V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

insolka
25. okt 2009

Ahojte som jedna s tých čo sa nevzdáva a stále aj po neúspechoch bojuje.Pridajú sa spolubojovníčky.. Možno toto je tá "plodná" téma 😀 😀 😀

insolka
autor
21. nov 2009

je tu niekto?..dnes mam strasne vela pozytivnej energie....kde sa to vo mne berie 🙂

insolka
autor
21. nov 2009

hallooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

tinkapn
29. nov 2009

ahojteeeeeee 🙂

insolka
autor
29. nov 2009

Ahoj 🙂 ako sa darí?

tinkapn
29. nov 2009

Ahoj insolka 🙂 Nooo, mohlo by to byt lepsie, ale radsej si nestazujem 😉 a co ty?

insolka
autor
29. nov 2009

...noo čakam na ms aby som mohla začať KET a ta ako na potvoru meška už 15 dní.Ale asi čaka na ten rok 2010 😀

tinkapn
30. nov 2009

eeeeejha a testik si si robila? Daj vediet 🙂

insolka
autor
30. nov 2009

niee nerobila ved aj tak viem že niesom tehulka ale zajtra idem k dr so centra koli tomu a uvidime čo mi povie 😉

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
28. dec 2009

Ahoj Zuzanockamat,
jednu tému,ktorú som zbadala od začiatku, nám zavreli, tak lietam po témach 😉 Kedy by ste začali naostro??

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yfka7
28. dec 2009

Ahojte môžem sa k Vám pridať?

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yfka7
28. dec 2009

zuzanockamt (dúfam,že som neskomolila tvoj nick) 😅 Ďakujem 🙂 koľko sa už snažíte či sa len chystate začať? 🙂

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yfka7
28. dec 2009

No ja by som chcela druhe bábo ale mangel zatiaľ nie 😒 ☹
Chcela by som na ňom začať pracovať od Januára 2010.
Najskôr musím ale spracovať mangela 😎

lenkasop
28. dec 2009

Čauko,
ja som bez HAK od leta a teraz v decembri sme to už nechali tak - aj pri prvej sme to nechali tak a na druhý mesiac sa pošťastilo 🙂 Mali sme štastie - nemerali teplotu ani ovutesty.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
28. dec 2009

Určite sa zadarí 😉
Moja sestra sa s manželom snažilio skoro 2roky, nepočítala som s tým,že sa nám tak skoro zadarí. Uvidíme ako dlho to bude teraz.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yfka7
28. dec 2009

My máme Ninku po IVF máme za sebou 3 neúspešne a pred tym niekoľko potratov

dzou
28. dec 2009

ahojte kocky mozem sa pridat? ani ja uz nechcem byt v r.2010 len snazilka....
my sa snazime od juna toto je 7.cykklus ale uz kazdym dnom cakam mrchu meriam aj bt a dnes som poriadne klesla ale tak verim ze cim skor to uz pride 🙂

lenkasop
28. dec 2009

Zuzanockamt - aké vitamíny berieš? Pripravujete sa nejak na tehotenstvo ?

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
28. dec 2009

Podarí sa - sesytra nakoniec išla do centra, tam im povedali, že ich zaradia a nakoniec to išlo aj samo 😉 asi s ukludnili, lebo nič iné nerobili len sa merali a presne sexovali ☹

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
28. dec 2009

Myslím,že je to ten správny prístup, veď by to mala byť príjemná vec a nie nejaký program na gombík.
Aj mymáme sex kedy to vyjde a hlavne keď je chuť. Pri Kristínke je to niekedy problém a nakoniec,kým zaspí malá ja alebo manžel zaspí skôr 😉

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
28. dec 2009

Študuješ alebo robíš v školstve???

mamartinka
28. dec 2009

Ahojte.No dufam ze sa mozem k vam pridat.No mi uz by sme v buducom roku 2010 tiez chceli mimiska tak uvidime.My ho uz vlastne chceme 3 rok a 3 mesiac a stale sa nedari.Boli sme na vysetreniach,manzel ma spermio vyborne a aj tak sa nedari.Uz som pobrala vitaminov,caje,kvapky a nic.Ale v januari sa chystame do Iscare Bratislava tak uvidime co nam tam povedia.Som uz zufala z toho.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre