• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

23. marca 2010 
lenka ... tak uz si nahodila aj ty tt :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :wink: ... no mam sa fajn zatial ... vo stvrtok idem na poradnu ... uz nemam vobec ziadne priznaky, tak sa aj trosku bojim, ze ci je to este OK
23. feb 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte lenka tak gratulujem .Ja som vcera dostala dve embrijka tak verím že ta budem nasledovať :grinning:
23. feb 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni mas termin že 14.10 to mam presne vyročie svadby :grinning:
23. feb 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ... tak to si presne o mesiac neskor ako ja :slight_smile:
insolka ... tak drzim palce, nech to vyjde :slight_smile:
23. feb 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi dakujem no verim tomu že dalši mesiac obsadím ja :grinning:
23. feb 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak to by bola sranda ... ja v januari, lenka ma februar a ty marec :slight_smile: :grinning:
23. feb 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No a potom by sme mali bnalôakať dalších nech mame pokračovatelov......ved som povedala že rok 2010 bude pre nas uspešny a tato temička to potbvrdzuje
:grinning:
23. feb 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ano zatial je to tak, ze je pre nas uspesna :slight_smile:
23. feb 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No určite bude žiadne vyzera to tak ...treba mysliet pozitivne.Aj ked neviem kde s to vo mne berie :sweat_smile:
23. feb 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru aj pozitivne myslenie vela robi ... mala by som sa toho drzat aj ja
23. feb 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi pomaha to .tak do toho :wink:
23. feb 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musim zacat ... predtym som stresovala, ze nebudem tehu a teraz ked uz som, tak stresujem, ze sa nieco zle udeje
23. feb 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi určite bude všetko OK...určite len je to pre teba niečo niove neboj uvidis na utz ti doki povie je to super :grinning:
23. feb 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potrebujem radu, hovori sa ze vytok byva pri pred alebo tak nejak pocas ovulacie...mne vcera skoncila mrcha a hned dnes mam vytok...to mam uz zacat snazilkovat alebo co:slight_smile:) :slight_smile:
23. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
larmi to je individualne ale na tvojom mieste by som skor merala teplotu :wink:
23. feb 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
larmimi ... no dost pochybujem, ze hned po MS budes mat ovu vytok ... ten byva hlienovity, tahavy ... takze zalezi od toho, aky je ten vytok ... a tiez by som odporucala merat BT
23. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, asi zacnem, lebo minuly mesiac sa nam nepodarilo...a mam taky pocit ked som mala minuly mesiac ovu vytok sme mali sexualnu pauzu, lebo sme skusali len prvy mesiac a myslela som si ze k oplodneniu treba len nechraneny styk...tento mesiac uz to nenecham na nahodu.. :wink:
23. feb 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
larmimi ... no k oplodneniu treba hlavne vela stastia :grinning: ... my sme mali nechraneny styk 17 mesiacov :wink: ... inak ja som mavala ovu vytok a ovu bola az tak o tri az pät dni po tom ... ale to som zistila az pri merani BT ... takze nie vzdy ovu vytok znamena, ze je aj ovu vtedy ... a par mesiacov som ani ovu vytok nemala, ale ovu normalne prebehla
23. feb 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ked niekto sexuje kazdy den a aj tak neotehotnie?
23. feb 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som s prvou dcerou ani nevedela co je ovulacia alebo BT... a otehotnela som hned...ale tam sme mali veru sex casto ako cerstvo zamilovany..hlavne rano...je to rozdiel rano alebo vecer? alebo to je jedno..
23. feb 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved pisem, ze treba stastie ... kazdy den mat sex je zbytocne, lebo ovu je len uprostred cyklu priblizne, takze sanca je tak mozno 2-3 dni po ovu a tak den po ovu podla mna
23. feb 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som ze cez ovulaciu je sanca..no som z toho jelen...
23. feb 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
larmimi ... ved jasne, ze cez ovu je sanca najväcsia a este aj pred a po ... ale cely cyklus urcite nie :wink:
23. feb 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si zlata ze mi to vysvetlis lebo inac neviem!
takze, ked mi vcera skoncila mrcha...od zajtra rana si meriam BT, zapisuje...tieto dni by mala byt rovnaka, a ked zacne klesat, budeme snazilkovat? dobre som to pochopila?
23. feb 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rovnaku BT mat nemusis ... ale budu to nizsie hodnoty ... potom , ked bude ovu ti naraz klesne a dalsi den bude vyssia ... to znamena, ze nastala ovu a po ovu by sa mala drzat zase vyssie ... okolo tych 37, ale nie je to pravidlo ... vyskusaj stranku www.fertilityfriend.com ... tam si to mozes zapisat a vyznaci ti aj ovu ... ak chces kukni do mojho albumu, mam tam aj grafy :wink:
23. feb 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, videla som ...je to celkom prehladne, len stale neviem kedy mam teraz snazilkovat, hned ako mi klesne? staci aj o 0,2 stupna?
23. feb 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
larmimi ... no ved priblizne vies, kedy mavas ovu a klesnut ti moze viackrat, len to musi byt vyrazny pokles a potom vyrazny vzostup ... takze v obdobi predpokladanej ovu radsej kazdy den ... ten graf ti ovy vyznaci az o par dni, ked zadas dalsie teploty
23. feb 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ajojte ako sa dnes mame? :wink:
25. feb 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj insolka,
tak držím palčeky,nech nám to prkne vyjde ako povedala Zuzanockamt :grinning: Ona - január, ja -február a ty- marec :grinning: :grinning:

Inak dá sa,len som unavená, ale od pondelka máme prázdniny a snáď si aj trošku oddýchnem ak malá dovolí :slight_smile:

Nám sa zadarilo hneď na prvý šup, ani somtomu neverila,že to takto vyjde, ale názov témy je jasný a tak to aj vyšlo :slight_smile:
26. feb 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
..No pene čarujem a ešte ja aby som išla pekne postupne a nepokazila reťaz :grinning:
26. feb 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok