• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

23. marca 2010 
Zuzi.... možno je v tom aj tá práca, bojí sa či by ste vyžili. Určite sa vám to podarí a ani nebudeš vedieť ako,možno už aj teraz :wink: Ja som pri prvej čakala MS, nič nenasvečovalo tehotenstvu a nakoniec namiesto MS bolo bábo :grinning:
30. dec 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavi ... ja tiez meriam a aj znacim, ale teraz je ta BT nejaka taka divna ... nevyzera to podla mna nadejne http://www.fertilityfriend.com/home/25173d
30. dec 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ... ja myslim, ze by sme vyzili, ved uz rok mame len moj plat ... a mame este nejake uspory ... ved sa uvidi
30. dec 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ..prečo mne sa celkom pozdáva...nevypadá zle...pod čiaru nejdeš, tak zatial neháďž flintu do žita... :wink: akurát neviem čo znamená tá jedna bodočka toho 27 čo Ti tam vykreslilo... :confused:
30. dec 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slavi no treba ma zacarovat ved ked budem mat drobcov u seba tak budem asik stale tu lebo budem PN :wink:
30. dec 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu jednu bodku som nezahrnula do grafu, lebo som merala o 4 hodiny neskor, namiesto o 5:00 az o 9:00 :grinning: , takze radsej som ju dala discarted
30. dec 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
insolka..neboj to je to najmenej....tu sa Ti budeme venovať neboj... :wink:
zuzi..ahááá, už chápem...aj mne sa to občas stane..., ale tento mesiac som poctivo nastavovala budík...
babuľky idem ja už hajať...včerajšiu noc som toho moc nenaspala, akosi sa mi nedalo...tak hádam dnes to bude lepšie...
zajtra Vám prajem krásneho Silvestra a ak sa mi tu nepodarí dostať, tak aj všetko dobré v novom roku, aby z nás snažiliek boli samé tehuľky... :slight_smile:
30. dec 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Slavi dobru noc a aj tebe pekneho sylvestra :wink:
30. dec 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pojdem uz aj pomaly do postele ... spat este nie, ale idem kukat film ... mne sa tiez teraz posledne dni neda zaspat a stale sa len prehadzujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už asi ste všetky mimo. Tak vám želám super silvester a úspešný nový rok,v ktorom už nebudeme snažilky
:grinning:
Odchádzam zajtra mimo netu,ozvem sa keď sa vrátim, dúfam,že sa potom dočítam :grinning: :grinning:
30. dec 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

ja som sa zobudila s miernou nadchou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ani sa mi nechce do nicoho pustat, ale treba varit, tak mi ine neostava
31. dec 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaf Zuzu...tak ako si sa vyspala? U mňa to bolo o niečo lepšie, ale som sa aj tak hádzala ako vrece..nevedela som si nájsť polohu... :unamused:
31. dec 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som toho velmi nenaspala ... nemozem posledne 3-4 dni spavat ... zaspala som az okolo druhej v noci, ale zaujimave, ze sa necitim unavena :sweat_smile: ... som si navarila caju a rozmyslam, ci si dat ibalgin alebo nie
31. dec 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sa nám to kráti, tak sme asi nervné ako to zas tento mesiac dopadne... :frowning2: a čo Ťa bolí hlava, keď ideš dať ibiho? Nepapaj liečiky...musíš veľa piť a ísť na čerstvý vzduch...
31. dec 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale hlava ako tak dobre, ale mam miernu nadchu, tak rozmyslam, ze ako ju co najskor vyhnat ... mam doma aj modafen, lenze to je v podstate to iste ako ibalgin ... asi skoncim len pri caji s medom a citronom ... vonku sa mi nechce v takom pocasi hnusnom ... a MM isiel este teraz kupovat bezky do povazskej teplej, tak dufam, ze sa stastne vrati spät ... mala som ist povodne s nim, ale rano som bola uplne odrovnana, tak som doma a rozmyslam, co navarit
31. dec 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tak to je nepríjemné, ale môžeš byť kľudne tehu, keď máš nadchu, ja som to mala celý čas, keď som čakala Rebču...zmena hormónov...No ja idem zbúchať rýchlo nejaké len rizotko a už sa mi chladia zemiačky na balkóne, rezníky mám naložené v paci, pôjdem vybrať kapustičku a tak....no dosť ma toho čaká ešte....a to ideme za cca 2hoďky na pohreb do ZA....strýkovi zomrela maminka...tak sa ideme rozlúčiť.. :frowning2:
31. dec 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavu ... tak to mas teda este nie velmi prijemne chvile dnes pred sebou, ale co uz narobime ... ja spravim ryzu, opekane zemiaky a mäsom som tiez nalozila do marinady, polievku som stihla vcera a tiramisu sa uz tiez chladi v chladnicke
31. dec 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šikula, šikula....:slight_smile: tak idem ja zlatik, bo nestiham....tak oslávte krásne Silviho a všetko dobré v Novom roku...:slight_smile:pa
31. dec 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
KOCKY PEKNY SILVESTER A STASTNY NOVY ROK A PRE NAS SUPERSTASTNY..... :wink: A SUPERUSPESNY :wink:
31. dec 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez prajem všetko dobre do noveho roku a musi byt už uspešnšjší ako tento :slight_smile:
31. dec 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... no dufajme, ze bude :slight_smile: ... vsetko dobre si zelajme a myslime optimisticky :slight_smile:
31. dec 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som citala v teme priznaky, ze jedna holka tam pisala, ze jediny priznak mala elektrizujuce vlasy teraz je v prvom trime. no a mne dva tyz. tak lietaju vlasy po hlave v zivote mi neelektrizovali a teraz ano tak uz neviem co si mam mysliet
31. dec 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
remeli ... :grinning: tak to je teda dobry priznak :grinning:
31. dec 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi no ved som z toho zostala v soku, to som este nepocula ale pozri si temu priznaky a je to tam :slight_smile: a nahoda, ze mi prave teraz elektrizuju a inak rano som mala teplotu poklesnutu a ms nikde - mne ten cyklus akosi nefunguje :unamused:
31. dec 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som to kukla ... podla mna to je len zhoda nahod ... ja sa dnes citim uplne naprd ... tecie mi z nosa, ale nemam nadchu a stale beham na zachod, hoci az tak vela vody nepijem a treti den ma boli podbrusko, aj by som spravila test, keby som ho mala a keby som nebola len 8 DPO
31. dec 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim palce nechcem zarieknut ale vyzera to nadejne... :slight_smile:
31. dec 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidime ... ale zase to bude asi len vela kriku pre nic :grinning: :sweat_smile:
31. dec 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

nikoho tu niet? :sweat_smile: :confused:
1. jan 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :wink:
1. jan 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj insolka :slight_smile: ... ako si silvestrovala?
1. jan 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok