Tehotenstvo a obezita

flos
7. máj 2007

ahojte babenky. S manzelom sa snazilkujeme uz 9 mesiachov(uz by z toho bolo aj babo 😀 ) a stale nic. Ide o to,ze mam nadvahu. Snazim sa schudnut a je to dost tazke, kedze priberam uz pomaly 19 rokov. Velmi tuzim po mimi. Lekarka mi povedala,ze zdravotne som na tom ok. Kazdy mesiac mi meska mrcha a kazdy mesiac ocakavam,ze som tehu,ale zakazdym je to iba sklamanie. Uz ani nepocitam kolko testov som si spravila. Som na to pomaly expert 😀. Chcem len vediet ako ste na tom vy, co ste tiez obezne a snazilkujete a ako s tym bojujete. Moc po mimi tuzim a snazim sa schudnut,len chcem vediet vas nazor na tuto temu. A mensiu pomoc. Dakujem...

kkamca
3. máj 2010

berusko no že mám moc kil..a proto mi nejde otěhulit.. 😠 Tak to ví jen pár lidiček asi 5--

beruska81
3. máj 2010

aha, ser na lidi, jsou fakt hnusní ☹

kkamca
3. máj 2010

Berusko no to jsou..vědí hovno o tom a kecaj blbě..

edita84
3. máj 2010

Ahojte kočky môžem sa pridať? aj ja som xxxl

beruska81
3. máj 2010

ahoj edit vítám tě 🙂
kami jo to znám moc dobře a vždycky ti to ještě řeknou takové vyzábliny 🙂

edita84
3. máj 2010

kami to som počula aj ja ale potom im vždy dám otázku ako to že už jedno dieťa mám?

kkamca
3. máj 2010

edita84:čauky

Beruško no asi tak nějak..škoda slov,nechci se čílit.

edita84
3. máj 2010

kami my sme sa už stretli v téme grafy však?

kkamca
3. máj 2010

edito To jsem řikala i ted naposled dr..před laparoskopií--že jedno už mám..a jednou při velké váze taky otěhu i když nedopadlo..Tak pak jako nic nooo 😠

kkamca
3. máj 2010

edito ano,chodím i na grafy..ted teda moc ne-oni holky přelezli na emimino. 😉

edita84
3. máj 2010

no veru prešli ale neva 😉

kkamca
3. máj 2010

edita neva..však si poradíme i samy.. 🙂

edita84
3. máj 2010

jasne ved už máme nejaké tie znalosti a meriaš ešte BT?

kkamca
3. máj 2010

EDITO:měřím stále ...musím..a právě podle bz sem zjistila,že něco není ok..neovuluji.. 😒

edita84
3. máj 2010

aha aj ja som mala posledný mesiac asi anovulák a dodtala som duphaston a aj tento cyklus ho budem brať od 16 dc

kkamca
3. máj 2010

edito no já bez clostilu sem namydlená..a duphaston jsem tentokrát nedostala...Mám doma nějaké zbytky.Tak až budu brát clostil-možná ho nasadim,ale zasadně až po ovu..dřív ne. 🙂 Dufík ti může a nemusí ovu bloknout

edita84
3. máj 2010

no ja dúfam že mi neblokne

izina
3. máj 2010

Ahoj děvčata

kkami,
nebojim. letos mi bylo 43 a malá se mi narodila loni ve 42. Pro mne to neni moda, ale byl to zázrak po 3 nepovedených. A protože se konečně zadařilo téměř bez problémů, chtěla bych stihnout ještě jedno. I moje dr se divila, že při rapidním zhubnutí /20kg/ se mi upravila mrcha a povedlo se mimi.

markiza,
ono se to nemuselo povést z různých důvodů dotáhnout. Já měla 3 nepovedená těhu a pokaždé kvůli něčemu jinému. Ale chce to nezoufat. Pravda, když jsem se smířila s tim, že nic nebude, povedlo se. A tomu mému je letos 30, ale žijeme na dálku ☹ kvůli práci.

Holky,
kilo sem, kilo tam, hlavně že jsme spokojené a chlapi nás tak berou. Pokud nejde o zdraví 😀

kkamca
3. máj 2010

jdu obědvat..ozvu se později

markiza
3. máj 2010

vitaj Edita 😵 tak super, ze sa rozrastame, len skoda, ze nepribudaju ziadne tehule. podla fotky v pase teda vobec nevidno, ze do tejto temy patris. tvoja dcerka ma krasne meno 😵 a Karolinka od Iziny tiez 😵

Izina, ved prave, ze mne sa to (zamklnute tehu) stalo tiez uz treti krat ☹ vdaka osudu, ze mam uz dve deticky a tie mi to pomahaju zvladnut, ale miesto v srdci a v rodine este pre niekoho je, tak snad raz bude nasa rodina pat-clenna. ja totiz nemam problem otehu, ale s tym ze moje tehu sa nekoncia s miminom v naruci. tebe drzim palce, dolezite je, ze sa na dalsie tehu citis, je jedno kolko mas rokov, hlavne nech sa to podari a uspesne donosis zdrave miminko. 😵

Beruska, prepac, musela som nakrmit hladne krky 😅

...dobru chut tym co este neobedovali.

markiza
3. máj 2010

ozaj, Kkami, nenechaj si nikdy skazit den takymi komentami na tvoju vahu, vsak najlahsie sa hovori takemu, ktory s nadvahou nikdy nemal problem... 😠

beruska81
3. máj 2010

maly tady seděl se mnou u pc a teď se dívám a on spí, miláček můj 🙂

markiza
3. máj 2010

tak sladke sny 😵 😵 😵 dnes uz ma po skolke? moja starsia chodi do skoly, ma obednu prestavku tri hodiny, teraz o tretej idem este na dve hodky 🙂

beruska81
3. máj 2010

byla jsem ho teď uložit do postele, byl minulý týden nemocný tak to je asi ještě dozvuk, jinak on by jenom tak neusnul. Ve školce je do dvanácti hodin, může tam i spát, ale když jsem doma beru ho po obědě. Tak to má tvoje dcera blbé né, to mě už by se nechtělo zase zpátky

markiza
3. máj 2010

tak skore zotavenie, mozno je to naozaj este unava po chorobe.
mala si uz zvykla, vlastne ja som bola ta co si musela zvykat, ale inak je to v pohode, ona do skoly chodi velmi rada, chodi druhy rok a este sa nestalo, ze by nechcela ist. ma to lepsie ako deti, ktore tam musia byt od deviatej do piatej. ona ide na deviatu, o dvanastej ideme s malym po nu, hraju sa, papame a o tretej ide do piatej opat... vtedy krpec spi, takze ma o zabavu postarane. ako sa Matyaskovi paci v skolke?

beruska81
3. máj 2010

aha tak to není zase tak špatné
Matyášek je ve školce moc spokojený, on miluje děti, takže si to užívá. Příští týden mají první besídku ke dni matek tak jsem zvědavá. On je moc šikovný kluk, pamatuje si hrozně moc věcí, které já už dávno zapomenu tak on mi to vždycky připomene, tak snad to představení zvládne

markiza
3. máj 2010

takze mas maleho sikulku 😵 urcite besiedka dobre dopadne, budes patricne hrda a hadam aj nejaka slzicka dojatia vypadne. take okamihy su krasne a najlepsie si pri tom uvedomis ako rychlo ten vas pokladik rastie. 😵

...posielam fotky, chytaj 😉

beruska81
3. máj 2010

jo už se na tu besídku moc těším, bude to poprvé, moc to naše zlato miluju a už teď jsem na něj hrdá jak všechno umí, jde mu na co sáhne, doufám, že mu to vydrží
chytáááááááámmmmmmmmm 😀

lukacka17
3. máj 2010

ahojte, po dlhšej dobe som späť, som tehuľka s obezitou a baby priznám sa, tie kilá ma strašne boli, tlačia a dusia, neviem ako to vydržím do pôrodu a čo ma ešte môže stretnúť.

beruska81
3. máj 2010

markiz moc pěkné, vypadáš strašně sympaticky, celá rodinka a děti jsou moc krásné

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre