• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

23. marca 2010 
autor
Ozaj cukrus ako je to stou teplotou ked otehotnieš to len tak mimochodom aj tak mi je to nanič :sweat_smile:
25. okt 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
.....obdivuješ?.aj ja sa teším na vianoce manželik pride na dlhšie domov cca na tri tyždne .A budeme si užívat pohodu :slight_smile:
25. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus, kedy sa zacnete opat pokusat o babo??? vies, ze ked som prisla na net a nevidela som tt pri tvojom nicku, ze ma to prekvapilo a soklo? dost som bola smutna z toho lebo som ti drzala palce... aaaale do tretice vsetko dobreee, tfuj, tfuj, tfuj... - pre stastieeeeee a aj toto:

http://blog.sme.sk/blog/4439/92900/IMG_7172_resize.jpg
25. okt 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked si meras cely cyklus v tu istu hodinu predtym nez vstanes s postele tak pred ovulaciou teplota klesne a potom stupne..a ked si tehotna tak sa drzi stale hore nad tou ciarou... a niektorym babam okolo 7DPO alebo neskor teplota klesne a potom znova stupne...a to klesnutie je vlastne uhniezdenie...ale nie vsetkym klesne...mne ani raz neklesla...len sa drzala hore
25. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano insolka obdivujem, ze si v pohode aj po 12-tich rokoch :slight_smile:
25. okt 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha dobre vedieť :fearful:
25. okt 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od buduceho roka budeme kazda davat tt za nickom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. okt 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...no nie vždy som v pohode ver mi .....a poviem ti že ked mi oznamili že som tehotna bola ale potratila som v kuse cely vykend plakala uplne som sa zosipala až sa manželik bál aby sa mi niečo nestalo ,ale vyplakala som sa a povedala som si že už sa to raz uchitilo a teraz už len aby to vydržalo jeden pokrok už mam predsa za sebou :wink:
25. okt 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja ked som si merala teplotu tak mi neklesla ani v den mrchy... klesla mi az na nejaky 2 DC... ovulaciu mi pekne ukazalo, ale drzala sa hore, potom som zacala ovulaciu citit tak som si prestala teplotu merat. a neviete ake spolahlive su ovulacne testy (tie na moc)?
25. okt 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mary prsne tak a skladať našu hymnu ktoru si potom zaspievame na porodnom sale :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne insolka, dohodneme sa na tej istej porodnici a trosku si tam zabeekame (zaspievame)... :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej..dakujem mary si zlata.... kedy? no neviem....9.novembra idem k dokymu...porobi mi stery, sono a napise zoznam naco vsetko mi sestricka zoberie krv..potom sa s nou dohodnem kedy pridem a uz len cakat na vysledky...ale ak by bolo vsetko dobre a doktor nam to schvali tak v januri by sme chceli zacat....
25. okt 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to vam velmi drzim palce cukrus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
baby, idem si umyt zubky, lahnut do postele a kukat na superstar :wink: .
tak sa majte krasne, zajtra som tu ako na koni a aj s malym, idem ho varovat :slight_smile: .
tak pa a dobru noc
25. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mary jasnééééééé dohodnuté :grinning:
mary tak držíím palčeky
25. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mary pa pa ja sa idem sprchnut ale budem tu ešte kukat raz začas popri superstar :grinning:
25. okt 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hallooooooooooooooooooooo všetky už kukate superstáááááááár?
25. okt 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nováá hymna suprstar ma velmi pekne slová pre nasu hymnu par slov z nej ...........som len kusok od mojho sna
25. okt 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte, dobre rano. mary aky krasny stvorlistok! ja kazdy rok najdem aspon dva,tri. vzdy si ich vylisujem. :slight_smile:
26. okt 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kočky :wink:
26. okt 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sa im nejako nechce pisat.
26. okt 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
..aj ja som dnes niaka leniva:slight_smile:)
26. okt 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
insolka ja len na povzbudenie, poznam tu kocku, ktora otehotnela po 9 rokoch a ma 38r. teraz..
davno som ju nevidela na konikovi, snad je v poriadku!
26. okt 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...jééééj no dakujem len nech sa to už podarý :wink:
26. okt 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata ahojte
26. okt 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marrad ahoj :wink:
26. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa mate? Co nove?
ja som celkom v pohode, normalne pracujem,ale neda mi nemysliet nato ako mu dopadne IUI? :slight_smile:
Inak ja mam tiez 38 rokov....
26. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
.noo strasne Ti držím palčeky len bud v klude a všetko dobre dopadne hlavne tomu musiš veriť ty :wink:
26. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik, aj ja Tebe drzim :wink:
26. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kedy mas mat vysledky?Dlho sa pokušaťe o mimi?
26. okt 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len 21.10. som bola na IUI cize o 9 dni by som mala ist do centra na krv...
5 rokov sa pokusame
26. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok