V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

insolka
25. okt 2009

Ahojte som jedna s tých čo sa nevzdáva a stále aj po neúspechoch bojuje.Pridajú sa spolubojovníčky.. Možno toto je tá "plodná" téma 😀 😀 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
15. mar 2010

Tak nech ťa aspoň vypíše, aby si si odpočinula. Skús ju poprosiť, aby ťa tam poslala, nie je to sranda, zistíte čoto je a budete v pohode 😉

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
15. mar 2010

Tak ju zmeň, veď si platíť odvody a ona nič, len vypíše knižku,tak to by si si vedela vypísať aj ty 😠 To je sila, je mi z toho na g...

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
15. mar 2010

Zuzka...len kľudne odpočívaj a zmeň doktora.Neboj sa všetko bude v poriadku,uvidíš.Nemysli na to. 😉

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
15. mar 2010

Určite 😉 netráp sa, všetko bude v poriadku, odpočívaj hneď ako to bude možné, vykašli sa na blbosti a nepodstatné veci. 😉 😉

insolka
autor
15. mar 2010

Ahojte kočky no ja sem teraz moc nechodim ešte ma to moc boli ☹
Leni no necham si na niaky cas pokoj musim sa dat fyzicky dokopi lebo po tych hormonoch som uplne znicena a aj psichicky mi to len prospeje zatial si planujeme porobit niake vysetrenia uvidme co povie dr no tie vystrenia niektore sa platia a ja musim trošku zase priskrblit peniazky .Ale vzdatr som to este nevzdala 😉

lenkasop
16. mar 2010

Ahoj Insolka....verím a viem ako to bolí, ale obe to zvládneme, tiež sa snažím ísť ďalej, ale niekedy ma to dobehne (smútok) a opäť si poplačem ☹ V piatok idem na kontrolu a popýtam sa na nejaké vyšetrenie, na zistenie prečo.
Nechce sa mi ísť do roboty, dnes máme písomné maturity, tak aspoň nejaká zmena. A vonku prší,len by som chcela vegetiť 🙂

lenkasop
16. mar 2010

Je tu niekto??????

insolka
autor
16. mar 2010

No len škoda že to niako tento rok asi nestihnem.Je mi to strasne luto tak som užchcela ☹ No uvidime ako to pojde dalej .Ja idem na kontrolu v pondelok tak som zvedava.Ale určite nechcem isť do dalsieho pokusu teraz .Musi sa mi telo spamatat s tych hormonov a aj som dost rpibrala tak sa musim dat dohromady 😒

lenkasop
17. mar 2010

Tak insolka, nahodíme novú tému 😉 Rok 2011 to istí , alebo niečo také 😀 Čo ty na to????

insolka
autor
20. mar 2010

leni to myslim že najlepsia tema bude :rok 2011alebo další rok hlavne že raz drobček bude 😀

lenkasop
20. mar 2010

Insolka..... v piatok som bola na kontrole, všetko sa zdá byť ok, dal mi antikoncepciu na 3 mes a povedal,že potom sa môžeme začať snažiť, ale aj tak sa mi to nezdá, tak skoro. Niekde písali baby, že po 6mes. ☹
Uvidíme, nahodíme novú tému a bude, no nie????
Ako sa máš. Mňa stále doháňa depka a plač ☹ ☹ ☹

insolka
autor
20. mar 2010

No mna ani nie idem buduci tyžden do práce .Ozaj nebolo to uplne negatyvne takže sa hystoria opakovala.Musim zistit prečo .Ale nebojkaj o rok dva budeme si radit aky kočik je najlepsi 😉 len treba verit a bojovat.

lenkasop
21. mar 2010

Insolka....tak pôjdeš aj na dajaké vyšetrenie, keď to nebolo úplne negatívne? Treba naozaj len veriť a bojovať a my to zvládneme, uvidíš 😉 Pekný deň pred nami, chystám sa ísť si zajazdiť na koni, už mi to chýba,mám absták 😀 😀

insolka
autor
21. mar 2010

No leni nič ine nam neostava .......ale co viem už nechcem zažit sklamanie dva krat stacilo ☹

lenkasop
21. mar 2010

Ani ja, aj keď v porovnaní s tebou sa to nedá zrovnať. Si silná a určite sa dočkáte,po všetkých tých pokusoch a sklamania, tu už raz musí vyjsť.
Nevzdáme to, no nie 😉 A čoskoro budeme vyberať kočíky, uvidíš. A tento rok bude pre teba prelomový 😉 A do tretice to vyjde 😉

insolka
autor
21. mar 2010

.neviem či som silna ale vždy ma to akosi posunie dalej ved nadej umiera posledna....... 😉

lenkasop
22. mar 2010

Ahoj, tak to je super,neboj sa, čoskoro sa nám to podarí 😉 Odkedy sa budete chcieť začať snažiť? Mne povedal doktor, že za 3mes. Tak uvidíme ako dopadneme 😒

insolka
autor
22. mar 2010

No ja mam na plane vsetky možne vysetrenia na buducu stredu idem na krv na zražanlivost krvy a potom idem na zakladne geneticke vysetrenie a potom chcem ešte imunologiu v Prahe.A dnes mi p. dr. ozanamila že sa mame pripravit na to že može sa stať že nebudeme mat ani jedno dobre embrijko teda bez toho aby malo niako živataschopnost vydržat dalej že si mame dat spravit genetiku embrijka no tak to stoji 1200€ a to nepočítam lieky a transfer takže musim trošku nasetriť ved zatial nas to stalo 2500€ a mierne sme sa vyzmichali aj to že ja musim byt stale na PN lebo mam naročnu prácu.Takže počítame tak buduci rok možno koncom roku 2010 ale musim sa na to naozaj aj ja dobre fyzicky aj psichicky citit teraz som len plna smutku a velmi pribrata tak sa dama do kopy a uvidime ako dopadnu vsetky tie vysetrenia. 😅

insolka
autor
22. mar 2010

Ešte niečo moj mužíček povedal že ked sa to podary tak ho da do vytriny 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkasop
23. mar 2010

Aj jedna kamarátka, po dvoch potratoch zistila, že má zrážanlivosť krvi, každý deň si musela dávať tuším injekciu, keď chcela a bola tehu. Môžno je to aj tvoj prípad, uvidíš. Ozaj, ako to myslela doktorka, že máte dať embryo na genetiku, to myslela to, čo ti dávali teraz alebo zo zásoby????? ☹
Kde pracuješ???

insolka
autor
23. mar 2010

Leni no genetika je drobnejsie preštuduju embrio či nahorou neosahuje niake zle chromozony a pod aby sa nam nenarodilo dietatko s dawnom alebo aby dietatko neumrelo skor ako by sa narodilo.Moju prácu ti napisem di IP

lenkasop
23. mar 2010

No možno sa podarí a čoskoro po vyšetreniach budete tehu, uvidíš. Len nestrácať nádej 😉

insolka
autor
23. mar 2010

no uvidime teraz si ichcem hlavne odpočinut .........bolo to strasne narocne obdobie a musim nechat aj telo trošku odpočinut po tych hormonoch 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre