Túžba po dieťatku ma ubíja. A vás?

zuzanockamt
26. sep 2008

Vitajte!

Bola by som veľmi rada, keby sme sa tu stretli všetky tie, ktoré máme skoro rovnaký problém a viem, že nás je dosť. Spája nás túžba po tom najkrajšom, čo sa žene može stať, ale z akéhokoľvek dovodu nám to nie je zatiaľ dopriate. Príčiny sú všelijaké - zdravotné problémy, finančné a materiálne problémy alebo partner, ktorý má stále čas 😠

No a vždy, keď vidíme cudzie bábo alebo zistíme, že niektorá iná otehotnela, tak nás zabolí pri srdiečku a pýtame sa samých seba, kedy to konečne postretne aj nás.

Tak dúfam, že sa ozvete. 😉

etuska
26. sep 2008

Juuuj Zuzka a co tak smutne 😕 .Trosku ta chapem, i ked ja som v inej situacii,kedze uz jednu dcerku mame,ale kedze sme sa len nedavno prestahovali do zahranicia na to druhe si netrufame...Prajem ti vela sil a hlavne nech manzelik coskoro pochopi tvoju velku tuzbu po dietatku 😉

asitka
26. sep 2008

ja sem síce nepatrím...ale všetkým Vám prajem, ktoré sa sem pridáte...aby sa Vám tá najkrajšia túžba...splnila čo najskôr.. 😀 😉

zuzanockamt
autor
26. sep 2008

jej etus ... vitaj ... no mna to stale castejsie chyta ... ale asi sa budem musiet zmierit so situaciou, lebo manzela len tak nepresvedcim ... az ked bude byvanie

zuzanockamt
autor
26. sep 2008

asitka ... dakujem 😉

monkula
26. sep 2008

zuzanka, vždy sa niečo nájde, prečo nie bábetko teraz.. bývanie ,splatenie dlhu, nové rodinné auto, hmm, takto by drahý rozmýšľať nemal ,prepáč... 😔

etuska
26. sep 2008

manzel chce este ostat v zahranici,ze? 😕

etuska
26. sep 2008

ahoj Mon 😀

etuska
26. sep 2008

hmm,ved ja tiez uvidim dokedy budeme odkladat "zabezpecenie" surodenca pre nasu Bambulku 😀

asitka
26. sep 2008

ja nechcem byť zlá...len aby túto tvoju tému nehodili...do témy...manžel si myslí, že máme ešte počkať...či ako to znie 😒

zuzanockamt
autor
26. sep 2008

manzel by este ostal ... nejako sa mu zapacilo ... mne by kludne stacilo do Vianoc ostat ... uvidime

etuska
26. sep 2008

Zuzi,ved babo mozete mat aj v UK,aj keby si ty nepracovala ,dostanete celkom slusne "benefits",ale to je uz ina story 😉

zuzanockamt
autor
26. sep 2008

dufam, ze nehodia, lebo ja neriesim to, ze manzel/partner chce pockat, ale pocity nas, ktore sa musia vyrovnat s tym, ze vsade je niekto tehotny a pod ... a dovody preco to male stale neprichadza mozu byt rozne ... nielen partner

etuska
26. sep 2008

no a co hovori manzel na tvoju tuzbu zalozit si rodinku? 😕

zuzanockamt
autor
26. sep 2008

etus ... tak to je posledne po com tuzim ... mat male v UK 😝

etuska
26. sep 2008

😀

zuzanockamt
autor
26. sep 2008

manzel hovori, ze vsetko bude, ale treba vydrzat

duskaf
26. sep 2008

zuzanočka mužom sa to hovorí, že?
Ty si ako ja, v Anglicku som dlho nevydržala, a aj v bani by som bola ochotná kopať, aj kanály čistiť, len doma.

asitka
26. sep 2008

zuzanočka....tak ešte raz...veeľa trpezlivosti prajem....a zdravé bábo do budúcna....miznem z tejto témy...ahoooooooojte... 😀

zuzanockamt
autor
26. sep 2008

duskaf ... veru aj mne sa zda, ze o chvilu budem mat podobny nazor 😀 ... bola som tam 5 mesiacov a este ma caka cca 2,5 mesiaca a mozno aj viac ... uvidim ako sa nakoniec rozhodneme

kitty68
26. sep 2008

holky vrele doporucuju mit male v uk 😉 i kdyz nezustavate na trvalo

zuzi preju at se zadari na poprve az se rozhodnete 🙂

zuzanockamt
autor
26. sep 2008

asitka ... este raz vdaka 🙂

zuzanockamt
autor
26. sep 2008

kitty68 ... a preco doporucujes? ... pocula som, ze ta ich zdravotna starostlivost nie je bohvieco ... a este k tomu v tehotenstve

duskaf
26. sep 2008

zuzanočka- ja som vydržala len, či až 5 mesiacov.

zuzanockamt
autor
26. sep 2008

duskaf ... ja myslim,ze az 😀 ... a co si tam robila?

etuska
26. sep 2008

baby-my sme tu asi 3-ti mesiac a paci sa mi 🙂 (uvidime dokedy) 😀

kitty68
26. sep 2008

kdyz js otehotnela tak js taky hystercila, ale kdyz se na to divam zpetne tak si nemuzu stezovat. mas tady moznost volby ohledne porodu, kojeni

duskaf
26. sep 2008

Klasika au-pair. Ale myslím si, že tak ako Etuška, s rodinou už teraz by som možno vydržala aj 6 mesiacov 😀 😀 😀

kitty68
26. sep 2008

duskaf ja myslela ze jsi to vydrzela 5mesicu tehotenstvi 😀

ja nikdy aupair nebyla tak nevim

duskaf
26. sep 2008

To už bolo dávno, čo som bola v Anglicku- presne v čase, ke´d zomrela princezná Diana, vtedy som ešte nevedela veľmi anglicky a v kostole, počas omše kňaz rozprával tak smutne a zachytili sme s kamarátkou niečo v zmysle pokoj jej duši, ale mysleli sme si, že zle rozumieme, ale ono to bola pravda.

etuska
26. sep 2008

ja som bola v UK ako au pair asi pred 8-mimi rokmi a strasne mi vtedy chybali nase hory,ale to som zila sama u rodiny kde som robila au pair a za 6 mesiacov ma vzali az na jeden vylet 😠

Teraz je to uplne ine,najma odkedy mame tu nasu staru "ojazdenu sunku" 😀 a trosku cez vikendy brazdime Sev.Irsko.

Len neviem ci sa tu na 2-he babo odhodlam...zalezi od mnohych okolnosti...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre