• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

23. marca 2010 
a uz sme zase spät :slight_smile: ... u nas prsiiiii :sweat_smile:
8. jan 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj u nás a to sme chceli ísť s malou k našim a trochu sa polyžovať :angry:
8. jan 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MM chcel ist zajtra na bezky, ale bohvie, ci pojdu nakoniec
8. jan 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte to mohlo vydržať. Chcela som si zahrať Popolušku na koni po nádhernej zasneženej prírode, ale teraz môžem ísť tak niekam :frowning2: :frowning2: A tak som sa tešila,vždy mi to tak vyjde-cez týždeň nádherne a na výkend sa počasie pokazí.
8. jan 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co uz ... ja sa len "tesim" potom na tu poladovicu co bude na buduci tyzden, kedze ma mrznut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ako sa mate?
8. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kararinka :slight_smile: ... mame sa dobre ... a ty ako?
8. jan 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kararinka :wink:

Máme sa dobre a zároveň smutne - skončila mi dovolenka, ale beriem to pozitívne - do roboty s budeme kĺzať :grinning: :grinning: :grinning: teraz nám poprší, sneh trochu zmizne a zamrzne všetko - budééé sranda :grinning:
8. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanockamt ... ale dnes je asi moc zla konstalacia hviez lebo sa cely den hadam s polovickou.... :cry:
8. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme s MM v pohode ... mali sme pred rokom krizove obdobie, ale preslo to a je fajn ... ta kriza bola asi stereotyp po 5-tich rokoch :grinning: ... zvycajne vraj chodi po 7-mich, ale u nas bola skor ... a preco sa hadate?
8. jan 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale polovicka vstala hore ritou...... asi ma pred kramami :D
8. jan 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: kararinkabrnka .... :grinning: :grinning: ... no aj mojmu sa stava, ale my sa uz pocvhytime len kvoli blbostiam ... ako dlho ste spolu?
8. jan 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj u nás sa tie krízové obdobia striedajú, nikedy rýchlo a inokedy dlho žiadna výmena názorov.
Dnes som si urobila radosť a kúpila si prístroj na cvičenie - teda sestra mi ho zaplatila ako darček k narodkám,tak už pomaly skúšam :wink:
8. jan 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanockamt 2 roky a 5.6 sa budeme brat :D
8. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ... aj ja som chcela nieco take, ale teraz uz asi nie :sweat_smile: ... neskor mozno, ked budem potrebovat chudnut ... ale mozno budem mat dost pohybu aj bez toho :grinning:
8. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kararinkabrnka ... tak to my sme sa po dvoch rokoch vobec nehadali ... az neskor :grinning:
8. jan 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanockamt..... tak tomu ver, nebudeš to potrebovať :wink:
kararinka.....jéj my s MM budeme mať 25.6 výročie svadby - 5rokov - to teda uletelo :grinning:
8. jan 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame v aprili vyrocie svadby - 3 roky, ale to nejako neoslavujeme, len vyrocie, od kedy sme spolu a v oktobri 2009 to bolo 6 rokov
8. jan 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanockamt....tak to ti dakujem za povzbudenie :D
8. jan 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kararinkabrnka ... ved v kazdom vztahu je obcas dusno, to je jasne :wink: ... a aki ste stari?
8. jan 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanockamt...ja mam 21 a priatel 32 takze rozdiel 11rokov...
8. jan 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to nám s MM vyšlo, 25.6 2010 máme aj výročie svadby a 10 výročie čo sme spolu :grinning: Tak dlho, to s mi nechce ani veriť.
8. jan 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekny rozdiel ... my mame 7 rokov medzi sebou ... MM bude mat o 4 dni 35 rokov a ja vo februari 28 ... to si teda este poriadne mlada :wink: ... a sa ti chce tak skoro vydavat? ... ja som v tom veku toto vobec neriesila :grinning:
8. jan 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to ani teraz moc neriesim....pre mna je dolezite ze budeme uz navzdy spolu a bude uz iba moj :D
8. jan 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kararinkabrnka ... to by ste boli aj bez svadby ... ja som sa teda kvoli tomu nevydavala ... nam bolo fajn aj bez toho zdrapu papiera, ale bohuzial nasa spolocnost je este stale na ten zdrap dost nastavena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanockamt... ako ani mne nejde o papier ale skor o to ze budem nosit jeho meno na znak nasej lasky....
8. jan 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako 21 ročná som mala v hlave úplne niečo iné, ale každý človek je iný :wink:
Ja som sa vydávala ako 25ročná a v 26 sa nám narodila Kika
8. jan 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kararinkabrnka ... ja som si chcela nechat aj svoje meno, ale MM nechcel ... mne to pride take dost divne, ze 25 rokov som mala jedno meno a zrazu mam ine ... dlllllllllllho som si zvykala ... my ani obrucky nenosime ... ja obcas, ked mam naladu a MM vobec ... laska sa prejavuje inym sposobom a nie papierom, prstenom alebo priezviskom
8. jan 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ... aj ja som mala 25, ked som sa vydala :slight_smile: ... a ked som mala 21, tak som bola na VS a spoznala som manzela, ale nie na vyske :grinning:
8. jan 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som MM spoznala ako 14ročná, a až ako 20 ročná sme s dali do kopy.

kararinka...
Ja by som sa ako 21 ročná vevydávala a už nie kvôli tomu, že aby bol tvoj. Obrúčka, papier a ani spoločné meno,nie je záruka,že bude navždy tvoj. Si mladá, nemusíte sa hneď brať, bývajte spolu, užívajte si a potomuvidíte. To je iba môj názor,nemusíš ho brať :wink:
8. jan 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok