V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

insolka
25. okt 2009

Ahojte som jedna s tých čo sa nevzdáva a stále aj po neúspechoch bojuje.Pridajú sa spolubojovníčky.. Možno toto je tá "plodná" téma 😀 😀 😀

lucia.kl
26. okt 2009

no vidiš, a si vieš predstaviť, že by si bola iveta??
je reklama v superstar že 😠 😀 😝

insolka
autor
26. okt 2009

😀 😀 nie tak to si naozaj neviem predstaviť ked moju mamu napadla pesnička že zuzanoooooooooooo chci ti jenom jednu vetu....tak niako to je Na ivetu ju asi žiadna nenapadla 😀 😀
Ozaj počula si včera tu pesničku superstar?Presne som si spomenula že aj slova sa nam lepšie hodia 😀 😀

lucia.kl
26. okt 2009

počula som ju až dnes, si zoženiem slova a hudbu a idem to meniť na tu našu hymnu, potom budeme spievať 🙂

insolka
autor
26. okt 2009

😀 😀 noooooooo sa mi strasne pačili tie slovááááááááá

lucia.kl
26. okt 2009

ja som ich zatial moc nevnimala , musim nabuduce, veď ja som celu superstar včera prespala

insolka
autor
26. okt 2009
lucia.kl
26. okt 2009

nedá sa mi to spustiť, pohladám potom na google

insolka
autor
26. okt 2009

škoda že sa ti to neda spustit su tam napisane slova
😀 😀
Par slov zmeniť a je to super 😀

lucia.kl
26. okt 2009

neboj ja si to najdem a potom sa do toho pustim
ale teraz už dobru noc

insolka
autor
26. okt 2009

😉 😉 dobru noc pa

lucia.kl
27. okt 2009

halóóóó je tu niekto???

insolka
autor
27. okt 2009

ahoooj no zatial som tu asi za hod pride mm zo služobky taaaaak sa strasne teším .Potom sa budem venovat jemu 😀 😀

lucia.kl
27. okt 2009

no to jasne, ako som čitala, tak ti chodi asi na dlhšie za pracou, čo?

insolka
autor
27. okt 2009

.noooo už ho od rana otravujem ako sa na neho teším dufam že nepride s toho znechuteny 😀 konečne si ho užijem 😀 😀

lucia.kl
27. okt 2009

mne chodieval manžel na tyždňovky, ale teraz som rada, že je vždy doma kedď pridem z prace, to ja chodim neskôr ako on 😀

insolka
autor
27. okt 2009

lusi chcela som sa ta spytat že po tom nestastnom nezdare a po ms či si citila take pnutie a pobolievanie v podbrušku začínam mat obavy že som sa dobre nevyčistila 😒

lucia.kl
27. okt 2009

ja sa už nepamätám, sú to 4 meisace, ale myslím, že mňa bolievali vaječníky a občas keď som sa natiahla, tak ma bolelo na pravej strane - tak bnodavo - ako nožom, vyčistiť si sa musela, veď sme boli len v 10 dni a to nebolo tak velke a sliznica v maternici sa komplet zošupala, ja si myslim, že to sa len telo regeneruje po inekciach

insolka
autor
27. okt 2009

..no dakujem lebo prvy raz som to tak necitila ale to sa vobec nepodaerilo tak som sa trošku aj obavala

insolka
autor
27. okt 2009

nooo manžel už je na blizku idem mu zohriat jest juuuuuuuj ako sa tešíím som už na neho roadne nachystana 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia.kl
27. okt 2009

tak ahoj a venuj sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😎 😎 😎 😎 😝 😝 😝 😝 😝

insolka
autor
27. okt 2009

....ahooj už stepujem pred dvarami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maryah
28. okt 2009

caute baby, dlhsie som tu nebola.. luciaaaaaaaa, no tak to gratulujeeeeeeeem velmi...
tak a ty si to nastarovala a my budeme pokracovat, nasledovat ta, ale musis nam pomoct a posiela virusiky 😵

hope11
28. okt 2009

pozdravujem, tiey mam rovnaky "problem", ja som po druhom pokuse, ale neviem ci to vyzera dobre, nakolko som doma s chripkou a na krv mam ist 2.11, ale bojujem dalej ....

insolka
autor
28. okt 2009

Ahojte
maryah dobre sa to rozbieha že?
hope držím palce ved mas tam maleho bojovnika 😀 pekne papaj vitaminky

maryah
28. okt 2009

ahooj insolka, teda to sa to rozbieha... aj tema je uspesna a hned sme zacali tehulkovanim 😵 😵 😵 veru je to plodna tema 😉 .
hope, aj ja ti drzim palce nech sa to podari az do konca 😵

insolka
autor
28. okt 2009

.no veru sa velmi teším to je velmi dobre znamenie že je medzi nami aj prva s tt 😀 😀

maryah
28. okt 2009

kety ides na IVF? nepojdes aj na to IFG ICSI? - alebo ako sa to presne pise

insolka
autor
28. okt 2009

neviem čo presne mysliš ale najbližšie ma caka KET mam niakych mrazačikov.Ale čo si myslela ty?ICSI u mna by bola zbytočna

insolka
autor
28. okt 2009

noooo v piatok as adozviem čo bude somnou dalej idem na kontrolu k Dr.ale dufam že budem moct ist čim skor 😀 😀

insolka
autor
28. okt 2009

tuším si opíšem sama zo sebou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre