V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

insolka
25. okt 2009

Ahojte som jedna s tých čo sa nevzdáva a stále aj po neúspechoch bojuje.Pridajú sa spolubojovníčky.. Možno toto je tá "plodná" téma 😀 😀 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
28. dec 2009

Ahojte Dzou a Yfka7 a vitajte

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
28. dec 2009

Aj ja, kde učíš , ako dlho a aké predmety? Ja na gymply - telesnú a biológiu

mamartinka - vitaj

snow.angell
28. dec 2009

holky mohu se zeptat na BT, je pravda že když se měří třeba odpoledne že se má odečíst 0,5st?

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
28. dec 2009

mamatinka - neviem či by som bola taká silná ako ty a vydržala 3 roky. Klobúk dole 😉

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
28. dec 2009

Zuzanockamt - ja od roku 2004 a tiež s 2,5 ročnou prestávkou. V ktorom meste? kde si študovala? Ja v BA - na FTVŠ a prírodovedeckej fakulte.

Snow.angel - tak to ti neporadím, bazálku som si nikdy nemerala, zatiaľ. Prepáč

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
28. dec 2009

Zuz... - aký teplomer používš? Prepáč za nemiestnu otázku, ale nie som v tomto zbehlá. Má sa odrátať tých 0,5 st?

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
28. dec 2009

Mám rodinu v BY - manžel a moja mama sú z BY, sestra sa narodila v ZA

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
28. dec 2009

No a ako to je - keď stúpne teplota, potom bude ovulácia? Som trapna, čo? Chceme mať druhé dieťa a nič neviem ☹

mamartinka
28. dec 2009

Dakujem baby.No som silna.Ale uz tomu chcem pomoct a nieco zacat robit s tym.Uz aj vek troska tlaci 30 v marci manzel mal 33 v oktobri.No uvidime co nam povedia v Iscare ale uz cakat nechcem.

lenkasop
28. dec 2009

Manžel dochádza každý deň zo Serede do Trenčína, je z toho taký unavený, že romantika cez týždeň je nulová ☹

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
28. dec 2009

mamartinka - ja budem mať 30 v januári a manžel 32 v apríli

zuzanockamt - ďakujem, idem sa mrknúť

mamartinka
28. dec 2009

zuzanockamt vy sa kolko snazite?Vam sa preco nedari?No ved prave uz mam najvyssi cas co sa prveho baba tika.Aj mam obavy ci uz nebudu aj neake potom komplikacie.Ale zasa mam kamosku co ma 32 a teraz sa im tiez neviem pokolko zadarilo prve.Ale zasa dovtedy 32,33 z prvym cakat nechcem.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamartinka
28. dec 2009

lenkasop aj vam sa nedari?Ci tiez neake problemy?Prepacte ale som tu nova v teme a nemam este prehlad o vsetkych a o vsetkom.

mamartinka
28. dec 2009

zuzanockamt no ved ked to nepojde lekari nam snad len neako pomozu ak sa bude dat.No nie?Ved su odtoho aby pomohli.

lenkasop
28. dec 2009

Kočky, čo tak ísť niekde preč, zmeniť klímu a uvidíte. Kamoške sa tiež nedarilo, doktor jej povedal nech idú k moru. Neviem, či tam sa zadarilo alebo po návrate???

My sme boli na "svadobnej ceste" na horách,robili sme poriadne cyklotúry a potom som bola riadne prekvapená, keď som zistila, že čakáme malú. Aj napriek náporu na telo, denne 30 - 45km horské túry.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamartinka
28. dec 2009

lenkasop no nam dovolenky nevyhovuju,Aspon letne.Mi sme boli na svadobnej ceste v Grecku,pred tym na autosalone v Parizi,tam ma aj manzel poziadal o ruku,v Tunise a nic.Este planujeme Egypt tento rok tak snad tam.Teraz sme z manzelom v Irsku.Ja 3 rok a manzel bude 5 rok.A nedari sa a nedari.

lenkasop
28. dec 2009

Mamartinka - no neviem, či to môžem napísať ako snaženie, po Vianociach sme si prestali dávať pozor.
Problém - zatiaľ o nijakom neviem a snáď ni nijaký nebude. Necháme to tak, zatial si ani teplotu nemerám, ani pri malej sme nemerali - podarila sa nám veľmi rýchlo. Uvidíme ako to bude teraz.
Určite pomôžu a tentorok užnebudeme len snažilky 🙂

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre