V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

insolka
25. okt 2009

Ahojte som jedna s tých čo sa nevzdáva a stále aj po neúspechoch bojuje.Pridajú sa spolubojovníčky.. Možno toto je tá "plodná" téma 😀 😀 😀

lenkasop
30. dec 2009

Zuzanockamt....Doma mám nejaký digitálny, čo používam pri malej, ale radšej si kúpim zvlášť pre mňa. Vďaka za tip. Ako si si dnes užila dovolenku?

remeli
30. dec 2009

tento rok bol cely akysi divny veru uz aby bol za nami

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
remeli
30. dec 2009

ale vcera vecer ma trocha bolelo brucho a dnes zase nic uz si asi zacinam namyslat

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
remeli
30. dec 2009

ja idem este aj zajtra do prace, a tiez by som sa mala ucit na skusky ale vobec sa mi nechce.. akosi na to nemam chut... ☹

insolka
autor
30. dec 2009

No tak sa nemusis obavať že je najstarsi moj bude mat v auguste 36 😅 😅

mamartinka
30. dec 2009

Veru uz nech sa skonci 2009 a zacne novyyyyyyyyyyyyyyyy a najplodnejsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
insolka
autor
30. dec 2009

...noo som čítala že rok 2010 ma byť pllodny preto aj takato tema 😀 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
remeli
30. dec 2009

no ja mam aj divne chute ale to mam vzdy ked mi ma prist ms.. tak uvidim... a dokonca vcera som mala taku strasnu chut na surovy zemiak mm sa mi strasne smial... ja ani neviem ako chuti ale jednoducho ked som ho videla tak som dostala strasnu chut - to je asi dost divne nie?

insolka
autor
30. dec 2009

zuzanockamt ja mam 31 😅

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
30. dec 2009

Kočky, najmenej sa tu snažím asi ja 😉
No neviem si predstaviť merať teplotu ortuťákom,pamätám si ako som to neznášala,keď som si ako chorá merala teplotu.
Pomaly začínam stresovať aj ja, keď len počúvam ako sú na tom baby v mojom okolí 😒

remeli
30. dec 2009

zuzi ja fakt neviem tento mesiac som nemerala... nebolo kedy..

my sme boli aj na genetickych testoch len sa nepodarili a mala by som ist znova ale uz to odkladam pol roka - bo ja som taky bojooo

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miriamka
30. dec 2009

Baby,ja mam inac tiez 30tku uz na krku...a co sa tyka priznakov,bohuzial ked som nebola tehu som mala rozne priznaky vzdy pred prichadzajucou mrchou a ked som tehu bola,nic 😉

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
insolka
autor
30. dec 2009

...len prosim nestresujte všetko jw OK hlavne že mame nase polovičky ktore su nasou oporou ...teda aspon dufam že to mate tak ako ja 😉

remeli
30. dec 2009

my mame doma taky ortutovy ani neviem kde som ho vyhrabala je asi dva krat tak dlhy a len si ho niekde strcis ci u pod pazuchu alebo pod jazyk a v momente vidis ako stupa teplota len ju musis odratat kym ho nevytiahnes lebo hned klesne

lenkasop
30. dec 2009

Aj ja mávam divné chute pred MS,čo pred mnou nezdrhne,žožeriem a potom mám depku ☹

remeli
30. dec 2009

ja este odmeriam zajtra rano teplotu pokial zostane vyssia tak mam nachystany test a rano testnem

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
insolka
autor
30. dec 2009

.No moj mm tiež tak vyzeral 😉 😉 ...ale po čase som zistila že to tak nieje 🙂 No a dokonca mo aj nedavno podakoval že všetko to to podstupujem bolo to strasne mile 🙂

remeli
30. dec 2009

zuzi nie to je normalny ortutovy aj presne tak vyzera len je strasne dlhy... to je asi nejaky strasne stary.. mamina mi povedala ze je to rychlobezka alebo tak nejako sa vola

lenkasop
30. dec 2009

miriamka ... aj ja mám 30 pomaly na krku, ale cítim sa ako puberťáčka a prefektne vždy zapadnem medzi študentky na stužkovej 😀

Keď som bola tehotná,tiež somchute nemala,iba som vždy chcela bagetu s majonézou 😀 inak nič

mamartinka
30. dec 2009

No som zvedava ci ten 2010 rok bude plodny.Sa hovori o kazdom roku a nic.Aj ja mam ten digitalny teplomer a nemeriam si bazalku.Bola by som z toho asi hlupa.Tomu nechapem ako sa to meria.A pred manzelom je mi to akosi trapne si merat.Viem je to manzel ale bolo by mi to hlupe neviem preco.A este ze by som si najprv do spodu ho pichala a potom niekedy ked niektory budeme chcet odmerat teplotu tak si s nim budeme merat?A este jeden nechcem kupovat.Ja som dnes 10 den ciklu.

miriamka
30. dec 2009

Baby,ja vam odporucam merat digitalnym...fakt je presnejsi co sa merania BT tyka a aj rychlejsie odmeria.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre