Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
24. feb 2009

jak to,že nevíš?není na tom nic složitýho,ne? 🙂

prcekkk
24. feb 2009

Kubik má v oblibě spát s rukou za hlavou,je to masér,co? 😀

nechynka
24. feb 2009

je super,že ti manža tak pomáhá...krmí,uspává...doufám,že mm bude taky takovej

zrovna včera jsem byla happy když jsem mu psala,jestli se mnou půjde na ten utz a vyšetření srdíčka...tak prostě úplně samozřejmě,že jasně,že chce vidět jak mimčo porostlo...prostě včera mě to strašně dojalo 😵 😵 😵

prcku,jsem hlupoň na mě to je jaksi složity...zkusím na to dneska večer po žehlení na to mrknout

prcekkk
24. feb 2009

krásný 😉 určitě bude MM super taťka,uvidíš.

nechynka
24. feb 2009

prcku ale krásnej 😀 😵 pořád přemýšlím na koho je víc podobnej...jednou se mi zdá že na tebe pak zase na manžu....ale je fakt nááááádhernej...taky bych chtěla takovyho mimouše 😉 😵

prcekkk
24. feb 2009

budu se muset rozloučit.Kubík začíná být mrzutý,tak s ním půjdu na mráz 😀 a zkusim ho uspat.

měj se krásně,papa a opatruj se

prcekkk
24. feb 2009

když se narodil,tak byl hodně po mě,ale teď je celý manža 🙂 každým týdnem se hrozně mění

nechynka
24. feb 2009

prcku tak si to venku užijte a hlavně ať nezapadnete sněhem a brzy se ukaž! a já pořeším ICQ,ju? 😉 😵 pa

danka24
autor
24. feb 2009

prepacte krasavice moje nestiham.. jak narokom ako sa mi mate?? 😉
ja som bola vcera konecne u noveho dokiho a mala som folikul 23,2mm takze super hned ma objednal na laparku 13,3, a este my bral krv aj vyter na chlamydie...

prcekkk
26. feb 2009

nazdárek,je tu někdo? 😕

...je tu nějaký mrtfo ☹

luccii
26. feb 2009

ja tu jsem 🙂 jak je, prcku? 🙂

prcekkk
26. feb 2009

ahojky Luci,spíš jak je tobě?už se to krátí,co? 😉 já se mám fajn,Kubík spinká,tak odpočívám

foogy
26. feb 2009

jsem tu

jsem si jenom odskočila, miluna přijel do studia i s Annie a ona tady hrozně štěkala, tak jsem byla ve zveráku pro kost a miluně v cukrárně pro indiána a je klid 😀

prcekkk
26. feb 2009

to je dobře,že jsi tu.je tu nějaký mrtfo,co? 😒 si je utišila oba,jo? 😀

foogy
26. feb 2009

Ahoj Luci a Anet

Luci - máš krásný bříško!!! Moc ti to sluší!!!! Je i z fotek vidět, jak jsi šťastná!

Holky, v úterý rodila ta moje kamarádka, co byla v létě na umělém a čekala dvojčata. Tak v úterý vylezli ve 37.tt po císaři Ondrášek 2,95 a Kryštůfek 2,25. Zítra si je jdu poňuchňat.

vrana
26. feb 2009

Ahoj holky, konečně vás taky vidím na první straně 😀 Jak se všechny máte?

foogy
26. feb 2009

ahoj vráni, já se mám dobře, ale moc pracovně, ale dobrý!!!! Lepší, než se nudit.

A co vy s Karolínkou?

prcku - no jo, už je klid, hihi

prcekkk
26. feb 2009

foogy,ty se máš.to jsou malí kulíšci

ahojky vrani,jak je?

prcekkk
26. feb 2009

vrani máme se fajn,už se to o dost zlepšilo,dokonce se v noci občas i vyspim 😅

vrana
26. feb 2009

Jé tak práci ti nezávidím, po té se mi vůbec nestýská. 😝

U nás dobrý, Kája chrupe na balkoně, dneska jsem se rozhodla že ven nepůjdeme, je tam extra hnusně. Jinak už je s ní sranda, řehní se o 106 a obrací se ze zad na bříško, tak nedělám nic jiného než že ji otáčím zpátky 😀

vrana
26. feb 2009

prcku a jak ti malej spí?

prcekkk
26. feb 2009

jak?no v noci ty 3hodinky vydrží.už je na sunaru,došlo mlíko,víš?ale přes den,jen řve a jí a občas i spí 😀

prcekkk
26. feb 2009

taky mi práce ještě nechybí a ani nebude - ještě dlooooouho

foogy
26. feb 2009

koukala jsem na fotky a máte tak krásný děti! Bych řekla, že všechny z našeho tématu jsou super nádherné!!! 😀 To bude určo tetou Foogynou, hihi

jo, máš pravdu, je tam fakt hnusně a ještě, že ten balkon je, co?

prcku - tak to je dobře, že už se malej klidní!!! Už to bude určo jenom lepší a lepší! A co dělá Kubík teď?

prcku - no, Kryštůfek je malinkatej, tomu půjdu za kmotru 😉

prcekkk
26. feb 2009

foogy 😉 určo.
teď zrovna spí,jinak bych tu nebyla,víš?ono se mu nelíbí,když je sám a nikdo si s ním nepovídá a nehraje

vrana
26. feb 2009

došlo mlíko jo? tak to jste na tom podobně jako my, já jsem dokrmovala od 3. týdne a od konce druhého měsíce byla už jenom na nutrilonu, ale on se svět nezboří 😉

prcekkk
26. feb 2009

jé kmotra?tak to musíš něco koupit,ne?nebo jak to chodí?

prcekkk
26. feb 2009

vrani,já si taky myslim.hlavně,že jim chutná,ne?Kubík furt řval,tak jsem začala přikrmovat a pak došlo mlíko úplně - ale je mi to fuk

nechynka
26. feb 2009

hoj kecalenky 😵

prcekkk
26. feb 2009

vrani,a jak ti malá spala přes den?myslim,tak na 1M?mě příjde,že Kubík toho moc nenaspí a pak je protivný a furt řve 😖 a v noci spíte teď jak?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre