• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

23. marca 2010 
Ahoj..... tak to potom pevne držím palčeky, aby to vyšlo :wink:

Ako sa inak máš??
26. feb 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

ako sa dari? ... mne dnes konci dovolenka, ale oddychnuta nie som ani nahodou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No citim sa siklno tehotno každy mi hovorí že som tehu no uvidime ....9.3 :wink:
26. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak mne od pondelka začína dovolenka :grinning: :grinning: :grinning: snáď si oddýchnem :slight_smile:

Bývam dosť unavená a okolo 9-tej chodím spať a aj tak nie som ráno vyspaná, celý deň by som spala ak by sa dalo :slight_smile:

Zuzka ... a ty ako?
26. feb 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to budes az tak dlho cakat ? ... ja sa teda tehotna vobec necitim :sweat_smile: :confused:
26. feb 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Insolka....tak to držím palčeky, aby mali všetci pravdu, že si tehotná :grinning: Daj potom hneď vedieť, síce nebudem mať prístup na net v tom období (9.3),ale hneď sa potompozriem sem na tému

Zuzka.... ani ja sa ako tehotná necítim,len tá únava je krutá a u mňa je to nezvyk.
26. feb 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ... no ja som mala tuto unavu pred dovolenku asi 2 tyzdne a teraz mi uz nic nie je, ani nevolnost ma netrapi, nic
26. feb 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka..už máte vybraný kočík :slight_smile: Peknučký
26. feb 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ... to je sestrin, takze asi budeme mat ten :slight_smile:
26. feb 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No zuzka ty si už pokročila :grinning: .lenka a ty sa ako cítiš,
26. feb 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni hned ako mi to potvrdia tak hned pridam tt :wink:
26. feb 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Raz hore a zas dole, len tá únava a stále musím v pravidelných intervaloch jesť :slight_smile:
26. feb 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ... aj ja som mala take obdobie chvilku, ze ked som bola hladna, tak mi bolo zle, ale asi pred tyzdnom vsetko zazrakom preslo :sweat_smile:
26. feb 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja spim skoro stale.....dnes som dokonca zažila točenie hlavy a hrozny pocit na odpadnutie čo j vobec nemavam problem s tlakom .tak neviem .dufam že sa to napravy..ale ked je to tehu tak som ochotna to vydržať :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A test si si ešte nerobila, alebo je ešte skoro??
26. feb 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
.to ja neviem .Som si povedala že si terauz robit nebudem naposledy ked som si ho robila bol pozitivny a na krvy zacalo hcg klesat to sklamanie bolo strasne preto až krv....... :wink:
26. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
insolka ... ja by som nevydrzala :wink:
26. feb 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
.ja vydržiiim teda aspon dufam :grinning:
26. feb 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ti želám, nech HCG neklesá a teraz to už určite vyjde,uvidíš:slight_smile:

Tak kočky idem si ľahnúť,lebo ma Kika hneď ráno o 6-tej zobudí a budem mať po spánku,teraz by som chcela byť medveďom na zimnom spánku. Tak sa majte a dobrú noc.

Zajtra sa stretneme a pokecáme. Ozaj,verím,že zajtra nad Kanadou vyhráme :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni dobru noc .......a nech vyhráááááááááme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Insolka....drž sa, prosím, nech sa Vám to podarí, musí aj za nás. Teraz je ten správny čas,aby Vám to vyšlo. Ozvi sa potom, myslím na Vás :wink:
7. mar 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj leni dakujem aj sa trošku obavam ale to patri asi k tomu :sweat_smile: :sweat_smile: v utorok budem vediet vysledok hned dam vediet.Leni ako to že nemáš tt?čo sa stalo? :frowning2: :frowning2:
7. mar 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,
dajako sa bábetko prestalo vyvíjať, začala som špiniť a v piatok na kontrole sme zistili,že máme len 3,5mm a sme bez reakcie srdiečka.
:frowning2: :frowning2:

Tak Vám to musí vyjsť aj za nás, uvidíš. Zajtra odchádzam na lyžiarsky, aby som na to nemyslela, ale hneď ako sa v piatok vrátim, bežím k netu a ty tam budeš mať vysmiatého smajlíka :grinning: OK a ja budem vedieť, čo sa deje. Držím palčeky
7. mar 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juuuj Leni to mi je luto ale držím palce aby to na buduce vyslo :wink:
A dakujem hned ak budem vediet vysledok tak sem hodim :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak na to sa teším :wink:
7. mar 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No pevne verím že sa aj ja mam na co tešit :sweat_smile: :sweat_smile: sa bojim aby som to nezakrikla :sweat_smile:
7. mar 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj sa :wink: držím palčeky
7. mar 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem budem to potrebovať.......No a hned prídem sem a budem ta chciet nakazit tehu vyrusikmi :grinning:
7. mar 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám z toho strach,čo keď zase :frowning2:
7. mar 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok