V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

insolka
25. okt 2009

Ahojte som jedna s tých čo sa nevzdáva a stále aj po neúspechoch bojuje.Pridajú sa spolubojovníčky.. Možno toto je tá "plodná" téma 😀 😀 😀

insolka
autor
25. okt 2009

Ozaj cukrus ako je to stou teplotou ked otehotnieš to len tak mimochodom aj tak mi je to nanič 😅

insolka
autor
25. okt 2009

.....obdivuješ?.aj ja sa teším na vianoce manželik pride na dlhšie domov cca na tri tyždne .A budeme si užívat pohodu 🙂

maryah
25. okt 2009

cukrus, kedy sa zacnete opat pokusat o babo??? vies, ze ked som prisla na net a nevidela som tt pri tvojom nicku, ze ma to prekvapilo a soklo? dost som bola smutna z toho lebo som ti drzala palce... aaaale do tretice vsetko dobreee, tfuj, tfuj, tfuj... - pre stastieeeeee a aj toto:

http://blog.sme.sk/blog/4439/92900/IMG_7172_res...

cukruska1920
25. okt 2009

no ked si meras cely cyklus v tu istu hodinu predtym nez vstanes s postele tak pred ovulaciou teplota klesne a potom stupne..a ked si tehotna tak sa drzi stale hore nad tou ciarou... a niektorym babam okolo 7DPO alebo neskor teplota klesne a potom znova stupne...a to klesnutie je vlastne uhniezdenie...ale nie vsetkym klesne...mne ani raz neklesla...len sa drzala hore

maryah
25. okt 2009

ano insolka obdivujem, ze si v pohode aj po 12-tich rokoch 🙂

insolka
autor
25. okt 2009

aha dobre vedieť 😨

maryah
25. okt 2009

od buduceho roka budeme kazda davat tt za nickom 😵 😵 😵

insolka
autor
25. okt 2009

...no nie vždy som v pohode ver mi .....a poviem ti že ked mi oznamili že som tehotna bola ale potratila som v kuse cely vykend plakala uplne som sa zosipala až sa manželik bál aby sa mi niečo nestalo ,ale vyplakala som sa a povedala som si že už sa to raz uchitilo a teraz už len aby to vydržalo jeden pokrok už mam predsa za sebou 😉

maryah
25. okt 2009

no, ja ked som si merala teplotu tak mi neklesla ani v den mrchy... klesla mi az na nejaky 2 DC... ovulaciu mi pekne ukazalo, ale drzala sa hore, potom som zacala ovulaciu citit tak som si prestala teplotu merat. a neviete ake spolahlive su ovulacne testy (tie na moc)?

insolka
autor
25. okt 2009

mary prsne tak a skladať našu hymnu ktoru si potom zaspievame na porodnom sale 😀 😀 😀

maryah
25. okt 2009

jasne insolka, dohodneme sa na tej istej porodnici a trosku si tam zabeekame (zaspievame)... 😀 😀 😀

cukruska1920
25. okt 2009

jeeej..dakujem mary si zlata.... kedy? no neviem....9.novembra idem k dokymu...porobi mi stery, sono a napise zoznam naco vsetko mi sestricka zoberie krv..potom sa s nou dohodnem kedy pridem a uz len cakat na vysledky...ale ak by bolo vsetko dobre a doktor nam to schvali tak v januri by sme chceli zacat....

maryah
25. okt 2009

tak to vam velmi drzim palce cukrus 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
baby, idem si umyt zubky, lahnut do postele a kukat na superstar 😉 .
tak sa majte krasne, zajtra som tu ako na koni a aj s malym, idem ho varovat 🙂 .
tak pa a dobru noc

insolka
autor
25. okt 2009

mary jasnééééééé dohodnuté 😀
mary tak držíím palčeky

insolka
autor
25. okt 2009

mary pa pa ja sa idem sprchnut ale budem tu ešte kukat raz začas popri superstar 😀

insolka
autor
25. okt 2009

hallooooooooooooooooooooo všetky už kukate superstáááááááár?

insolka
autor
25. okt 2009

nováá hymna suprstar ma velmi pekne slová pre nasu hymnu par slov z nej ...........som len kusok od mojho sna

lilix
26. okt 2009

ahoojte, dobre rano. mary aky krasny stvorlistok! ja kazdy rok najdem aspon dva,tri. vzdy si ich vylisujem. 🙂

insolka
autor
26. okt 2009

ahojte kočky 😉

lilix
26. okt 2009

dnes sa im nejako nechce pisat.

insolka
autor
26. okt 2009

..aj ja som dnes niaka leniva🙂)

lilix
26. okt 2009

insolka ja len na povzbudenie, poznam tu kocku, ktora otehotnela po 9 rokoch a ma 38r. teraz..
davno som ju nevidela na konikovi, snad je v poriadku!

insolka
autor
26. okt 2009

...jééééj no dakujem len nech sa to už podarý 😉

marrad
26. okt 2009

dievcata ahojte

insolka
autor
26. okt 2009

marrad ahoj 😉

marrad
26. okt 2009

Ako sa mate? Co nove?
ja som celkom v pohode, normalne pracujem,ale neda mi nemysliet nato ako mu dopadne IUI? 🙂
Inak ja mam tiez 38 rokov....

insolka
autor
26. okt 2009

.noo strasne Ti držím palčeky len bud v klude a všetko dobre dopadne hlavne tomu musiš veriť ty 😉

marrad
26. okt 2009

dik, aj ja Tebe drzim 😉

insolka
autor
26. okt 2009

Kedy mas mat vysledky?Dlho sa pokušaťe o mimi?

marrad
26. okt 2009

len 21.10. som bola na IUI cize o 9 dni by som mala ist do centra na krv...
5 rokov sa pokusame

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre