V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

insolka
25. okt 2009

Ahojte som jedna s tých čo sa nevzdáva a stále aj po neúspechoch bojuje.Pridajú sa spolubojovníčky.. Možno toto je tá "plodná" téma 😀 😀 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
insolka
autor
23. feb 2010

Ahojte lenka tak gratulujem .Ja som vcera dostala dve embrijka tak verím že ta budem nasledovať 😀

insolka
autor
23. feb 2010

leni mas termin že 14.10 to mam presne vyročie svadby 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
insolka
autor
23. feb 2010

zuzi dakujem no verim tomu že dalši mesiac obsadím ja 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
insolka
autor
23. feb 2010

No a potom by sme mali bnalôakať dalších nech mame pokračovatelov......ved som povedala že rok 2010 bude pre nas uspešny a tato temička to potbvrdzuje
😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
insolka
autor
23. feb 2010

No určite bude žiadne vyzera to tak ...treba mysliet pozitivne.Aj ked neviem kde s to vo mne berie 😅

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
insolka
autor
23. feb 2010

Zuzi pomaha to .tak do toho 😉

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
insolka
autor
23. feb 2010

Zuzi určite bude všetko OK...určite len je to pre teba niečo niove neboj uvidis na utz ti doki povie je to super 😀

larmimi
23. feb 2010

potrebujem radu, hovori sa ze vytok byva pri pred alebo tak nejak pocas ovulacie...mne vcera skoncila mrcha a hned dnes mam vytok...to mam uz zacat snazilkovat alebo co🙂) 🙂

insolka
autor
23. feb 2010

larmi to je individualne ale na tvojom mieste by som skor merala teplotu 😉

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
larmimi
23. feb 2010

no, asi zacnem, lebo minuly mesiac sa nam nepodarilo...a mam taky pocit ked som mala minuly mesiac ovu vytok sme mali sexualnu pauzu, lebo sme skusali len prvy mesiac a myslela som si ze k oplodneniu treba len nechraneny styk...tento mesiac uz to nenecham na nahodu.. 😉

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
larmimi
23. feb 2010

no a ked niekto sexuje kazdy den a aj tak neotehotnie?

larmimi
23. feb 2010

ja som s prvou dcerou ani nevedela co je ovulacia alebo BT... a otehotnela som hned...ale tam sme mali veru sex casto ako cerstvo zamilovany..hlavne rano...je to rozdiel rano alebo vecer? alebo to je jedno..

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
larmimi
23. feb 2010

myslela som ze cez ovulaciu je sanca..no som z toho jelen...

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
larmimi
23. feb 2010

si zlata ze mi to vysvetlis lebo inac neviem!
takze, ked mi vcera skoncila mrcha...od zajtra rana si meriam BT, zapisuje...tieto dni by mala byt rovnaka, a ked zacne klesat, budeme snazilkovat? dobre som to pochopila?

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
larmimi
23. feb 2010

ano, videla som ...je to celkom prehladne, len stale neviem kedy mam teraz snazilkovat, hned ako mi klesne? staci aj o 0,2 stupna?

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
insolka
autor
25. feb 2010

Ajojte ako sa dnes mame? 😉

lenkasop
26. feb 2010

Ahoj insolka,
tak držím palčeky,nech nám to prkne vyjde ako povedala Zuzanockamt 😀 Ona - január, ja -február a ty- marec 😀 😀

Inak dá sa,len som unavená, ale od pondelka máme prázdniny a snáď si aj trošku oddýchnem ak malá dovolí 🙂

Nám sa zadarilo hneď na prvý šup, ani somtomu neverila,že to takto vyjde, ale názov témy je jasný a tak to aj vyšlo 🙂

insolka
autor
26. feb 2010

..No pene čarujem a ešte ja aby som išla pekne postupne a nepokazila reťaz 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre