Výpočet plodných dní

kvetinka98
9. apr 2008

ahojte kočky chcela by som sa opýtať že či mi neviete pomocť vypočítať plodné dni určite máte viacej skúsenosti ako ja ......snážíme sa síce už 9 mesiacov ale teraz si to začínam uvedomovať že ani neviem či sa snažíme na plodné dni Ďakujem 😨

karin_85
15. apr 2010

Ahoj denne, v 3 tyzdni? ved to bolo minuly tyzden. nezmylila si sa?

karin_85
15. apr 2010

s tou teplotou je to ako? ked by som si ju zmerala a vysla by vyssia, nieco by to povedalo? 🙂
ja som uplny zaciatocnik, ani nesnazilkujeme zatial, toto bol 1.pokus:)

karin_85
16. apr 2010

aaa, uz som zistila ako sa to pocita 😀 tak si mala pravdu 🙂

peach
22. apr 2010

Dobry den, chcela by som sa spytat. Posledne 3 cycly som mala 35 dnove, kvoli vysadeniu HAK. Takze som mala odsledovane ze ovulacia zacinala az 21DC, a trvala dva tyzdne (podla BT). Tento mesiac mam vsak len 15DC a uz druhy krat (vcera vecer a dnes rano) som si nasla pri utierani dost vela toho bielkovinoveho vytoky , tahavy ako zelatina a trosku hnedych hrciek v tom. (okoby krv) ale velmi malo, len take vlakna. Dnes rano vsak teplota nestupla. Moze ist o ovulaciu? Kedy je dobre mat styk? Dnes vecer? Dakujem pekne za pomoc

zuztek
22. apr 2010

ahoj peach, je mozne ze budes mat ovulaciu skor ako 21DC, styk je najlepsie mat ked sa vyskytne plodny hlienik , cize uz aj dnes vecer (a potom stale obden), pretoze podla teploty to zistis az dodatocne kedy bola presne ovu... plodny hlien mozes mat aj niekolko dni, az ten posledny den resp. den po nom by mala byt ovu, uvidis ake budu teploty dalsie dni, dobre by bolo urobit aj ovulacny test...

peach
22. apr 2010

Dakujem krasne za odpoved, uz som sa bala ze som to tento mesiac prepasla. Ale manzel uz vecer spal, a teraz je uz zas v praci. Tak dnes vecer ideme na to. Dakujem, budem sledovat teplotu, potom ako sa zvysi sa uz vlastne plodne dni skoncili, ze?

zuztek
22. apr 2010

nemas za co, urcite si to neprepasla, lebo aj teplotka sa ti este drzi dole... zvacsa je ovulacia v den poslednej nizkej teploty, potom zvykne teplota prudsie vyskocit (a vtedy uz moze byt neskoro)... ak si to znacis do nejakeho programu, napr. FF, tak ten ti to sam vyznaci kedy bola ovu...
plodne dni sa uvadzaju 3 dni pred ovu, ovulacia, a den po ovu, cize dokopy 5 dni, drzim palce 😉

peach
22. apr 2010

Dakujem 🙂

pegas174
27. apr 2010

ahojte kocky, my sme tiez len tento mesiac zacali snazilkovat, tak som zvedava.
posledna menzes mi zacala 29.3. a zacali sme sa snazit od 17.4., co by teoreticky este mohli byt plodne dni. moj cyklus je rozny od 28-31 dni, ako kedy. no mam take tlaky na vajecnikoch.
zacala som merat aj teplotku, ale nemeriam priamo v postely, lebo sa mi to zda divne ked manzelik lezi vedla, tak az na wc a napr. dnes som mala 39,8, vcera 39,9 a den predtym 37, no ide to dole, takze bud je to prichod mrsky alebo sa hniezdi vajicko.
netrpezlivo cakam

kikulka9
4. aug 2011

Ahojte baby.Mala by som jednu prosbu nepomohli by sťe mi vypočítať plodné dni.Velmy by ste mi pomohli dakujem 🙂 Pekný večer

minerwa
21. nov 2011

Ahojte snažilky, chcela by som Vás poprosiť o radu. Som dosť zmätená z môjho cyklu.
Mávam ho pravidelný 28 dňový s bolesťami prvé tri dni.

Mrcha mala prísť 20.11.2011 (nedeľa)

V piatok 18.11.2011 som v noci išla na WC a začala som krvácať slabo červená bez bolesti
V sobotu 19.11.2011 iba slabučké hnedé špinenie bez bolesti
V nedeľu 20.11.2011 to isté ako v sobotu
V pondelok 20.11.2011 dnes ráno silnejšie krvácanie zatiaľ bez bolesti.
Čo sa deje????

Od ktorého dňa si mám začať rátať začiatok cyklu? Aby som si vedela vyrátať plodné dni?
Ďakujem

meyby
21. nov 2011

@minerwa zaciatok cyklu sa rata od prveho dna zacatia menstruacie , a ak m,as pravidelny menzes , plodne dni mas potom presne v strede cyklu, t.j. 12-16 den cyklu, ale zase nieje to pravidlo... MC moze byt posunuty a tym sa posunie aj ovulacia, na tvojom mieste by som si testovala ovulaciu ovulacnymi testami...a to co teraz ti prislo ako menzes, mozno ani menzes nieje , ale si tehotna...ak sa snazite o babatko...len este HcG este nieje tak vysoke ... 🙂 daj potom vediet ako si dopadla...drzim palce...

minerwa
21. nov 2011

@meyby ďakujem za odpoveď. Snažíme sa už druhý mesiac.
Samozrejme dám vedieť.

kikulka9
29. dec 2011

Ahojťe baby mala by som jednu otázočku koľko môžu stáť ovulačné testy v lekárnach dakujem <3

strihalka
29. dec 2011

@kikulka9 podivej se kamkoliv na internetovou lekarnu a uvidis....ja si kupovala pepino v drogerce..ale uz si nepamtuji cenu

potkanica
9. mar 2013

Ahojte...chcela by som sa spytat...na vypocet ovulacie-plodnych dni staci to, ze na 10DC zo mna normalne vyteka hlien, niekedy sa stane, ze mam mokre gatky, je ciry a niekedy tahavy a krcok je makksi?...su to dostatocne znaky, ze sa jedna o plodne dni?....a ked mam vytok tuhy, biely a husty, uz nie je sanca otehotniet? dakujem za odpovede

ohenplod
5. sep 2013

Ahojte baby kto by chcel presne zistit kedy ma plodne dni tak moze vyuzit na to minipocitac cyclotest, ktory ma velku spolahlivost - mozte pozriet do mojho bazaru, predavam ho. Viac informacii ked ziskate ked hodite do googlu cyclotest.

Cyclotest baby stanovuje Vaše plodné dni a spoľahlivo Vám ukazuje dni, v ktoré máte maximálne šance otehotnieť. V prehľade nájdete všetky produkty Cyclotest.

sandy3
26. sep 2014

Ahojte ja tiez odporucam cyclotest,ktory odpora aj ohenplod(crazy nick btw).Super pristroj.Stylovy a spolahlivy.Pre zeny,ktore chcu otehotniet a zaroven pre zeny,ktore sa nechcu napchavat hormonami.Je to jednoduche.Odporucam tuto investiciu,rychlo sa vam to vrati a robitevto pre seba.Posielam rovno link,kde som si to objednala ja.http://www.otehotniet-cyclotest.sk.A toto je pre antikoncepciu http://www.antikoncepcia-cyclotest.sk.Mate tam vsetko ludsky vysvetlene. 🙂 😎

zuzka12323
17. júl 2015

Ahojte mam 1 otazocku

dziacka
10. sep 2016

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre