V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

insolka
25. okt 2009

Ahojte som jedna s tých čo sa nevzdáva a stále aj po neúspechoch bojuje.Pridajú sa spolubojovníčky.. Možno toto je tá "plodná" téma 😀 😀 😀

remeli
30. dec 2009

no moj mm ked som pozerala ako prebieha ivf alebo ako sa to vola a citali sme o mesa a tesa tak povedal ze by do seba nedal nic úychnut ale ked videl ako skaredo som na neho pozrela ze co podstupujem kazdu chvilu ja tak povedal ze to tak nemyslel 😒

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
remeli
30. dec 2009

martinka nie to maj iba jeden teplomer, ja ked som zacala merat tiez som o tom nic nevedela len som merala a zaznacovala do grafu a casom to aj sama pochopis co znamena ked ti teplota klesne alebo stupne

lenkasop
30. dec 2009

mamartinka...ani ja som si ešte nemerala, baby sú v tom bahehnuté a vedia čo a ako, tak nám neostáva nič iné, len sa ich opýtať

remeli
30. dec 2009

zuzi aj moj sa tak tvaril zo zaciatku az mi to bolo luto.. ale zmenilo sa to

insolka
autor
30. dec 2009

Oni to len niekedy nevedia dat najavo .Moj mm zo zaciatku sa strasne hambil pri spermiograme a vždy ho ofrflal a teraz tam isiel sice po XY -krat ako velky hrdina 😀

nela00
30. dec 2009

remeli presne tak, meraním zistíš či vlastne ovuluješ

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
remeli
30. dec 2009

presne aj s mojim mm to tak prebiehalo dokonca sa hanbil ani nechcel aby som isla s nim, a na treti krat ma sam zavolal resp. ked lekar videl ze sedim v cakarni zavolal ma on ale mm nenamietal, ved co mu uz zostavalo

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamartinka
30. dec 2009

No este zapisovat to by som asi nezvladla.By som z toho bola hlupa.Neviem ako to funguje.Ja mam aj ovu mikroskop ale ani podla toho nam snazenie nevychaddza.Mi sme aj v plodne dni skusali raz 3 dni po sebe a nic z toho.Aj cez ms raz a nic.Ja neviem uz potom kde je pes zakopany 😀

remeli
30. dec 2009

marti: ja zapisujem na nette a tam ti to pekne pospaja a nie rano rano sice odmeriam ale zapisem az vecer ked som pri PC

insolka
autor
30. dec 2009

Zuzi to chce cas pomali spracovať to sa napravi len im to trošku dlhsie trva 😅

miriamka
30. dec 2009

Baby,ale preco su vasi chlapy taki ze odmietaju vysetrenia?Ved to mimi chcu aj oni,nie?

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nela00
30. dec 2009

a keď si ty v poriadku tak muž sa tomu vyšetreniu jednoducho nevyhne

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
remeli
30. dec 2009

zuzi tak to ti nezavidim, moj sice bol dlho proti ze on babo zatial nechce ale ked videl ze ja mam problemy tak ze ked nezacneme cim skor tak sa nemusi podarit tak isiel sam od seba dlho mu to sice trvalo kym sa objednal ale netlacila som na neho... a dokonca aj ked som chodila na folykulometriu tak sa o to dost zaujimal ze kedy a tak...
a vcera ma dost prekvapil ked mi povedal ze pozeral adpociu a to pred par rokmi ked sme sa na tuto temu bavili tak povedal ze by nechcel vychovavat cudzie dieta no a dnes tvrdi ze nie je otec ten kto splodil ale ten kto vychova

insolka
autor
30. dec 2009

myslim že to je ich mužska hrdosť....ale moj mm je v pohode chvaolabohu 🙂

nela00
30. dec 2009

nemôžu si pripustiť, žeby bol problém na ich strane 😝

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
insolka
autor
30. dec 2009

remi to je super..... 😉

remeli
30. dec 2009

zuzi co to znamena?

nela00
30. dec 2009

zuzi ale keď už nič iné nezostáva? keď máš za sebou všetky možné vyšetrenia tak musí ísť aj on. keď je zlý spg môžme skúšať do zbláznenia a nič z toho nebude

miriamka
30. dec 2009

Zuzi...tak to mas ako u nas,len naopak.U nas manzel chcel mimi od prvej chvile co sme sa poznali a ja stale nie.A ked sme zacali a bol problem som zistila ze som ho mala pocuvnut a zacat na nom pracovat hned...

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
insolka
autor
30. dec 2009

No mne nechceli žiadne vysetrenie robit pokial mm nemal spermiogram

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
remeli
30. dec 2009

no ano ale ked sa na to babo naviazes tak nie je tvoje.. a toho by som sa bala

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre