V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

insolka
25. okt 2009

Ahojte som jedna s tých čo sa nevzdáva a stále aj po neúspechoch bojuje.Pridajú sa spolubojovníčky.. Možno toto je tá "plodná" téma 😀 😀 😀

mamartinka
29. dec 2009

zuzanockamt mas dostat ms?No turistiku mozem aj ja.Este ked je taka paradna zima.

lenkasop
29. dec 2009

Ahojte,
dnes bolo super, boli sme sa pozrieť na živý betlehem, kam chodievame každý rok a zajtra si idem zajazdiť na koni, teším sa 😀 😀

Rok 2010 bude úspešný!!!!! 😉

insolka
autor
29. dec 2009

No jasne že bude stačí verit a podarí sa 😉

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
29. dec 2009

insolka - verím a hlavne tebe držím palčeky
Napíš prosím ťa niečo o sebe 😉

lenkasop
29. dec 2009

Ahoj zuzanockamt, kde ste boli na turistike?

insolka
autor
29. dec 2009

No lenkasop myslim že ked budeš čitať tuto temičku trošku dopredu tak sa dozvieš dost .Ale pre pokračovanie Ti možem ešte napisat že čakam na ms a idem na ket takže po treti raz vložia a ked sa podaria romrazit tak to budu tri tak dufam že trojka bude pre mna uspesna
😉

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
29. dec 2009

insolka - tak to veľmi držím palčeky, určite bude trojka šťastná 😉

zuzanockamt ..... tak tam som ešte nebola, určite bolo pekne, aj počasie prialo, rovnako ako u nás na rovine ☹
len ten sneh nám tu chýba,akáby to bola romantika na koni a sneh ☹

insolka
autor
29. dec 2009

..no ja tomu verim ..najhoršie zo vsetkeho je po neuspechu sa znova vschopiť a pokračovať.....a to sa mi zatial daryyyyyyyyyyyy

lenkasop
29. dec 2009

Obdivujem ťa, že sa nevzdávaš. Moja sestra ( sme tri a ona jediná ešte nemá dieťa) by chcela mať dieťa, ale nič pre to nerobí, úplne to vzdala -mala cysty na vaječníku, ktorý jej vraj mali odstrániť, ale to sa nám nezdá ( už je to 10rokov), a ani životosprávu nemá bohvie akú a k tomu ešte aj fajčí ☹ Je nahnevaná na celý svet.

insolka
autor
29. dec 2009

No ide o to aby verila.......ja som to niaky čas tiež niako nevnimala....skusila so skratka na to nemysliet ale nič tak som zacala situaciu riešit.teraz na poslednom ivf som hned na zaciatku prisla o to... ☹ ale zase ma to povzbudilo že už sa tam niečo objavilo tak vo mne vzrastla nadej a dr mi lken moju nadej potvrdila tak už sa tesim ked budem mat drobcov u seba
😅

lenkasop
29. dec 2009

Teším sa s tebou, určite to vyjde a dúfam, že za to všetko, čo si prežila budete mať trojnásobnú radosť 😉
Kedy by si mala na to ísť?

insolka
autor
29. dec 2009

No ťažko povedať .......naposledy som mala ms 18,10 po nevydarenom ivf a odvtedy nič dr.mi pichla inekciu a vyzera to že zase nič ale dufam že už dojde a ja sa dočkam ........ 😅 😅

lenkasop
29. dec 2009

Určite sa dočkáš 😉
ozvem sa neskôr,musím pustiť na net manželíka ☹

insolka
autor
29. dec 2009

.....jasne 😀 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
remeli
29. dec 2009

ahojte, ja sa pridavam tiez k vam 😉 , uz sa snazime dost dlho ale tri mesiace sme mali pauzu a tento mesiac sme sa zacali snazit nanovo ale myslim ze uz som mala po ovulke takze si myslim ze tehu nebudem no ale uz som 40 DC a test negativny

remeli
29. dec 2009

a vlastne som sa chcela opytat ze ci niektora nema skusenost s tym, ze pokial sme nesli naostro 😀 tak som mala cyklus 28 dni a ked je to naostro tak sa to strasane predlziiiii... a pozorujem to v kalendariku od zaciatku, nie je to divne?

zuzanockamt
29. dec 2009

remeli ... a vies urcite, ze si mala ovu? ... merias BT alebo testujes?

remeli
29. dec 2009

no nie teplotu som merala len ked som bola na clostyle ale podla hlienu a bolesti podbruska tak uvazujem, ale brusko bolelo nejako cely mesiac a ms nikde

remeli
29. dec 2009

ale uz som si pod podusku nachystala teplomer a rano zacinam na novo merat

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
remeli
29. dec 2009

a mas ovu aj ked nieje hlien?

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
remeli
29. dec 2009

no od zajtra zacnem meriat aj ja nanovo, ja som skusila aj teraz vecer len tak a mam ze 37,5 ale pritom sa necitim choro mozno som len prehriata... ale najhorsie na tom je ze ani netusim kedy by som mala testovat akosi mam tento mesiac cely rozhadzany

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
30. dec 2009

Ahojte, je tu niekto????

remeli
30. dec 2009

ja som tu :D

miriamka
30. dec 2009

Ahojte,
mozem sa pridat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre