. máj 2010

Ahojte Jani a Blandik,

Jani, fotky som stihla obe, tato druha je z dovolenky?

Blandik, ja dakujem za palce, aj ja drzim tebe 😉 tvoja dietka je tiez zaujimava, mna tam trosku odradza to vazenie prave, tiez som tym presla minuly rok a zaberalo to celkom vela casu, ale mas pravdu, ze z tych diet je tato podla mna snad najvyvazenejsia, predpriprava na racionalnu stravu. tak drzim palce, urcite pis ako ti to ide, aj jedalnicky mozes, budem rada. 😵

kkamca
15. máj 2010

Tak já pomalu mizím..Všem dobrou noc 🙂

markiza
15. máj 2010

Kami, hadam uz nejdes do postele???

kkamca
15. máj 2010

markiza:no ještě tlachám na skype s Janou .. 😀

markiza
15. máj 2010

aha a mna medzi seba nevezmete? 😀

blandik
15. máj 2010

Marki, vidíš a mě právě to vážení uklid'nuje - jako že mám své jisté, když to odvážím a nesním víc (a při těch 200g zeleniny jako přídavek k boědu a večeři se i najím 😅 ). Můj problém je, že velmi brzy začnu improvizovat, nahrazovat jednotlivé dny, měnit přílohy, odhadovat přílohy až nakonec zjistím, že už dietu nedržím. Což by bylo fajn, kdyby kila mizla, ale ono se to pak zastaví...Ale což, léto je silný motivant.

kkamca
16. máj 2010

Dobré ráno,
Markizo mi včera vypadl net,tak jsem měla po tlachání a ani sem nestihla odpovědět.Mám ted jiné připojení a nějak jim to pořád vypadává.Předtím jsme odešli taky -že to vypadávalo a toto je snad ještě horší.No snad se to zlepší.
Když by si chtěla ,klidně si skype vyměnit můžem. 😅

beruska81
16. máj 2010

Krasne dopoledne 🙂
vy teda drbete, kami krasne fotecky 🙂
ja jsem opet v praci, ale pak mam kratky tyden tak uz se tesim 🙂

markiza
16. máj 2010

ahojte, tak peknu nedelu vsetkym... ideme von.

Kami, to nic... pisnem ti do ip moj skype nick 😉

kive76
16. máj 2010

ahojky blandik, takhle nějak já taky jím , tak 5 x denně.

jinak ahojky, všem

markiza
16. máj 2010

ahoj Kive, ako vikendujete?

markiza
16. máj 2010

baby, ja som dnes v polovici jedenasteho dna a bez vazenia som nevydrzala... takze vaha ukazuje zo 116 ----> 110.5 😅 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre