• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

23. marca 2010 
no ja sa v poslednej dobe nudím v práci dosť často, okrem učenia v MŠ kde sa teda nudiť nedá :grinning: :grinning: :grinning: , ešte robím v svodobnom dome a už je po sezóne, čiže žiadny zákazníci :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. nov 2009 o 16:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha si z priamo z Ba?
2. nov 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, už priamejšie to ani nemôže byť, bývam priamo v centre :slight_smile: ešte aj GF mam priamo na ulici len 5 min. chôdze :grinning:
2. nov 2009 o 16:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
.....no mas všetko pri ruke to je super .Ja som tiež byvala v centre ale moc sa nam tam nepačilo lebo to bolo hlučne byvanie a žiadna zelen ja som z dubravky
2. nov 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurá som mala prvých zákaznáíkov za dnes a dokonca aj nakúpili :slight_smile:
my máme v okolí zelene desť, dvor je občas až džungla :grinning: pri miletičke je krásny park, večer plný bezdomovcov :angry: a na palkovičovej je krásny udržiavaný park, kam chdím venčiť to svoje teliatko :grinning:
z Dúbravky mám manžela a ja som tam chodila na strednú a na Bagarovej mi býva kamoška
2. nov 2009 o 17:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja byvam hore pri saratove no a vlastne tam po blyzku som aj vyrastala,aj s manželom zoznamila ....no páchatel sa vratil na miesto činu :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej tak to býva, ja som vyrastala o dve ulice ďalej, ale prvý rok svojho života som strávila presne v tej izbe a v tom byte kde som aj teraz :grinning:
2. nov 2009 o 17:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
he he a nakoniec tam začnu aj tvoje dieťa to je osud ty si tiež taky pachatel :grinning: Byvate u starych rodičov?My sme sa staralii 3 roky o mojho dedka ...v starom meste :slight_smile:
2. nov 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej u babky :frowning2: len už to začína byť o hubu, babka je naviazaná na byt a spomienky a nedovolí nám nič prerobiť a ja som s kuchyne uplne deprimovaná a môj muž tam nechce variť - a to je kuchár a varí vo všelijakých podmienkach.
ja by som ten byt najradšej predala a išla niekam do rodinneho so zahradou kde by sa mohol peso vybehať :grinning:
2. nov 2009 o 17:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...noo tak to ja poznám dedo bol tiež na toto haklivy ani zasvet niečo spraviť :grinning: a to jeho skladovanie všetko sa ešte zide to bolo o nervy.No po takom roku sa žial začall horšiť zdravotne a už niako nevnimal male zmeny ako kuchynsku linku a pod.no a ptom sme byt predali ked zomrel nevedela som tam byvat všetko mi ho pripomínalo.teraz nam je dobre:slight_smile:) akurat sme spolu strasne malo keby ta kriza už pominula bolo by to lepšie
2. nov 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to môj mužík si teraz vylihuje doma v posteli a ja som v práci :frowning2:
no babka začína síce zabúdať ale až tak zlé to nieje, len začína robiť hovadiny, tak ju treba kontorlovať aby nas nepodpálila alebo aby nás nevykradli :frowning2:
2. nov 2009 o 17:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
....no tak to fakt poznam a velmi doverne.Kolko ma rokov?o deda sme sa stzarali od 90-93
2. nov 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babka ma 80 a prababka sa dožila 101 a dokonca tam bol niekto kto až 103 :frowning2:
2. nov 2009 o 17:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nooo tak tiež mas tuhe korienky v rodokmeni?..si predstav ked si budeme pisat tak o 90 rokov s vnučatkami okolo nas :grinning:
2. nov 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to už si budeme pisať s pravnučatkami :slight_smile: koľko ty maš vlastne rôčkov, si to nepamätám a nechce sa mi hladať :sweat_smile:
2. nov 2009 o 17:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam 31 o mesiac :slight_smile: a ty?
2. nov 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 29, o pol roka 30, tak to medzi nami ani neni velky rozdiel
2. nov 2009 o 18:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
..noooo to teda nie kolko ste svojji?
2. nov 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rok a pol sme manželia a o 9 dni sme 2 roky spolu
2. nov 2009 o 18:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fiiiha to ste sa veru ponahlali:slight_smile:) leska na prvy pohlad :wink:
2. nov 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
da sa povedať. po tyždni ma požiadal o ruku :grinning:
2. nov 2009 o 18:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: tak to láska skoro ako ta moja
2. nov 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, sa pochvál :grinning:
2. nov 2009 o 18:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som bola požiadana o ruku po 2 mesiacoch v nemocnici po operacii kolena :grinning: romantika v nemocnici :grinning:
2. nov 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy ti operovali koleno?? mne v roku 2001 v ružinove, my máme toho nejak vela spoločného, nevybrali ti náhodou aj slepák?? :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 18:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Koleno mi operovali v 1997 na hlbokej a slepak v 1990 vo Francuzsku :grinning:
2. nov 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
..muž mi volal na skype tak som sa trošku zamlčala dufam že si mi zatial nezaspala :grinning:
2. nov 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ja som stále hore :frowning2: len sa snažím nejak zamestnať aby mi to tu rýchlejšie prešlo
2. nov 2009 o 19:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
.......aha tak potom budííček :grinning: v ktorom svad.salone robýš?
2. nov 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svadobný dom štúdia škerák. www.weddhouse.eu
2. nov 2009 o 19:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok