V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

insolka
25. okt 2009

Ahojte som jedna s tých čo sa nevzdáva a stále aj po neúspechoch bojuje.Pridajú sa spolubojovníčky.. Možno toto je tá "plodná" téma 😀 😀 😀

insolka
autor
26. okt 2009

....no to čakanie je strasne a byt ešte k tomu optimista že?a do ktoreho centra chodiš?

marrad
26. okt 2009

Ferticent, tusim vcera sme si o tom pisali 🙂

insolka
autor
26. okt 2009

aha som zabudla mam s toho niaky chaos 😀 Velmi zle som spala stale som ymslela na to prečo som o to prišla nevedela som zaspať 😒

lilix
26. okt 2009

som zvedava, ktora bude prva tehu.. 😵

insolka
autor
26. okt 2009

...no aj ja ktora prva nas tu nakazí tehu vyrusikmi 😀

marrad
26. okt 2009

kedy si bola na 2 IVF?

insolka
autor
26. okt 2009

ET som mala 29.9

insolka
autor
26. okt 2009

Ahojte kočky je tu niekto?

marrad
26. okt 2009

JA SOM TU
AHA TAKZE TO JE CERSTVE

insolka
autor
26. okt 2009

....ano a dosť ....som myslela že sa s toho nepozbieram ale skor som začala rozmyslat dopredu len vecer to na mna niako pride 😎 😠

marrad
26. okt 2009

Kolko mas rokov, este mas sancu urcite, je dobre ze pozeras dopredu

insolka
autor
26. okt 2009

mam 30 teda o mesiac 31 ale este stale je to 30 😀 no lekari taky optimisti niesu stale počuvam ako sa mam ponahlat možno je to aj tym že mi pred rokom na pravom vajcovode nasli tumor adnex vraj je to zo zapalu ale neda sa odstranit bez toho aby mi zobrali cely vaječnok tak ma trošku nahanaju

marrad
26. okt 2009

verim ze sa Ti to cim prv podari.
Ja som podstatne starsia, no pri laaprke v lete mi nic nezistili, teda zistili, ze je vsetko OK...
Skusala si brat nejake prirodne lieciva?

insolka
autor
26. okt 2009

..No nie okrem cajikovania teraz pred IVF možno aj to pomohlo aby sa to aj ked na chvilku udržalo ,ak vieš tak mi porad fakt netuším čo by bolo dobre

insolka
autor
26. okt 2009

kočky ste tu ešte niekto?

lucia.kl
26. okt 2009

ahoj Insolka
ja už som tu. konečne doma.
tak som teda asi prvá tehotná

lucia.kl
26. okt 2009

insolka a kyselinu listovú si brala?? mne kazal doktor brať tú a okrem toho som si kupila aj elastiq - tehotenské vytamíny.

insolka
autor
26. okt 2009

.No Luci tak pekne posielaj tehu vyrusiky ....noooo a to ešte nebol ani rok 2010 tak toto sa ukazuje ako naozaj plodna tema 😀 😀 Ano brala som aj kyselinu listovu a pred IVF som pila alchimilkovy cajik a Baby plan som uživala

lucia.kl
26. okt 2009

tak potom už len si hovoriť že to najbližšie víde, ty si teraz mala KEt alebo si bola po IVf

insolka
autor
26. okt 2009

Ja som teraz mala IVF buduci tyžden idem k dokine na kontrolu a hned sa budem pytat kedy by som mohla ist na KET.Si mi dala velku nadej velmi si ma povzbudila 😉 😉

lucia.kl
26. okt 2009

mne IVF tiež nevyšlo a KET ano, asi si telo potrebuje oddychnuť, neviem ako ty ale ja som brala 3 tyždne inekcie a maternica stimulovana nebola, len tyždeň, a teraz pri ket až 18dni , takže to ma asi niečo do seba a hlavne keď si tehotna bola tak teraz maš vysoku šancu

insolka
autor
26. okt 2009

.no mne Dr. povedala že nevidi žiadny problem vždy opakovala aku mam užasnu maternicu a vraj už dlho taku nevidela to tam hovorila aj lekarom ked isiel niaky tak dufam že sa drobec už zabyva na dlhšie ved bytik ma vraj deluxe 😀 😀

lucia.kl
26. okt 2009

nabuduce sa pridaš ku mne, som sa tak prave rozhodla, takže ťa začarovavam 😎 😀 😕 🤐

insolka
autor
26. okt 2009

....len pekne čaruj chytam od teba vyrusiky......... 😀 😀 A čo manželik?

lucia.kl
26. okt 2009

ten sa strašne teši 🙂
ale nie viac ako ja, aj keď on s tým dieťaťom začal, ja som ešte nechcela ale teraz strašne chcem

insolka
autor
26. okt 2009

...noo tak sa strasne tešte a o 9m sa budete tešiť s maličkeho alebo s malinkej strasne Vam to prajem len si to pekne uživajte .Ozaj a ako rychlo ste vedeli tie mená 😀

lucia.kl
26. okt 2009

my ich vieme od začiatku, myslim, že sme sa ani moc nedohadovali, ja som chcela alexandru, tkaže ak budú dve baby tak budú alex a nicol

insolka
autor
26. okt 2009

Aha no my sme sa o tom ani nerozpravali a ked sme o niečom takom začali tak to skončilo tak že čo sa pačilo mne to sa nepacilo jemu 😀 No tak aspon v niečom sa nezhodneme mne sa páčia mena Roland ,rene ,Patrik,pre dievcatko Kristinka Ale to ma este cas ešte bneprisla ta spravna doba 😖

lucia.kl
26. okt 2009

možno to urobiš tak ako kamoška, uvidela dieťa a zmenila mu meno na ine

insolka
autor
26. okt 2009

.keby kamoška moja mama to tak spravila 😀 😀 😀 najprv som mala byt Iveta a v poslednej chvili ked sa opytali na meno som bola Zuzana a babka obtelefonovavala všetkych znamich že nemame Ivetu ale Zuzanau 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre