V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

insolka
25. okt 2009

Ahojte som jedna s tých čo sa nevzdáva a stále aj po neúspechoch bojuje.Pridajú sa spolubojovníčky.. Možno toto je tá "plodná" téma 😀 😀 😀

cukruska1920
25. okt 2009

tak sa pridavam aj ja teda 🙂

simib
25. okt 2009

Aj ja idem sem ak môžem. 🙂

insolka
autor
25. okt 2009

Super no čo už ako nadej a povzbudenie nam ostava ....my to aj tak dotiahneme do uspešneho konca 😉 😉

simib
25. okt 2009

Insolka raz určite. 🙂

cukruska1920
25. okt 2009

no ako sa hovori...trpezlivost ruze prinasa....hehe 🙂

insolka
autor
25. okt 2009

Myslim že rok 2010 bude ten uspešny .....aj ked pred tyždnom som bola ešte dost velky pesimista ale teraz som si povedala že už stačilo a idem bojovať dalej 😉

insolka
autor
25. okt 2009

....nám oprinesie mimi a možno aj dve 😀 😀

simib
25. okt 2009

Tak nech to tu vyjde pekne každej bez komplikácii až do konca. 🙂

cukruska1920
25. okt 2009

insol...a co si si prezila? teda ak chces o tom pisat

insolka
autor
25. okt 2009

..Kočky a kolko sa snažilkujete?Ja 12r.

simib
25. okt 2009

Insol čo 12r?Ako rokov?
No my od februára tohto roku.

cukruska1920
25. okt 2009

insol... no..mi to mame trosku zlozitejsie.... prvykrat sme sa snazili rok..potom som otehotnela ale som potratila, potom som otehotnela po 4 mesiacoch ale v auguste tohto roku som zas potratila...teraz mame pauzu, cakaju ma vysetrenia a ak bude vsetko dobre tak v januari zacneme znova

maryah
25. okt 2009

ahojte baby, tak ja sa k vam tiez pridavam... my sa snazime rok a pola tiez sa nevzdavam 😵

maryah
25. okt 2009

insolka, no 12 rokov je straaasne dlha doba 😲

insolka
autor
25. okt 2009

Ano 12 rokov no a stale nič obcas ma chyata dost velka zufalost 😉 😉 😉

cukruska no pisat ako sa to zacalo tak to je strasne davno ešte v nemocke kde nma zle liečili a nakoniec som sa dozvedela že mam nepriechodne vajcovody z dovodu že mi zle určili diagnozu a namiesto silneho zapalu ma liečili na hormonalnu poruchu.Minuli rok som bola na prvom IVF žial ledva dve vajka aj tie boli tak slabe že sa to vobec neudržalo.Teraz v 10/09 som bola na druhom Ivf podaruilo sa až na to že kym som sa vobec mohla začat tešit tak mi bolo oznamene že tehotna som bola ale potratila som .Teraz mam mrazačikov tak dufam že to teraz už bude štastny koniec aj ked ešte neviem presne kedy

lucia.kl
25. okt 2009

ahoj Insolka, vidím, že si vytvorila novú tému 🙂
myslím, že sa pridajú viaceré 🙂

insolka
autor
25. okt 2009

mary to je strasne dlhá doba ....som si myslela že sa stane zazrak ale nestakl sa ☹ Až mi Dr povedala že už ina sanca ako IVF nenie ani keby som sa na uši postavila 😀 /to som ale neskussala/

insolka
autor
25. okt 2009

Ahoj luci ano vytvorila ved ten r 2010 bude ten nas a myslim že aj tvoj 😉

lucia.kl
25. okt 2009

tak tomu verme všetky, už stačilo cudzích detí, už chcem svoje 🙂

insolka
autor
25. okt 2009

.....no ved aj mi vsetky a ked mam povedat pravdu tak uričte sa buduci rook budem aj ja tešikat 🙂

cukruska1920
25. okt 2009

skoda ze neexistuje nejaka hymna...by sme si ju mohli spievat 😀

maryah
25. okt 2009

insolka, my sme sa tiez rozhodli, ze skusime CAR, tento mesiac sme tam boli po prvy krat tak dufame, ze sa nam to podari a rok 2010 bude nes ako hovoris 😵 😵 😵 . kedy sa chystate pouzit mrazacikov?

lucia.kl
25. okt 2009

ja sa snažiť 12 rokov a nedariť sa tak sa asi bláznim, ťa obdivujem. my sa snažíme len 2 roky a už som nanervy. zo začiatku mi to nevadilo, lebno som nechcela byť tehotná na svadbu, ale potom mi to začalo vrtať v hlave, zmenila som doktora a skoncila som v centre

lucia.kl
25. okt 2009

tu hymnu by sme mohli spoločnými silami dať dohromady - aspoň slová 😀

insolka
autor
25. okt 2009

..no skusme niaku hymnu vymyslieť 😀

Mry dufam že mrazačikov budeme moct opužit cim skor.Som strasne nedockava.A do akeho caru chodiš?

insolka
autor
25. okt 2009

Luci mam najlepsieho mužička na svete pri nom zvladnem všetko 🙂

lucia.kl
25. okt 2009

tak poďme na to.... dneska ešte deti nemam, no o rok si už inak zaspievam, deti deti deti ... 😀

lucia.kl
25. okt 2009

tak to máš veľké šťastie, nech to teda už teraz skonči s tehot. knižkou 🙂

cukruska1920
25. okt 2009

lalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalalalalaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

insolka
autor
25. okt 2009

🙂) ozaj a ktomu datumu čo si mi pisala na kete to je super že tI to tak vychadza .Naqm povedali vysledok teda ten prvy na vyročie svadby no dufam že nabuduci rok už budem mat termin🙂)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre