V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

insolka
25. okt 2009

Ahojte som jedna s tých čo sa nevzdáva a stále aj po neúspechoch bojuje.Pridajú sa spolubojovníčky.. Možno toto je tá "plodná" téma 😀 😀 😀

insolka
autor
25. okt 2009

....no ved strasne zvlastny pocit 😒 😒 ale snazim sa mysliet na to že v roku 2000 som mala svadbu a v roku 2010 budem tehulka 😉

maryah
25. okt 2009

no jasneeeeeeeeeeeee, to sedi... magicke ciiisla 😉 teraz si odpocin a po novom roku sup-sup do centra. ja som zvedava ako dopadneme my...

insolka
autor
25. okt 2009

..no buduci tyžden idem k Dr.a hned sa budem pytat kedy budem moct ist na KET cim skor tym lepsie

maryah
25. okt 2009

aky je rozdiel medzi IVF a KET? mam z toho trosku gulas...

insolka
autor
25. okt 2009

No IVF mas s celym procesom stymulky a Ket je ked Ti ostali niake embrijka zamrazene tak ti ich len vložia bez stimulacie vaječnikov len ti pripravia sliznoicu maternice liekmi 😉

maryah
25. okt 2009

jaaaaj. boze moja, velmi ti drzim palce... kolko mrazacikov ti ostalo?

insolka
autor
25. okt 2009

...no myslim že niako 7 ale dfakt si to niako nepametam som sa nato nesustredila 😀 😀 ked mi to hovoril som mala močovi mechur na prasknutie a som strasne dlho cakala kedy už mi ich tam vložia 2hod ma nechali s plnym mechurom som už bola zufala

maryah
25. okt 2009

j to asi narocny zakrok, ze? a za ako dlho ti to robili od prveho pohovoru? my sme mali pohovor pred dvoma tyzdnami a dalsi mame 27.11. a tam nam povedia co a ako...

insolka
autor
25. okt 2009

...no prve bolo take zdlhave lebo som ochorela tak sa to odialilo.Toto druhe som mala už inekcie lebo som mala ist na jar ale mala som silny zapal a teraz som behom mesiaca bola už v cikle 🙂 a ten zakrok bol kratky len ta uspia a za 10min si na izbe a vloženie cele to vidis si pri vedomi ......a zachvilku je po všetkom

maryah
25. okt 2009

takze sa to da zvladnut v pohode... ja som plna ocakavanie, ze co nas alebo vlastne mna caka... drahy ide na spg v polovicke mesiaca a na konci mesiaca mame ten pohovor alebo co to je a tam nam povedia dalsi postup... nemam rada taketo cakanie, ale ako povedala ta recepcna, ked sme uz cakali tolko tak pockame aj nadalej a mala pravdu...

insolka
autor
25. okt 2009

....no hlavne Ti doporučujem mat pozityvne myslenie je to velmi doležite počas celej poripravy 😉 😉 aj ked hormony s tebou budu dost mavat aspon somnou to bolo hrozne ked si o tak spatne spomeniem 😀

maryah
25. okt 2009

myslenie mam celkom v pohode, ale neviem ako to je ked ti to vlozia... a ty vies, ze to tam mas... a to cakanie, ze co sa tam odohrava a ako to prebieha, usadzuje sa to tam? da sa vtedy na to nemysliet?

insolka
autor
25. okt 2009

..no poviem ti tak ked som bola prvy raz tak som citila ked mi to tam dali a neujalo sa žiadne priznaky a pod len take s tych hormonov.Teraz ked vlasne som tehotna bola som asi po tyždni sitila take pnutie v podbrušku a vlasne som mala velmi dobry čuch 😀 😀 a bolo mi zle v aute aj v MHD ale bohužial sa to pustilo

maryah
25. okt 2009

jaaaaj, tak to mi je luto ☹ . a ako dlho si bola tehotna?

insolka
autor
25. okt 2009

..no to ani sama neviem ked som isla na krv tak mi povedali že som aj niesom aby som priosla este raz a ked som bola na dalsej tak mi HCG zacalo klesat a bolo mi oznamene že som potratila ........možno niaky tyžden som mohla byt tehotna

lucia.kl
25. okt 2009

ahoj. tak som nazad.
Insolka sa čudujem, že ťa nechali po vkladani s plnym mechurom, mne pri prvom vkladani doktor dovolil sa ešte pred tym isť vycikať a keď som bnola na Ket, tak ma podom nacievkovali, takže som nemusela držať, inak by som sa pocikala 😀

insolka
autor
25. okt 2009

...nie po pred tym ma nechali trapit ale som mala nabeh na ohss tak som ešte pila aj celu noc a si vieš predstavit ked mi povedali že mam doist s plnym mechurom o 7h a brali ma až o pol desiatej som aj ja chodila odcikavat leboo by som sa asi počurala už som mala velmi blyzko ktomu 😀 😀

insolka
autor
25. okt 2009

..čo je to to nacievkovanie?boli to?

lucia.kl
25. okt 2009

mne povedali presne hodinu na ktoru mam prisť a bol posun tak max pol hodinu, tučím že to bolo na desiatu.
cievku ti zavedú do močoveho mechura a tak sa vyprazdni, zavadzanie neboli len pri vyťahovani to trošku štipe ale ta ulava stoji za to 😀 😀

maryah
25. okt 2009

baby, na chvilku sa vzdialim, idem upiect rychly kolac... pa

insolka
autor
25. okt 2009

.no som nepočula že by to v iscare robili chodi sa s pplnym moč mechurom pokial viem 😕

insolka
autor
25. okt 2009

mnamky tak potom napis či sa vydaril🙂)

lucia.kl
25. okt 2009

aj v GF sa chodi s plnym, to asi zaleži od doktora, zakaždym som mala ineho a pri KET ma doktorka poslala von sa napiť, že ho mam malo naplneny, no a keĎ bolo po transfere tak sa ma opytala či si želam nacivkovať, lebno som jej povedala, že už nevydržim, takže si to pýtaj aj u vás

insolka
autor
25. okt 2009

..no ja mam stale jednu a tu istu lekarku čo ma ma na starosti este sa nestalo aby ma robila ina ....

insolka
autor
25. okt 2009

aha až po transfere?No tak to ja zase už potom vydržím potom som vydržala aj dlhšie ako by bolo treba 😀

lucia.kl
25. okt 2009

my sa u lekarov striedame, nie každy je tam každya deň a tak keď mi víde termín na deň keď tam nieje môj doktor tak robí ten, čo má službu, no a zatial ma môj doktor len operoval pri diagnostickej op, kto mi odoberal vajíčka sa nepamätám

insolka
autor
25. okt 2009

mna si lekarka vždy dala tak ako robila ona viem že tam si všetci tak davajku pacientov ako robia oni a ked nerobila tak si ma objednala do nemocky a tam som isla na kontrolu .Viem že len v tedy ju zastupia ked ma porod alebo niaky surny pruipad 😅

lucia.kl
25. okt 2009

konzultacie a kontorly mam vždy s nim, keď si chidila pri IvF na krv a na ultrazvuk, tak si ťa vždy brala len tvoja doktorka?? ja som tam bola skoro každy deň, takže raz moj dr.a raz iná dr, uvidime ako to bude ak budem tehotna, to už by som mala chodiť len k nemu. no nechajme sa prekvapiť, v podstate mi to je jedno, kto si ma berie a kto ma vyšetruje, len nech to robi poriadne.

insolka
autor
25. okt 2009

.ano vždy len moja doktorka ku ktorej patrym a som velmi rada v piatok idem k nej a som straaasne zvedava len sa trošku obavam v robote či mi to nedaju pocitit ked potom pojdem zase na PN

lucia.kl
25. okt 2009

idem sa ja manželíkovy venovať, lebo sa sťažuje, že ho zanedbávam 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre