V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

insolka
25. okt 2009

Ahojte som jedna s tých čo sa nevzdáva a stále aj po neúspechoch bojuje.Pridajú sa spolubojovníčky.. Možno toto je tá "plodná" téma 😀 😀 😀

lucia.kl
28. okt 2009

ahojte,
no kukám kukám a tu nikto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
hope, držim palce ku šťastnému začiatku 🙂
insolka ty daj potom v piatok vedieť, že kedy sa k nam pridaš

insolka
autor
28. okt 2009

....jasne že dám už som zvedava čo mi povie držte mi palce 😉

lucia.kl
28. okt 2009

držím všetky 4 😉 😉 😉 😀 😀
prečo mám posit, že si najčastejšie píšeme my dve??

insolka
autor
28. okt 2009

... 😀 😀 😀 nooooo neviem ale dufam že cez ten kabel prenasas aj tehu vyrusiky a ja chcem hrozne moc aspon potom budem druhááááááá počkaj ako sem začnu potom chodit 😀 😀 😀

lucia.kl
28. okt 2009

no to určite, veď ja som bosorka 🙂 mama mi dala dobré meno 😀 tak bosorujem --- abraka dabra, nech sa babo na každú čo sem píše nalepí 🙂 😉 😎 😀 😝 😅 😵

insolka
autor
28. okt 2009

he he he len pekne čaruj a možeš aj niaky ten lekltvar uvar 😀 😀 😀

lucia.kl
28. okt 2009

ja sa pustim do tej hymny, mam aj slova aj hudbu aj solova starých superstar, tak musím na tomzačať pracovať, 😀 😀 😀

insolka
autor
28. okt 2009

.noo super e ešte sa to naučiť aby sme to spievali na tej porodnej sáále 😀 😀 😀

lucia.kl
28. okt 2009

len to by sme sa tam museli stretnuť naraz 🙂 ale bolo by fajn, keby nám ju niekto potom aj naspieval 😀

insolka
autor
28. okt 2009

.dame potom podnet niakemu superstaristovi možno sa ujme a modry konik bude mať hymnu 😀 😀 ...ale v prvom rade si zaškriekame my teba asi nestihnem no možno pri druhom 😀

maryah
28. okt 2009

som spat...
jooooj insolka, citala som si spatne moj odkaz a zhrozila som sa, pisala aom ako blbec... myslela som, ze kedy ides na dalsie IVF? a ze ci neskusite to IVF-ICSI?

insolka
autor
28. okt 2009

no dufam že na IVF nepojdem a vyde to KET
😅 😀

lucia.kl
28. okt 2009

tak tak, dosť bnolo IVF 😀 😀 😀

maryah
28. okt 2009

precitala som si aj odkaz co si mi na to napisala... preco je ICSI zbytocna pre teba? myslela som si, ze to je uplne najistejsie...

insolka
autor
28. okt 2009

Icsi nemusim manžel ma velmi OK sper.Stym problem nemam uplne prirodzene oplodni nemusia napichavat teraz same šikulki oplodnili 9 vajok.
Luci veru tak dost bolo

lucia.kl
28. okt 2009

mne napichavali vajka, by sa neoplodnili samé, nemali by čím 🙂

insolka
autor
28. okt 2009

......no mi mame sikulky 😀 😀 😀 len akosi ja sa musim polepšíť ale ťuk ťuk aby som to neuriekla 😀

insolka
autor
28. okt 2009

ahojte kočky 😉 😉 😉 😉 idem sa venovat drahemu 😀 😀

lucia.kl
28. okt 2009

venuj venuj, aj ten môj práve dorazil domov, tak sa pojdem aj ja venovať a hlavne si lahnúť, lebo v poslednej dobe som nejak stále unavená ☹

insolka
autor
30. okt 2009

ahojte bola som u dokiny a od buduceho ciklu začínam s pripravou na KET 😀

pipa6
30. okt 2009

Ahoj dievcata s manzelom sme sa pred 5 mesiacmi vzali a odvtedy naplno skusame babatko ale kazdy mesiac pride sklamanie. Co je najhorsie je ze mi to moc nepridava na psychike a momentalne ked vidim kocik tak mi je az do placu. Najhorsie je to ze kamaratky ktore sa vydavali po mne otehotneli mesiac po svadbe a su uz obe tehotne. Niekedy mam pocit ze sa z toho cakania zblaznim. Poradte prosim ako nescvoknut seba a najma manzela. dakujem

insolka
autor
30. okt 2009

Ahoj pipa tymto prechadzame všetky ktore chceme otehotnieť.Nevzdávaj sa a ver že sa TI to podarí recept na to nieje všetky pozname pocity ked vidis kočiar a ty ho netlačíš,ked vidiš kamaratku s bruškkom a ty stale nič ☹,ale ver stale nevzdavaj sa.Skušate 5 mesiacov pokial som dobre pochopila tak sa pripadne porad s lekárom.držím palce

pipa6
30. okt 2009

Za lekarom mam ist az na jar ak sa nic nepodari aspon tak mi povedal ked som tam bola. To cakanie kazdy mesiac ma zabija.Z tych skratiek tu som trosku mimo co je to ICSI a KET?

lucia.kl
30. okt 2009

Ahoj insolka,
tak o mesiac držíme palce tebe 🙂

insolka
autor
30. okt 2009

..tie skratky sa používaju pri umelom oplodneni ICSI je zavedenie spermie do vajička špecialnou ihloua KET je transfer zamrazenych spermii ale myslim že na taketo veci mas času myslieť ver že budeš s tych štastnejších a podary sa aj bez toho 😉

lucia.kl
30. okt 2009

*Pipa 6 neboj, ono to príde, raz. treba zistiť v akom stave má manžel útočníkov 🙂
ICSI je je hormonálna stimulácia na vytvorenie vela vajíčok, ich odobratie a potom oplodnenie mimo - teda v skumavke a ich opetovné vrátenie do maternice. Ket je Kryo embrio transfer, to znamená, že ak si mala zmrazené embrijka po prvej stimulacii, tak ti len pripravia maternicu a vratia ich tam

lucia.kl
30. okt 2009

no ja som to opísala trochu obšírnejšie 🙂 🙂 😀

pipa6
30. okt 2009

Dik za vysvetlenie velmi dufam ze to nebudeme musiet riesit. Manzel mi stale tvrdi ze urcite bude ale ked kazdy dalsi mesiac nic a nic tak sa tomu tazko veri. Doma mame teraz vsetko hore nohami, lebo prerabame dom a v praci to tiez nie je uplne super tak mozno je to taj nervami a vycerpanim lebo niekedy mam pocit ze budem kricat.

insolka
autor
30. okt 2009

Ahoj luci noo ved o mesiac ešte len začnem niekedy v polovici novembra to vyhadza mam plnu igelitku liekov a valku chut zase sa stym popasovať ,niekedy ani sama neviem kde sa to vo mne berie 😀

lucia.kl
30. okt 2009

ono to potom ide ako voda, keď už začneš a možno dostaneš najkrajší vianočný darček 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre