• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

23. marca 2010 
no teeeda ... dve vydate a uz ake odhovaracky od svadby :grinning: :grinning: :grinning:

ale mam ten isty nazor ako lenka :wink: ... skusenosti :wink: :wink: :wink:
8. jan 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, otázočka, ako si viem zmeniť môj profil?
8. jan 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni ... ako zmenit?
8. jan 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máš pravdu,len skúsenosti -
kamoška sa vydávala ako 20ročná a za polroka, čo začali spolu s manželom bývať - nezhody,hádky a koniec manželstva :frowning2: Teraz žije už 2roky s iným a vraví,že bola mladá a sprostá,keď sa tak rýchlo hrnuli do svadby. Njlepšie je najskôr spolu bývať,zistiť aké to je ,aké im to vychádza v spoločnej domácnosti a potom nech sa páči. Je to iné ako stretnutia po víkendoch,vtedy sú si všetci vzácny.
8. jan 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ... presne tak ... my sme sa pocas mojej VS stratavali len po vikendoch a potom, ked som skoncila VS, tak sme zacali spolu byvat a neskor bola svadba ... keby som sa hned po skole vydala a zacali by sme byvat spolu ako manzelia, nuz bola by som dost sklamana ... teraz ked sa na to spätne pozeram, tak to vidim takto ... treba si na seba zvyknut
8. jan 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne tak, aj my sme spolu najskôr bývali, naučili sme sa na seba, aj boli nezhody čoako kdo robí a ako...
8. jan 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja moju kamosku stale prehovaram na byvanie pred svadbou, ale ona nechce, vraj su kazdy den spolu a to je to iste :grinning: :grinning: :grinning: ... a boli spolu uz aj na dovolenkach ... ved ona na to pride
8. jan 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj tá moja kamoška na to prišla, teraz spolu bývajú a ani slovo o svadbe,nehrnie s do toho, ako vraví.
8. jan 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja kamoska na to nepride, mozno az potom, ked uz bude neskoro :sweat_smile:
8. jan 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bojujem s MM o net, ale vyhrala som :grinning:
Čo budeš robiť zajtra?
8. jan 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MM uy o net ani nebojuje :grinning:
yajtra asi nejake veci do skoly, oddychovat a kukat TV, no a nejake domace prace a varit
8. jan 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkasop...s me spolu dva roky a dva roky spolu aj byvame a neviem di predstavit den bez mojej polovicky... viem ze som mlada a mala by som si uzivat.. ale ja si uzivam to ze mam pri sebe cloveka ktory ma nadovsetko miluje a ja milujem jeho.... splni mi vsetko co mi na ockax vidi nie je dokonaly to nieje ziaden ale jeho nedostatky dokazem prezit a nevadia mi ale ma prednosti ktore som u ziadneho nenasla...viem ze papier a ani svadba nie je zaruka stastneho zivota ale obaja to xceme a to je hlavne....
8. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kararinkabrnka ... tak to je fajn, ye to chcete obaja :slight_smile: ... nech vam to teda vyjde tak, ako si obaja predstavujete
8. jan 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanockamt...dakujem moc pekne :D
8. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kararinkabrnka ... a snazite sa uz aj o babo? ... ci?
8. jan 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som, že keď idem na fotku, tak tam máme základné údaje, kedy som bola registrovaná v akom okrese bývam, niektoré baby tam majú mottá... ako si to viem prestaviť, resp. doplniť si nejaké údaje?
8. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kararinka..... veľa šťastia, hlavné je aby si bola spokojná, nech Vám to vyjde :slight_smile:

Zuzanockamt .... už celý týždeň sa chystám prebrať veci v skrini po malej a niekam sme chceli niekam vypadnúť,uvidíme aké bude počasie.
8. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanockamt...no xceli sme po svadbe ale dnes sme boli v drogerke a pytam sa ze kupime kodomy a pratel ze ee a ja ze to uz naostro a on ze ano tak uvidim kolko mu to vydrzi....
8. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni ... ved tam je mzslim aj kolonka na motto, tak ho len napises :wink:
lenka ... aj ja som chcela upratovat v skrini ... vztriedit veci, ktore su mi tak akurat, lebo aj tak mi budu o chvilu na nic :grinning: ... ale ak mi tu bude starky oxidovat, tak neviem, som myslela, ze pojde na bezky
8. jan 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kararinkabrnka ... no tak nech sa teda dari :wink: ... ja som MM prehovarala cca 3 rokz, kzm ako-tak povolil a bez HAK sme boli az 17 mesiacov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ako sa tam do toho dostanem?
8. jan 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni ... ved ked si prihlasena, tak hore mas nastavenia a tam si kliknes a tam je uz vsetko :wink:
8. jan 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanockamt...no uvidime ale nexcem tlacit na pilu....a ty cakas babo alebo mas....
8. jan 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kararinkabrnka ... este zatial nemame babätko
8. jan 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanockamt ...a kolko skusate?
8. jan 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kararinkabrnka ... no 17 mesiacov sme boli bez HAK
8. jan 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm no pekne... inac ako tu citam kolko sa secky snazite normalne xytam depku....
8. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kararinkabrnka ... nam to teda trvalo dost dlho si myslim
8. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem, podarilo sa.
8. jan 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni ... nemas za co :wink:
8. jan 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok