V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

insolka
25. okt 2009

Ahojte som jedna s tých čo sa nevzdáva a stále aj po neúspechoch bojuje.Pridajú sa spolubojovníčky.. Možno toto je tá "plodná" téma 😀 😀 😀

insolka
autor
30. okt 2009

Akurat som to hovorila mužovi že ste vela platili je pravda že ja som mala laparoskopiu zadarmo u znemeho lekara a isla som domov hned v ten den ale to bolo pred piatimi rokmi ked nie viac

lucia.kl
30. okt 2009

ale čo už, to babo za to stoji 🙂

duskaa
30. okt 2009

Ahojte kocky, my sa s manzelom snazime o babo 2,5 roka a zatial neuspesne. Checela by som sa opytat ci niekto nema skusenosti s Car v KE. A tiez ci ste ste nebrali lieky ako Clostylbegyt, Duphaston a PregnyL

insolka
autor
30. okt 2009

luci presne len aby som isla v tvojich slapajach 😅
duskaa Ahoj ja som z BAQ takže ti moc neporadim ale s tych 3 liekov som použivala len pregnyl

lucia.kl
30. okt 2009

ahoj.
ja ti nepomôžem, v ke skusenosti nemám a leiky som nebrala tie čo píšeš, ja som brala diferelin, gonal a pregnyl som mala až posledny deň, aby sa mi uvolnili vajíčka

duskaa
30. okt 2009

ahoj lucia tie tvoje lieky si brala az v car alebo predtym klasicky od gynekologa

insolka
autor
30. okt 2009

Ano Luci presne tak isto dom mala ten pregnyl aj ja

insolka
autor
30. okt 2009

luci dobru noc idem kuk tv pa 😉

lucia.kl
31. okt 2009

ahoj Duskaa.
ja som dostala tie lieky až v car, mňa môj doktor vôbec neliečil.
insolka, včera som asi zalomila skorej lebo som ti ani nezapriala dobrú noc, tak teda neskoré dobré popoludnie 🙂

insolka
autor
31. okt 2009

Ahoj luci no myslela som si že si si z driobcom zdriemla 😉

lucia.kl
31. okt 2009

no ja v poslednej dobe nejak skoro zaspávam. akurát som dnes nervózna, lebo ma začalo bolieť brucho ako pred ms a rano som aj trošku zakrvacala, ale asi to bude tym, že som nejak prechladla, teraz je to už všetko fajn, len to bruško ☹

insolka
autor
31. okt 2009

no len si luci davaj pozor teraz možno budes trošku nachylnejsia 😒

lucia.kl
31. okt 2009

davam a určite budem volať v pondelok do centra, či je to ok

insolka
autor
31. okt 2009

.no tak to by bolo asi najlepšie a do vtedy radsej len lež a odpočívaj aby ste boli všetci v poriadku strasne Ti držím palčeky 😉

linka
31. okt 2009

ahojte,ani ja už nechcem byť v roku 2010 snažilka,tak ak môžem,tak sa k vám pridám 😉 niečo o mne v albume 🙂

insolka
autor
31. okt 2009

Ahoj linka vitaj u nás 😀

linka
31. okt 2009

ďakujem a čo taký široký úsmev? 😉

insolka
autor
31. okt 2009

.no som rada že mame dalšiu ktora veri na uspech v roku 2010 😉

linka
31. okt 2009

aha,už som sa bála,že niečo iné,no ja by som aj najradšej tento rok verila,ale to by sa musel stať zázrak 😅

insolka
autor
31. okt 2009

..nooo ved práve preto som založila téému rok 2010 kedže som počula že ma byt velmi plodny 😀 a tento rok to už z nas asi maloktorá z nas stihne 😒

linka
31. okt 2009

no možno stihne,uvidíme 😉

insolka
autor
31. okt 2009

.hlavne musíme veriť a kladne myslieť 😉

lucia.kl
1. nov 2009

ahoj holky. nejaká na popísanie si tu je????

insolka
autor
1. nov 2009

Ahoj Luci no dnes som išla už do práce a teraz som odprevadila navštevu do incheby na superstar tak sa pekne rozbieham som rada že som sem, aspon teraz nachvilku dobehla 🙂 Ako sa cítiš?Už je lepšie?

lucia.kl
1. nov 2009

celý deň v poho, ani len špinenie nie, len teraz ma začalo brucho bolieť, asi sa tam tý dvaja zas bijú o miesto 🙂
ja idem kukať superstar, dufam, že dnes pri ňom nezaspím 🙂

insolka
autor
1. nov 2009

Ok a ked zaspis tak neva .Inak mna bolelo brucho ked som vraj bola tt ale to som nevedela prečo.Teraz už viem !!Teraz som dostala prenison aj to je praj na protilatky .Neva zajtra si možeme potom napisat ked už budem mat klud po navšteve 😉

lucia.kl
2. nov 2009

ahoj holky.
nejaká nová poziývna správa nepribudla od žiadnej?? ja som v práci a stráááášne sa nudím 😒 😒 ☹ ☹

insolka
autor
2. nov 2009

Ahoj Luci a volala si do toho centra?

lucia.kl
2. nov 2009

nie, lebo mi včetko prešlo a včera tie bolesti vyústili do problémov s črevami 🙂 som to zo začiatku nevedela identifokovať 😀

insolka
autor
2. nov 2009

...aha no to som rada .Ako to že sa nudíš?.a v práci? 😀 😀 ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre