• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

23. marca 2010 
uz chvalabohu nestudujem :wink: ... robim v skolstve :wink:
28. dec 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Dzou a Yfka7 a vitajte
28. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka ... tak to je ozaj dlha doba vyse troch rokov, ale tak v CAR to uz hadam pojde
28. dec 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja, kde učíš , ako dlho a aké predmety? Ja na gymply - telesnú a biológiu

mamartinka - vitaj
28. dec 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky mohu se zeptat na BT, je pravda že když se měří třeba odpoledne že se má odečíst 0,5st?
28. dec 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ucim na ZS, na II. stupni MAT a SJL ... a som v skolstve od roku 2005, ale s jednou prestavkou
28. dec 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamatinka - neviem či by som bola taká silná ako ty a vydržala 3 roky. Klobúk dole :wink:
28. dec 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow ... merat musis hned po pprebudeni, nemala by si ani vstat a spanok by mal trvat aspon 4-5 hodin bez prerusenia ... inak to podla mna nema zmysel ... a vzdy presne v tu istu hodinu
28. dec 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzanockamt - ja od roku 2004 a tiež s 2,5 ročnou prestávkou. V ktorom meste? kde si študovala? Ja v BA - na FTVŠ a prírodovedeckej fakulte.

Snow.angel - tak to ti neporadím, bazálku som si nikdy nemerala, zatiaľ. Prepáč
28. dec 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ... ja som mala prestavku len cca rok, lebo sme boli v UK ... ucim na dedinskej ZS v okrese ZA a studovala som v BB na PgF
28. dec 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuz... - aký teplomer používš? Prepáč za nemiestnu otázku, ale nie som v tomto zbehlá. Má sa odrátať tých 0,5 st?
28. dec 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ... pouzivam klasiku este - ortutovy, ale chcem si kupit digital, je to presnejsie ... a ziadne oodratavanie ... kukni kusok vyssie, co som napisala a ak budes mat este otazky nejake tak sa spytaj :wink:
28. dec 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám rodinu v BY - manžel a moja mama sú z BY, sestra sa narodila v ZA
28. dec 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja byvam v MT, takze dochadzam, no zatial sa to da
28. dec 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a ako to je - keď stúpne teplota, potom bude ovulácia? Som trapna, čo? Chceme mať druhé dieťa a nič neviem :frowning2:
28. dec 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem baby.No som silna.Ale uz tomu chcem pomoct a nieco zacat robit s tym.Uz aj vek troska tlaci 30 v marci manzel mal 33 v oktobri.No uvidime co nam povedia v Iscare ale uz cakat nechcem.
28. dec 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Manžel dochádza každý deň zo Serede do Trenčína, je z toho taký unavený, že romantika cez týždeň je nulová :frowning2:
ked stupne teplota a drzi sa vyssie, väcsinou okolo tych 36,8 - 37, tak ovu prebehla a ovu je zvycajne v prvy den vzostupu, no a pred MS klesne ... ved kukni do mojho albumu,tam mam nejake grafy
mamartinka ... tak to ozaj navyssi cas co sa veku tyka ... MM ma v januari 35 :confounded:
28. dec 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ... ja som tiez cez tyzden odrovnana ... vstavam okolo 5:00 a domov pridem okolo 16:00, pripadne aj neskor a potom este opravujem pisomky a robim veci do skoly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dec 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka - ja budem mať 30 v januári a manžel 32 v apríli

zuzanockamt - ďakujem, idem sa mrknúť
28. dec 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanockamt vy sa kolko snazite?Vam sa preco nedari?No ved prave uz mam najvyssi cas co sa prveho baba tika.Aj mam obavy ci uz nebudu aj neake potom komplikacie.Ale zasa mam kamosku co ma 32 a teraz sa im tiez neviem pokolko zadarilo prve.Ale zasa dovtedy 32,33 z prvym cakat nechcem.
28. dec 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka ... ja som bez HAK cca 16 mesiacov ... a neviem preco sa nedari ... este sme nemali vysetrenia ... dokina mi povedala, ze ked sa nebude darit 2 roky,tak to potom bude riesit ... ja mam obratenu maternicu dozadu, ale povedala mi, ze to nie je prekazka
28. dec 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkasop aj vam sa nedari?Ci tiez neake problemy?Prepacte ale som tu nova v teme a nemam este prehlad o vsetkych a o vsetkom.
28. dec 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanockamt no ved ked to nepojde lekari nam snad len neako pomozu ak sa bude dat.No nie?Ved su odtoho aby pomohli.
28. dec 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, čo tak ísť niekde preč, zmeniť klímu a uvidíte. Kamoške sa tiež nedarilo, doktor jej povedal nech idú k moru. Neviem, či tam sa zadarilo alebo po návrate???

My sme boli na "svadobnej ceste" na horách,robili sme poriadne cyklotúry a potom som bola riadne prekvapená, keď som zistila, že čakáme malú. Aj napriek náporu na telo, denne 30 - 45km horské túry.
28. dec 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ... no je to mozne, ze sa zadari prave na dovolenkach a podobne ... takze musim pockat do leta
28. dec 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkasop no nam dovolenky nevyhovuju,Aspon letne.Mi sme boli na svadobnej ceste v Grecku,pred tym na autosalone v Parizi,tam ma aj manzel poziadal o ruku,v Tunise a nic.Este planujeme Egypt tento rok tak snad tam.Teraz sme z manzelom v Irsku.Ja 3 rok a manzel bude 5 rok.A nedari sa a nedari.
28. dec 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamartinka - no neviem, či to môžem napísať ako snaženie, po Vianociach sme si prestali dávať pozor.
Problém - zatiaľ o nijakom neviem a snáď ni nijaký nebude. Necháme to tak, zatial si ani teplotu nemerám, ani pri malej sme nemerali - podarila sa nám veľmi rýchlo. Uvidíme ako to bude teraz.
Určite pomôžu a tentorok užnebudeme len snažilky :slight_smile:
28. dec 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... no a my sme svadobnu cestu nemali :sweat_smile:
28. dec 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok