V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

insolka
25. okt 2009

Ahojte som jedna s tých čo sa nevzdáva a stále aj po neúspechoch bojuje.Pridajú sa spolubojovníčky.. Možno toto je tá "plodná" téma 😀 😀 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
7. mar 2010

zuzka....teraz mi to tak nepripadá ☹ to som si myslela aj predtým,keď sompekne vynosila Kiku,otehotnela doslova na prvý šup a teraz pekne rýchlo som o bábetko prišla, takže asi nie,máme Kristínku a tak sa utešujem. Bolo to hrozné....

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
7. mar 2010

zuzka....pekne odpočívaj, ja som sa cítila v pohode, len som bola dosť unavená, tiež ma pobolievalo podbruško a potom to prišlo ☹ Ale ty si už podstatne dalej, u tyeba sa rozťahuje maternica, pri Kike ma tiež pobolievalo podbruško a doki mi povedal,že je to maternicou. Len sa hlavne šetri a odpočívaj 😉 😉

insolka
autor
7. mar 2010

Leni viem ako sa citiš ale ver že to dobre dopadne .ja tiež verím inak by nemalo zmysela bojovať 😉 😉 a my smeb silne tak to zvladneme a ešte si budeme vymienat skuenosti s kočikmi 😀 😀 😀

lenkasop
7. mar 2010

Každý mi vraví, buď rada, že tak skoro,bolo poškodené,veď si nebola dlho tehotná,...... fakt to už nechcem zažiť, takú beznádej ☹
Obdivujem ťa, že si taká silná

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
7. mar 2010

Už aby bolo leto,čo 😀 a poriadny oddych, ešte cca 3 mesiace a bude škol. rok za nami 😉

insolka
autor
7. mar 2010

Leni nieje co obdivovat prvy mesiac som myslela že už žiadna buducnost pre nmna nieje ale chccem aj ja mimi tak robim pre to vsetko a viem že sa to podary .teraz je to čerstve ale neskor budes chciet aj ty zabudnut a bojovat o vytužene mimi 😉 😉

lenkasop
7. mar 2010

☹ uvidíme či čas vylieči tú bolesť

insolka
autor
7. mar 2010

.uplne nie ale najlepsie juvylieči mimi ktore k tebe onedlho pride ... 😉

lenkasop
7. mar 2010

no nič, idem pustiť manželík na net,zajtra odchádzam preč, ale v piatok hneď zbehnem na net a čakám správu od teba - znamenie 😀
Pa a drž sa 😉

insolka
autor
7. mar 2010

Ahoj a odpočin si na lyžovacke .... 😉 😉 😉

lenkasop
7. mar 2010

Ďakujem a aj ty si davaj na seba pozor 😉

insolka
autor
9. mar 2010

Leni negatyvne ☹ ☹ ☹

lenkasop
12. mar 2010

Insolka..... obe prelomíme tú smolu a podarí sa,uvidíš 🙂 Kď ťa vidím ako sa nevzdávaš, tak aj ja budem s tebou bojovať proti tomu a dopadne to dobre. Aký máš ďalší postup????

lenkasop
15. mar 2010

Insolka.... ako sa máš????

Asi si tu budem písať sama ☹

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
15. mar 2010

Ahoj Zuzka, nechcem ťa plašiť, ale radšej choď. Aj u mňa to tak začalo, neváhaj a choď. Radšej 100x kvôli blbosti. Choď tam radšej hneď zajtra a hlavne odpočívaj.Kedy si bola na kontrole????
Niekde som čítala,že telo si ešte pamätá obdobie MS a nastane špinenie a tiež pri rozťahovaní maternice môžeš špiniť, ale radšej nech sa na teba pozrie lekár.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
15. mar 2010

Jeden deň (štvrtok) som mala špinenie len ráno,potom večer a nakoniec v piatok doobeda. Tiež toho nebolo veľa ☹ Ja by som radšej aspoň dokimu zavolala a opýtala sa. Za opýtanie nič nedáš. Ako sa inak máš v robote?

lenkasop
15. mar 2010

Nevieš,čoje s insolkou???

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
15. mar 2010

mala som slabé špinenie,ani bolesti som nemala - len podbrušku a boleli ma kríže ☹ Krvácanie tiež nebolo silné, slabé ☹ preto som si myslela, že to nebude nič vážne. Vždy som počula, že je to silné, no a u mňa to bol presný opak ☹

Kamarátka ležala v nemocnici a tam bola kočka, ktorá tiež krvácala - nechali si ju tam, dali jej lieky a v pohode,má zdravé dieťa 😉 Tak radšej choď k dokimu.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
15. mar 2010

My máme zajtra písomné maturity, tak tiež kopu roboty. Možno máš to špinenie z tých naháňačiek ☹ Skús si trošku odpočinúť, prednejšie je vaše bábätko ako ostatné deti.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
15. mar 2010

Vo štvrtok som mu hneď volala. Opýtal sa ma či mi tvrdne bruško a ak áno, aby som prišla, len mi netvrdlo, cítila som sa v pohode a tak mi povedal aby som prišla v piatok na poradňu,no tam sa mu to už nezdalo a poobede som začala krvácať ☹

lenkasop
15. mar 2010

No ale špinenie je úplne iné ako hodnoty, tak by ťa mala vypísať, veď cestuješ a teraz to počasie je rôzne. Povedz jej, čo sa deje a vypýtaj si PN, nenechaj sa odbiť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre