• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

23. marca 2010 
leni, neboj bude dobre ... jedno dietatko mas, si schopna otehotniet aj vynosit babo, tak nemaj strach ... ani sa nenazdas a budes znova testovat a uvidis // :wink: :slight_smile:
7. mar 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka....teraz mi to tak nepripadá :frowning2: to som si myslela aj predtým,keď sompekne vynosila Kiku,otehotnela doslova na prvý šup a teraz pekne rýchlo som o bábetko prišla, takže asi nie,máme Kristínku a tak sa utešujem. Bolo to hrozné....
7. mar 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ... ved jasne, urcite je to hrozne ... ale aspon mas jedno dieta ... ja kebyze teraz o male pridem, tak ma asi porazi alebo co, ked nemam nic este a cakala som na neho dlhych 17 mesiacov ... od vcera ma boli podbrusko ako pred MS, len dufam, ze sa to len maternica roztahuje
7. mar 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka....pekne odpočívaj, ja som sa cítila v pohode, len som bola dosť unavená, tiež ma pobolievalo podbruško a potom to prišlo :frowning2: Ale ty si už podstatne dalej, u tyeba sa rozťahuje maternica, pri Kike ma tiež pobolievalo podbruško a doki mi povedal,že je to maternicou. Len sa hlavne šetri a odpočívaj :wink: :wink:
7. mar 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni viem ako sa citiš ale ver že to dobre dopadne .ja tiež verím inak by nemalo zmysela bojovať :wink: :wink: a my smeb silne tak to zvladneme a ešte si budeme vymienat skuenosti s kočikmi :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Každý mi vraví, buď rada, že tak skoro,bolo poškodené,veď si nebola dlho tehotná,...... fakt to už nechcem zažiť, takú beznádej :frowning2:
Obdivujem ťa, že si taká silná
7. mar 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odpocivat sa mi neda, kedze kazdy den musim byt v praci, by sa mi hodilo trosku oddychu, ale neda sa, zajtra rano zase 6:15 odchod do prace a prichod okolo 17:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už aby bolo leto,čo :grinning: a poriadny oddych, ešte cca 3 mesiace a bude škol. rok za nami :wink:
7. mar 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni nieje co obdivovat prvy mesiac som myslela že už žiadna buducnost pre nmna nieje ale chccem aj ja mimi tak robim pre to vsetko a viem že sa to podary .teraz je to čerstve ale neskor budes chciet aj ty zabudnut a bojovat o vytužene mimi :wink: :wink:
7. mar 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: uvidíme či čas vylieči tú bolesť
7. mar 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
.uplne nie ale najlepsie juvylieči mimi ktore k tebe onedlho pride ... :wink:
7. mar 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič, idem pustiť manželík na net,zajtra odchádzam preč, ale v piatok hneď zbehnem na net a čakám správu od teba - znamenie :grinning:
Pa a drž sa :wink:
7. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj a odpočin si na lyžovacke .... :wink: :wink: :wink:
7. mar 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem a aj ty si davaj na seba pozor :wink:
7. mar 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni negatyvne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. mar 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Insolka..... obe prelomíme tú smolu a podarí sa,uvidíš :slight_smile: Kď ťa vidím ako sa nevzdávaš, tak aj ja budem s tebou bojovať proti tomu a dopadne to dobre. Aký máš ďalší postup????
12. mar 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Insolka.... ako sa máš????

Asi si tu budem písať sama :frowning2:
15. mar 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

ja som tu tiez ... baby, neviem, ci ist k lekarke, ci to nechat tak ... vcera som mala trosku ruzovohnedeho vytoku a dnes zase a uz tyzden ma pobolieva podbrusko a vcera aj krize presne ako pocas MS ... niekedy su tie bolesti väcsie, inokedy mensie ... tak neviem :confounded:
15. mar 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuzka, nechcem ťa plašiť, ale radšej choď. Aj u mňa to tak začalo, neváhaj a choď. Radšej 100x kvôli blbosti. Choď tam radšej hneď zajtra a hlavne odpočívaj.Kedy si bola na kontrole????
Niekde som čítala,že telo si ešte pamätá obdobie MS a nastane špinenie a tiež pri rozťahovaní maternice môžeš špiniť, ale radšej nech sa na teba pozrie lekár.
15. mar 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, bola som naposledy tusim okolo 24 alebo 25 februara a mam ist na poradnu az 25. marca ... a robila mi len jedno sono zatial - 7. februara ... teraz uz vyok nemam, nebolo ho ani vela a bol svetly - hnedoruzovy, tak som si hovorila, ze mozno to je len chvilkove :confused:
15. mar 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeden deň (štvrtok) som mala špinenie len ráno,potom večer a nakoniec v piatok doobeda. Tiež toho nebolo veľa :frowning2: Ja by som radšej aspoň dokimu zavolala a opýtala sa. Za opýtanie nič nedáš. Ako sa inak máš v robote?
15. mar 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevieš,čoje s insolkou???
15. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mala si to spinenie silne, ci tiez len troska ... lebo ja sa utesujem tym, ze keby to bolo nieco zle, tak zacnem poriadne spinit alebo krvacat a mam bolesti

neviem, co je s nou ... uz sa dost dlho neozvala, naposledy vlastne len s tou negativnou spravou :frowning2: ... tak to asi potrebuje trosku spracovat, si myslim :pensive:
15. mar 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a v robote stale kopec povinnosti, dnes som sa nestihala ani napit poriadne, stale som bola v jednom kole a potom som ledva stihala vlak, som myslela, ze budem utekat, aby som stihla dojst na cas do druhej prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som slabé špinenie,ani bolesti som nemala - len podbrušku a boleli ma kríže :frowning2: Krvácanie tiež nebolo silné, slabé :frowning2: preto som si myslela, že to nebude nič vážne. Vždy som počula, že je to silné, no a u mňa to bol presný opak :frowning2:

Kamarátka ležala v nemocnici a tam bola kočka, ktorá tiež krvácala - nechali si ju tam, dali jej lieky a v pohode,má zdravé dieťa :wink: Tak radšej choď k dokimu.
15. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som si to vzdy predstavovala ako nieco hrozne, ved takto fakt mozem byt v klude a mozu sa diat vazne veci ... a ty si isla hned k dokimu?
15. mar 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme zajtra písomné maturity, tak tiež kopu roboty. Možno máš to špinenie z tých naháňačiek :frowning2: Skús si trošku odpočinúť, prednejšie je vaše bábätko ako ostatné deti.
15. mar 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ano, asi by sa mi zislo aspon tyzden volna ... len ci ma dokina vypise ... mi povie, ze nemam tolko citat ako minule, ked som sa jej spytala na NT hodnoty, lebo mi ich nerobila
15. mar 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vo štvrtok som mu hneď volala. Opýtal sa ma či mi tvrdne bruško a ak áno, aby som prišla, len mi netvrdlo, cítila som sa v pohode a tak mi povedal aby som prišla v piatok na poradňu,no tam sa mu to už nezdalo a poobede som začala krvácať :frowning2:
15. mar 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale špinenie je úplne iné ako hodnoty, tak by ťa mala vypísať, veď cestuješ a teraz to počasie je rôzne. Povedz jej, čo sa deje a vypýtaj si PN, nenechaj sa odbiť.
15. mar 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok