• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

23. marca 2010 
Ja si tiez bazalku nemeriam len sa sledujem tim ovu mikroskopom a aj tak nic.
28. dec 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamartinka - tak sa jedine musíte vrátiť na Slovensko :wink:

Zuzankomt - prečo čakať na leto - aj teraz môžete ísť na dovolenku - Tatry prázdne, ale drahé :frowning2:
Malá sa nám zadarila na Skalke pri Kremnici, možno nadmorská výška alebo bicykle???? :wink:
28. dec 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zadarí sa nám :grinning:
28. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ... teraz nemam zbytocne prachy na dovolenku ... MM nema uz rok pracu, tak nechcem rozhadzovat ... na Skalku chodime bezkovat, ale teraz niet snehu
28. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkasop teraz som citala temu a aj tam prispievas.No ja by som aj isla uz rada na Sk ale manzel ztial ma dobru robotu tuna tak este do leta by sme tu chceli potiahnut a uvidime co bude dalej.Ja chcem hlavne rodinu uz. :frowning2:
28. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka ... my sme boli v UK 9 mesiacov, ale uz by som sa tam nevratila za nic na svete ... radsej doma za menej penazi
28. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na Skalku sa chystáme v marci, snáď bude sneh :frowning2: Je to ťažké, keď nemá prácu a tie peniaze čo zarobíme v školstve, hahahaha :frowning2: :frowning2:
Mamartinka - vydržte, človeku sa to ľahko píše ak sa ho to netýka, snaž sa nejako na to nemyslieť, upokoj sa s tým,že lekári pomôžu. Verím tomu.
Viem, teraz je hrozná doba - človek si váži robotu ktorú má. Len sa prepúšťa a firmy krachujú.
28. dec 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ... no veru ... esteze mame dost uspor, ale chceli sme ich investovat do bytu, lebo nam treba väcsi ... mame len jednoizbak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... na Skalku chodievame pravidelne v zime ... hodinka autom z MT, takze ani ubytko netreba
28. dec 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikdy som nebola v zahraničí dlhšie ako 12dní - dovolenka v grécku. Neviem, či by to bolo pre mňa, aj keď vidina pekne zarobiť láka, ale ja som skôr domáci typ.
Privyrábam si s parfémami a cvičením, človek robí čo môže.
28. dec 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vonku sa da pekne zarobit, ved my sme za tych par mesiacov nasetrili tolko, co by som doma setrila mozno 5 rokov, ak nie aj viac :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ja uz ziadne extremne privyrabanie popri mojej praci nestiham
28. dec 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Určite treba väčší - mali sme garsónku a aj vtedy keď sa malá narodila a minulý rok sme sapresťahovali do dvojizbáku a malá mala 2roky a 3mes. je to super, večer vklude pozeráme TV, alebo robím prípravy do roboty a malá v pohode spinká v detsko - spálni :wink:
28. dec 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Začala som s parfémami na konci októbra, len som v robote ukázala čo mám a už samé chodia za mnou, ale hlavne to beriem ako ušetrenie do domácnosti, pretože v ponuke mám aj prostriedky pre domácnosť, ktoré kupujem so zľavou :wink:
A keď budem na materskej ( dúfam, že tento rok), budem to mať ako prilepšenie k príspevku.
28. dec 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky, idem sa natiahnúť a zase zajtra by som si rada pokecala.

Zuzanockamt : uži si dovolenku

Dobrú noc
28. dec 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majte sa baby a zelam tiez dobru noc.Snad tu niektora zajtra budete.Zuzanockamt a zelam aj ja prijemnu dovolenku.Uzite si to bez urazu hlavne. :wink:
28. dec 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc vam teda zelam ... my zalahneme az po polnoci
28. dec 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mňa to tiež nejak neťahá do spania
28. dec 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked mam teraz volno, tak si uzivam, ze nemusim ist skoro spat :slight_smile:
28. dec 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni1 ty tiez tu?Ako pokracujete?
28. dec 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boli sme na 1. IVF 23.11., ale žiaľ neúspešne.
28. dec 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni ... takze ani vam sa prirodzene nedari ... to mi je luto ... normalne sa zacinam obavat, ako to bude s nami, ak sa do leta nezadari :confused:
28. dec 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co planujete dalej?my sa tam chystame k Valkimu v januari prvy krat.som zvedava.
28. dec 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máme ešte troch mrazáčikov. Ohlásiť sa máme vo februári, takže čakáme.
28. dec 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak snad to vide.Drzim palce.A vam sa vlastne preco nedari?A aky je inak ten Valki.Prijemny aspon?
28. dec 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uvidíš sama, na človeka nepôsobí možno dvakrát príjemne, je taký svojský, ale inak v pohode. Veď má 70 rokov.
28. dec 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Nikto tu este?
29. dec 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
tak ja som sa dostala az teraz vecer k netu
29. dec 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa mas zuzanockamt?Co porabas?Tady desne leje a fuci cely den.
29. dec 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte som rada že sa to tu rozhybalo ale to bude asi tym že sa bliži rok 2010 :wink:
29. dec 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas bolo slnecno cely den, ale dost chladno ... zase sme vstali az pred obedom a potom sme isli na turistiku a prisla som dost vyzmrznuta, tak som sa hned hodila do vane ... a celkovo mi je dnes nie moc dobre, nizky tlak ma trapi a bolesti v podbrusku ako pred MS a citlive prsia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dec 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj insolka ... tak dufajme, ze rok 2010 bude uspesny :slight_smile:
29. dec 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok