V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

insolka
25. okt 2009

Ahojte som jedna s tých čo sa nevzdáva a stále aj po neúspechoch bojuje.Pridajú sa spolubojovníčky.. Možno toto je tá "plodná" téma 😀 😀 😀

insolka
autor
25. okt 2009

he he no chod sa mu venovat nech si ta este užije o 9 mesiacov budete behat oklo mimi a nebude tolko času 😀 😀

marrad
25. okt 2009

baby aj ja sa hlasim k Vam

insolka
autor
25. okt 2009

Ahoj vidim že práve čakaš na vysledok 😉

marrad
25. okt 2009

no ved

insolka
autor
25. okt 2009

.držíím palceky nech sa podariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉 😉 😉 😉

marrad
25. okt 2009

velmi pkne dakujem
Kam chodis ja do Ferticentu

insolka
autor
25. okt 2009

Nie do iscaru ty do ferticentra?

marrad
25. okt 2009

Ano Ferticent

insolka
autor
25. okt 2009

si spokojna?

marrad
25. okt 2009

No vies co po tom ako tuna vychvalovali som cakala nieco lepsie. Lekar to robi ako na pase, nemam pocit ze ma individualnz pristup, no obdornik je je to take neutralne..... no ale asi som narocna a co TY ako si spokojna?

insolka
autor
25. okt 2009

.ja som spokojna aj s pristupom a to že to robia ako na bežiacom páse to si nevšímaj ako som si všimla tak to je asi uplne všade skratka je to ich práca a beru to ako rutinu 😀 😀 Ja som spokojna hlavne s mojou doki konečne Dr.storej mam dobry pocit a tuk tuk tuk aby som to nezariekla 😀

marrad
25. okt 2009

Ako dlho sa snazite?

insolka
autor
25. okt 2009

12 rokov 😅

marrad
25. okt 2009

My 5 rokov a to som si myslela ze sme rokordmani...

insolka
autor
25. okt 2009

.no ved aj to je dosť....ale to sa zmeni 🙂

marrad
25. okt 2009

verim ze ano....

insolka
autor
25. okt 2009

určite treba myslieť pozityvne 😉

cukruska1920
25. okt 2009

halo halo....tak sme doma... ako pokracujete s hymnou?

maryah
25. okt 2009

caute, uz som aj ja tu. mali sme tu segrinho maleho 😵 😵 😵

insolka
autor
25. okt 2009

ahojte niako ma na tu hymnu nič nenapada 😅
mary si sa aspon trošku vytešila 😀

cukruska1920
25. okt 2009

tak kaslat na hymnu..podstatne je aby sme vsetky uspesne otehulkovali a potom porodili zdrave miminka no nie?

maryah
25. okt 2009

no jasne insolka, maly je taky poklad, joooj, aky bol zlatucky, pasticky si stale cucka a schmatol aj moj prst 😀 . baby, ked je zena tehotna neviete kedy asi zacinaju boliet prsia ci az ked meska mrcha alebo uz pred mrchou? trosku blba otazka, ale som zvedava...

insolka
autor
25. okt 2009

jasne že ano ved preto je tu táto tema aby na konci roku 2010 sme za prezývkou snž ale xytt no nie? prip.1d alebo 2d

insolka
autor
25. okt 2009

No to ti fakt neviem povedat mna bolia skoro stale pred mrchou 😀 😀 ale myslim že to ma každa žena ine ale čo som počuvala tak to byva jeden s prvych priznakov

cukruska1920
25. okt 2009

mary... mna boleli pred mrchou ...inak to je siesty zmysel... zena vytusi ze sa nieco deje...aspon ja som to vzdy tak mala... este mi ani nemeskala menstruacia a uz som testovala a boli //

insolka
autor
25. okt 2009

.no ja som to niako len tak nikdy nezažila tak neviem len teraz ale to ma ceciny boleli stale koli hormonom 😀

maryah
25. okt 2009

cukruska ked mne sa ten siesty zmysel akosi ukazuje kazdy mesiac 😀 😀 😀 . stale pred mrchou hladam nejaky ten priznak 😀 😀 😀 . a ked pride mrcha tak si poviem, ze buduci mesiac sa to podari a som v pohode...

insolka
autor
25. okt 2009

..no to može byť tym že sa tak pozoruješ to mi všetky inak by si to vnimala keby si nechcela otehotnieť ale to sme všetky taketo 😀 😀

cukruska1920
25. okt 2009

mary..ja som bola vies ako natom.. kazdy mesiac som merala a ked sa teplota drzala hore tak som bola happy ze to asi vyslo a potom bum a klesla a prisla mrcha...tak som sa vykaslala na meranie...este som sa aj s muzom pohadala a prave vtedy som otehotnela...hehe... a to sa mi potvrdilo v obidvoch pripadoch...takze aj teraz to tak budem robit...teraz ked nesnazime tak budem merat a ked uz zacneme tak sa nato vyprdnem a necham tomu volny priebeh 🙂

maryah
25. okt 2009

jaaaj insolka, ja ta taaaaak obdivujem... ja by som nikdy nepovedala, ze budeme mat takyto problem, brala som antikoncepciu a hovorila som si, ze vysadim ju len ked budeme chciet babo... ale toto sme nepocitali... aspon, ze su taketo centra, ze vedia takymto parom pomoct... uz si aj ja zvykam, je to v pohode, ale mam take chvily smutne, hlavne ked sa hlasia hormony pred mrchou... tesim sa teraz prestavby naseho podkrovia, nastupila som do prace tak teraz ani nemam moc casu nad tym uvazovat.... a teeeeraz ma tesia vianoce 😵 😵 😵 tesim sa na ne ako male dieta 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre