Tehotenstvo vo vyššom veku. Koľko vás tu je?

Ahojte dievčatá,
čítam vaše príspevky,obdivujem vašu trpezlivosť,neúnavnosť a chuť bojovať.
Ja mám pocit,že to moje 5 ročné snaženie už akosi začína upadať a dôvodom bude asi vek a s ním stúpajúci aj strach (z veku).Mám čerstvých 35 rokov,doteraz som absolvovala všetky možné prírodné-nemedicínske spôsoby otehotnenia-neúspešne,a až teraz som sa zverila do rúk lekárom.Na budúci týždeň mám termín v Heliose. Zaujímalo by ma,či je nás viacej snažiliek v tomto veku.Ak áno ,budem rada,ak mi to dáte vedieť,že nie som sama,že nemám ešte nič stratené...
vďaka a prajem nám všetkým veľa síl.

Altea
Strana
z4
Dole
PredošláStrana
z4
Ďalšia
aaandrejka
13. dec 2006
sonicka, veru, vaz si to! ja to tiez viem porovnat, lebo dve deti som pocala prirodzene a vynosila bez problemov, ale tento stres, co zazivam teraz, tak to sa fakt neda porovnat...
sona1972
11. nov 2007
ahojky, ja mám 35 a som 8 t.tehuľka. konečne po 8 rokoch sa nám to podarilo 🙂 tak žiadne strachy. to,že sa nedarilo,bol len stres. ja mám akurát problém taký, že musím užívať lieky na vysoký tlak a dosť často mi búši srdce. jedine toho sa bojím,aby bolo bábo v poriadku 😞
roasha
11. nov 2007
soni,drzim prsty. x-)
loss
11. nov 2007
ahojte
dnes som citala prispevky ktore som pisala pred rokom dufala som ze raz babo pride a teraz som v 15tt.Netreba sa vzdavat ja budem mat 34 a na malicke sa velmi,velmi tesim,cesta k nemu nebola lahka ale vsetkym vam drzim palce nech sa svojich vytuzenych babetiek dockate x-)
asiko
17. nov 2007
Ahoj děvčata, je mi letos 38 let. Po vlastních zkušenostech vím, že i psychika a změna životního stylu ve schopnosti otěhotnět hraje velkou roli. Takže ve zkratce: mám již 17 syna, před 3 lety jem prodělala jedno zamlklé těhotenství, 5 měsíců na to opět. Následovala různá vyšetření-genetika,imunita,štítná žláza apod...Protože už nejsem nejmladší po 2,5 leteh snažení jsme se rozhodli pro IVF.Měsíc jsme tam byli objednaní,měli jsme 14 dní dovolenou a 16.května 07 jsme šli na první konzultaci.Po hodinovém sezení mi doktor udělal Sono - všechno v pořádku a až prý dostanu měsíčky at přijdu na krev atd...manžel šel na spermiogram. A do týdne jsem očekávala pravidelné měsíčky. No a měsíčky už nepřišly🙂. A IVF se nekonalo, přesto jsem následující týdny trnula hrůzou z potratu a komplikací a to vlastně i ted ve 30 tt.Tím chci říci, že v mém případě sehrála roli určitě i psychika. Vědomí, že to necháme na odborníky...do toho pohodová dovolená bez stresů z práce atd...A k tomu životnímu stylu: cca v březnu-dubnu jsem prodělala tzv. detoxikační očistnou kůru-čistící čaje,různé detox.preparáty z lékarny, redukce jídelníčku...Myslím,že to na otěhotnění mohlo mít taky vliv,čověk se pak upíná ke všemu. Zajímavé je, že i předpověd astrologa vyšla🙂
Na tom sonu doktor ještě nic nemohl vidět, protože to jsem musela být na úplným začátku a první 4 tt. se to na UZ nepozná.
Proto neztrácejte naději a jděte do toho někdy je tý přírodě asi potřeba pomoci. Přeji všem i sobě (tedy nám i s Evičkou)hodně štěstí.....Naděje umírá poslední

a
maart
17. nov 2007
Ahoj holky, vsem vam moc drzim palce...muzete kdyz tak juknout na diskusi "37 a touha po mimi"...tam jsme vsechny maminy malinko starsi, nektere cekame prvni miminko, nektere uz jich mame vic, nektere jsou teprve snazilky. Vsechny nas ale spojuje krasny vyzraly vek a chut a energie na miminko 🙂.
veroncek23
7. sep 2012
@altea ja mám tri deti a posledné v 40-tke a všetko úplne dokonalé, žiadne problémy ani v tehotenstve ani pri pôrode takže myslím, že sa to dá ešte stále
Strana
z4
PredošláStrana
z4
Ďalšia