Tehotenstvo a obezita

flos
7. máj 2007

ahojte babenky. S manzelom sa snazilkujeme uz 9 mesiachov(uz by z toho bolo aj babo 😀 ) a stale nic. Ide o to,ze mam nadvahu. Snazim sa schudnut a je to dost tazke, kedze priberam uz pomaly 19 rokov. Velmi tuzim po mimi. Lekarka mi povedala,ze zdravotne som na tom ok. Kazdy mesiac mi meska mrcha a kazdy mesiac ocakavam,ze som tehu,ale zakazdym je to iba sklamanie. Uz ani nepocitam kolko testov som si spravila. Som na to pomaly expert 😀. Chcem len vediet ako ste na tom vy, co ste tiez obezne a snazilkujete a ako s tym bojujete. Moc po mimi tuzim a snazim sa schudnut,len chcem vediet vas nazor na tuto temu. A mensiu pomoc. Dakujem...

kkamca
12. aug 2009

tinipini:vítej 😉

vendulak
12. aug 2009

tinipini, jasně pojď mezi nás a vítej! 😉 My budeme moc rádi, když se tu aspoň diskuze pěkně rozjede 😀 .
Kamčí a chersi my taky potřebujeme kočárek do terénu, jak sem říkala, máme dvě chaty, obě docela v zapadákovech a taky bydlíme v domečku na malém městě 😉 . Ale mám na kočárek právě asi mnohem víc nároků, než jen to zvládání terénu.
I když Kamčí zase některé úplná moderna se mi taky nelíbí 😖 . Holky líbí se vám třeba Cam Cortina? Mě přijde že je má strašně moc lidí a mě se vůbec ale vůbec nelíbí a přijdou mi takový nepevný a nepraktický 😖 . Tak nevím, co vy na ně? 🙂

chersi
12. aug 2009

Tak to nevím - já mám vyhlídlý tento odjakživa.

Holky co vám řekli dr. na nadváhu? mě tedy nic jen mi dělala ten vnitřní ultrazvuk

ladenka77
12. aug 2009

ahoj tinipini,vitame ta...
vendu aj my zacali s manzom v mojich 18,on mal 25 a za dva roky sme sa rozhodli....a uz sme spolu 14... 😀
chersi uplne s tebou suhlasim,a kocik je super...budes spokojna...

vendulak
12. aug 2009

chersi, já když sem k němu přišla s tím, že chceme miminko a už víc jak rok se nedaří tak sem mu normálně řekla, že sem to sváděla na nadváhu a že se i s ní snažím neustále něco dělat, ale že už prostě je to i zápřah na nervy tak by jsme s tím chtěli začít něco dělat. To že on nic dělat nezačal je věc jiná, ale na tu nadváhu neřekl ani jediné slovo.

chersi
12. aug 2009

no mě taky nic neřekla - můžu se zeptat kolik vážíš? A byly jste na nějakých testech , my jsme s manželem domluvení že když se nám nepovede do půl roka, tak půjdu k Dr a on na spermio. Stejně bych tam šla na prohlídku

vendulak
12. aug 2009

No chersi já ani nevím jestli se mi to chce uvádět vážím fakt dooost 😀 , i když většinou je mi tedy z toho spíš do pláče 😢 , a ať se snažím hubnout jak chci tak nakonec to vždycky ztroskotá na zajídáním nervů jídlem. No jinak pokud bych měla přiznat barvu tak je to asi hrůzostrašných 107kg 😢 , hrozně moc bych se chtěla dostat aspoň pod tich 100 před otěhotněním, nejlíp na nedávných 92 a kdyby ještě míň tak ještě líp. Ale ono je to těžký ta touha po miminku je nějak větší než touha zhubnout ☹ .
U nás právě gyndař poslal jen přítele na spermio, který se zjistilo hodně špatný, bere na to teď léky a hodně vitamínků, tak i když původně to byl šok a byli jsme nešťastní tak teď věříme že po tom to bude lepší. Ale mě tedy doktor nic nedělal, což je mi hodně divné a hodně mě to štve. Už sme to tu řešili s Kamčí. Pak mi řekl, že mám přijít až v září a že to to začneme řešit. Tak sem zvědavá a jestli to fakt nezačne už řešit pořádně tak gyndaře měním 😒 .

kkamca
12. aug 2009

vendulak:to máš ještě supr váhu co já bych za ní dala..fakt 😀

chersi
12. aug 2009

no já mám 102 , před vysazením Ha jsem měla 93 kg .

mě zatím chodí MS dobře tak jsem tam nešla, ale půjdu tam v říjnu. Tak uvidíme co mi řekne, nevím jak řeší problémy, vřdy jsem tam šla pro HA a to bylo vše

mirenkam
12. aug 2009

ahoj

vendulak
12. aug 2009

chersi já sem měla před braním HA 92kg a i míň sem pak hubla, ale neměli jsme doma váhu, to všechno pak nasazení HA, vysazení HA a hlavně nervy, nervy a nervy ☹ .
Jinak já tedy měla s krámama docela potíže po vysazení HA, mi vůbec nechodili, takže sem u gyndaře byla nejdřív s tím, a pak právě skoro po roce a půl snažení, sem tam byla s tím že se tak dlouho snažíme a nejde to. A na tu nechodící ms mi sice předepsal prášky, né jako holky co si ztěžují že jim doktor jen píchal vyvolávačky, to v tom byl zase dobrej, ale to snažení se mu pak evidentně řešit nechtělo nebo co 😖 .

Miri ahoj! 😉 😀

kkamca
12. aug 2009

vendy podle mě to snažení asi nějak nebere navážno..říká si určitě že si mladá..
Máte holky supr váhy..bych asi měla založit jinou místnost na big xxxxxxxxxxxxl 😒

vendulak
12. aug 2009

Ale jdi ty Kamčí už si naše 😀 .
Jenže mě štve že on to nebere navážno, když prostě nám to nejde už víc jak rok a půl 😢 a navíc ví že má přítel špatný to spermio 😢 tak i kdybych byla třeba mladá tak zázraky tedy fakt neumim 😢 .
Zrovna dneska mám strašnej den, zase po dlouhej době na mě ta touha po miminku pořádně dolehla a já zkoumám kočáry, povlečení do postýlky a nejradši bych se někam zahrabala a jen a jen brečela 😢 .

kkamca
12. aug 2009

vendulak:no každopádně by vás měl řešit pořádně po roce a půl..
Ale je jak můj mudr..ten má taky čas..po 3 letech mi nasadil clostil na 1 cyklus..haha 😠 Ten mě vytočil
Vendy takový stavy mívám taky a posl dobou dost často..Já vim už mám doma předškoláka ,ale to stejně i vono mimi je mimi

vendulak
12. aug 2009

kamčí tomě věřím, ono je asi jedno kolik má člověk dětí doma, když ho prostě přepadne touha po tom dalším malém zázraku. Možná věřím, že když už je jedno děťátko tak to třeba občas nedovolí nad tím přemýšlet, ale my víme co máme v srdci, když nám to prostě chybí ☹ .
Já tyhle pocity taky měla dřív často, ale teď sem docela to byla schopná nechat skoro celej cyklus plavat a dneska najednou to na mě tak strašně dolehlo 😢 . Fakt bych jen brečela a brečela 😢 .

kkamca
12. aug 2009

vendulak:to si šikulka --na to nemyslet..já když vylezu ven je to tady samá těhu nebo tlačí kočár..a to jsme na malém pidi sídlišti s 5 bytovkami. 😠

vendulak
12. aug 2009

No právě Kamčí nikdy nikdy mi to nešlo za celej ten rok a půl a nechápala sem jak to holky dělají že na to dokážou nemyslet. Já to vydržela teď tejden 😢 , a to prostě proto že už sem neměla sílu pořád brečet. Tak sem jí asi za tich pár dnů nabrala a sotva včera viděla několik cikánů s malýma dětma a dneska koukala na těhulky a kočárky tak je to prostě zpátky 😢 . Já někdy mám pocit že už fakt nemůžu, nechápu, proč zrovna já musím mít pořád takovou smůlu 😢 . A přitom bych to všechno, všecičko vydržela, všechno bych dala jen za to maliličké mimi 😢 .

kkamca
12. aug 2009

Četla jsem že přibývá strašně moc párů co nemůžou otěhotnět..Úplně mám strach co naše generace.A by třeba kluk jednou taky neměl trápení..že nemůže mít rodinu.
Ty jo já hořim musim chtě nechtě vzít paralen 😖

kkamca
12. aug 2009

to zas bude ráno bazálka kdoví jaká..k tomu se blíží kvapem mrcha 😒 A od pondělí nam nemá jít teplá voda 5 dní se picnu

vendulak
12. aug 2009

Kamčí tak my jsme naštěstí momentálně na chatě, s bojlerem takže teď nám teče furt 😀 , ale doma bylo taky že nemá jít elektrika 😒 .
Vidíš to tak takhle mě ještě nenapadlo se na to dívat. Holt se bude lidstvo jednou rozmnožovat jen uměle, dneska už v tomhle oboru umí doktoři zázraky...

kkamca
12. aug 2009

Jejda se máš..já kdybych měla kam tak hned vypadnu jinam.
jÁ VIM,že umí mudr zázraky ale taky by to chtělo aby nám pomohli že? 😀

vendulak
12. aug 2009

No teď sem zrovna nemyslela takový pány jako jsou naši gyndařové 😀 , myslela jsem lidi v CARech při IVF a tak 🙂 .
Kamčí my máme chaty dvě, jedna je mého táty, ale ten je defakto sám a nikdy nemá čas, takže je taková naše, tady teď jsem a máme to tu moc rádi 🙂 a druhá je přímo přítele tam jedeme příští týden na dovolenou, někdy když se sejde o víkendu nějaká akce doma a pak ještě je třeba posekat na obou chatách tak to člověk spíč nestíhá 🙂 .

chersi
13. aug 2009

dobrí ránko holky

vendulak
13. aug 2009

chersi ahoooj! Tak jak je v předposledním pracovním dnu? Já už se neskutečně těším na začátek víkendu a dovolenoooouuu 😅

kkamca
13. aug 2009

ahoj..a dobré ráno--
tak u mě to zas nevyšlo..zašla sem pomalu a jistě špinit.. ☹ Ale zas na druhou stranu asi mi jeřáb omalý kousek mrchu poposunul..Jsem dnes 30dc

chersi
13. aug 2009

ahojky vendy, pro mě je to poslední pracovní den zítra a v pondělí mám dovolenou 😀 Ale zato musím dneska vše v práci stihnout

vendulak
13. aug 2009

Kamčí a kolika denní si mívala cykly normálně? Já jak sem říkala, že sem se teď snažila na to otěhu nemyslet tak sem se ani nechtěla dívat na dny cyklu, ale včera sem koukla a byla 29, takže dneska 30 a mrcha zatím nikde a cykly sem neměla pravidelný, ale nejčastějš tak 35 dní, takže sem taky zvědavá jak to bude teď s jeřábem a macou a pupalkou 😀 .
chersi tak závidím že dovolenka ti začíná už zítra 😔 , ale přeju aby sis jí pěkně užila! 😉 Máte něco v plánu?

chersi
13. aug 2009

jedeme na slovensko na oslavu narozenin

vendulak
13. aug 2009

Tý jo chersi tak to ti normálně závidím, i když Slovensko mají če.ši v podstatě vedle, tak tam sem ještě nikdy nebyla, ale podívat bych se tam někdy určitě chtěla! 🙂 My pojedeme na chatičku, máme jí kousek od Mariánských Lázní 🙂 .

kkamca
13. aug 2009

vendulak:já měla cykly nepravidelný..taky kolem 35 dní..a akorát nějak vloni sem měla fakt 2 dlouhatánský snad 60 dní..
Nevim jestli to dělá jeřáb ale mrcha se mi rozjela a to jako dost divoce..krvácím dost.A bolesti jak hrom. 😒
Vždycky sem měla 1.dc špinění a pak see to rozjelo a dnes úplně jinak..doufám že to trochu ustane bych nestíhala měnit tampony

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre