• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

23. marca 2010 
no vidiš, a si vieš predstaviť, že by si bola iveta??
je reklama v superstar že :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2009 o 20:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: nie tak to si naozaj neviem predstaviť ked moju mamu napadla pesnička že zuzanoooooooooooo chci ti jenom jednu vetu....tak niako to je Na ivetu ju asi žiadna nenapadla :grinning: :grinning:
Ozaj počula si včera tu pesničku superstar?Presne som si spomenula že aj slova sa nam lepšie hodia :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počula som ju až dnes, si zoženiem slova a hudbu a idem to meniť na tu našu hymnu, potom budeme spievať :slight_smile:
26. okt 2009 o 20:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: noooooooo sa mi strasne pačili tie slovááááááááá
26. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ich zatial moc nevnimala , musim nabuduce, veď ja som celu superstar včera prespala
26. okt 2009 o 21:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedá sa mi to spustiť, pohladám potom na google
26. okt 2009 o 21:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
škoda že sa ti to neda spustit su tam napisane slova
:grinning: :grinning:
Par slov zmeniť a je to super :grinning:
26. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj ja si to najdem a potom sa do toho pustim
ale teraz už dobru noc
26. okt 2009 o 21:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:wink: :wink: dobru noc pa
26. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halóóóó je tu niekto???
27. okt 2009 o 18:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoooj no zatial som tu asi za hod pride mm zo služobky taaaaak sa strasne teším .Potom sa budem venovat jemu :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to jasne, ako som čitala, tak ti chodi asi na dlhšie za pracou, čo?
27. okt 2009 o 18:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
.noooo už ho od rana otravujem ako sa na neho teším dufam že nepride s toho znechuteny :grinning: konečne si ho užijem :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne chodieval manžel na tyždňovky, ale teraz som rada, že je vždy doma kedď pridem z prace, to ja chodim neskôr ako on :grinning:
27. okt 2009 o 18:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lusi chcela som sa ta spytat že po tom nestastnom nezdare a po ms či si citila take pnutie a pobolievanie v podbrušku začínam mat obavy že som sa dobre nevyčistila :unamused:
27. okt 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa už nepamätám, sú to 4 meisace, ale myslím, že mňa bolievali vaječníky a občas keď som sa natiahla, tak ma bolelo na pravej strane - tak bnodavo - ako nožom, vyčistiť si sa musela, veď sme boli len v 10 dni a to nebolo tak velke a sliznica v maternici sa komplet zošupala, ja si myslim, že to sa len telo regeneruje po inekciach
27. okt 2009 o 18:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
..no dakujem lebo prvy raz som to tak necitila ale to sa vobec nepodaerilo tak som sa trošku aj obavala
27. okt 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nooo manžel už je na blizku idem mu zohriat jest juuuuuuuj ako sa tešíím som už na neho roadne nachystana :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ahoj a venuj sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2009 o 18:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
....ahooj už stepujem pred dvarami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, dlhsie som tu nebola.. luciaaaaaaaa, no tak to gratulujeeeeeeeem velmi...
tak a ty si to nastarovala a my budeme pokracovat, nasledovat ta, ale musis nam pomoct a posiela virusiky :dizzy_face:
28. okt 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozdravujem, tiey mam rovnaky "problem", ja som po druhom pokuse, ale neviem ci to vyzera dobre, nakolko som doma s chripkou a na krv mam ist 2.11, ale bojujem dalej ....
28. okt 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte
maryah dobre sa to rozbieha že?
hope držím palce ved mas tam maleho bojovnika :grinning: pekne papaj vitaminky
28. okt 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj insolka, teda to sa to rozbieha... aj tema je uspesna a hned sme zacali tehulkovanim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: veru je to plodna tema :wink: .
hope, aj ja ti drzim palce nech sa to podari az do konca :dizzy_face:
28. okt 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
.no veru sa velmi teším to je velmi dobre znamenie že je medzi nami aj prva s tt :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kety ides na IVF? nepojdes aj na to IFG ICSI? - alebo ako sa to presne pise
28. okt 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neviem čo presne mysliš ale najbližšie ma caka KET mam niakych mrazačikov.Ale čo si myslela ty?ICSI u mna by bola zbytočna
28. okt 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
noooo v piatok as adozviem čo bude somnou dalej idem na kontrolu k Dr.ale dufam že budem moct ist čim skor :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tuším si opíšem sama zo sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok