• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
jak to,že nevíš?není na tom nic složitýho,ne? :slight_smile:
24. feb 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kubik má v oblibě spát s rukou za hlavou,je to masér,co? :grinning:
24. feb 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je super,že ti manža tak pomáhá...krmí,uspává...doufám,že mm bude taky takovej

zrovna včera jsem byla happy když jsem mu psala,jestli se mnou půjde na ten utz a vyšetření srdíčka...tak prostě úplně samozřejmě,že jasně,že chce vidět jak mimčo porostlo...prostě včera mě to strašně dojalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

prcku,jsem hlupoň na mě to je jaksi složity...zkusím na to dneska večer po žehlení na to mrknout
24. feb 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásný :wink: určitě bude MM super taťka,uvidíš.
24. feb 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku ale krásnej :grinning: :dizzy_face: pořád přemýšlím na koho je víc podobnej...jednou se mi zdá že na tebe pak zase na manžu....ale je fakt nááááádhernej...taky bych chtěla takovyho mimouše :wink: :dizzy_face:
24. feb 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budu se muset rozloučit.Kubík začíná být mrzutý,tak s ním půjdu na mráz :grinning: a zkusim ho uspat.

měj se krásně,papa a opatruj se
24. feb 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
když se narodil,tak byl hodně po mě,ale teď je celý manža :slight_smile: každým týdnem se hrozně mění
24. feb 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku tak si to venku užijte a hlavně ať nezapadnete sněhem a brzy se ukaž! a já pořeším ICQ,ju? :wink: :dizzy_face: pa
24. feb 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prepacte krasavice moje nestiham.. jak narokom ako sa mi mate?? :wink:
ja som bola vcera konecne u noveho dokiho a mala som folikul 23,2mm takze super hned ma objednal na laparku 13,3, a este my bral krv aj vyter na chlamydie...
24. feb 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdárek,je tu někdo? :confused:

...je tu nějaký mrtfo :frowning2:
26. feb 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu jsem :slight_smile: jak je, prcku? :slight_smile:
26. feb 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky Luci,spíš jak je tobě?už se to krátí,co? :wink: já se mám fajn,Kubík spinká,tak odpočívám
26. feb 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem tu

jsem si jenom odskočila, miluna přijel do studia i s Annie a ona tady hrozně štěkala, tak jsem byla ve zveráku pro kost a miluně v cukrárně pro indiána a je klid :grinning:
26. feb 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobře,že jsi tu.je tu nějaký mrtfo,co? :unamused: si je utišila oba,jo? :grinning:
26. feb 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Luci a Anet

Luci - máš krásný bříško!!! Moc ti to sluší!!!! Je i z fotek vidět, jak jsi šťastná!

Holky, v úterý rodila ta moje kamarádka, co byla v létě na umělém a čekala dvojčata. Tak v úterý vylezli ve 37.tt po císaři Ondrášek 2,95 a Kryštůfek 2,25. Zítra si je jdu poňuchňat.
26. feb 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, konečně vás taky vidím na první straně :grinning: Jak se všechny máte?
26. feb 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vráni, já se mám dobře, ale moc pracovně, ale dobrý!!!! Lepší, než se nudit.

A co vy s Karolínkou?

prcku - no jo, už je klid, hihi
26. feb 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy,ty se máš.to jsou malí kulíšci

ahojky vrani,jak je?
26. feb 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrani máme se fajn,už se to o dost zlepšilo,dokonce se v noci občas i vyspim :sweat_smile:
26. feb 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jé tak práci ti nezávidím, po té se mi vůbec nestýská. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nás dobrý, Kája chrupe na balkoně, dneska jsem se rozhodla že ven nepůjdeme, je tam extra hnusně. Jinak už je s ní sranda, řehní se o 106 a obrací se ze zad na bříško, tak nedělám nic jiného než že ji otáčím zpátky :grinning:
26. feb 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku a jak ti malej spí?
26. feb 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak?no v noci ty 3hodinky vydrží.už je na sunaru,došlo mlíko,víš?ale přes den,jen řve a jí a občas i spí :grinning:
26. feb 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky mi práce ještě nechybí a ani nebude - ještě dlooooouho
26. feb 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koukala jsem na fotky a máte tak krásný děti! Bych řekla, že všechny z našeho tématu jsou super nádherné!!! :grinning: To bude určo tetou Foogynou, hihi

jo, máš pravdu, je tam fakt hnusně a ještě, že ten balkon je, co?

prcku - tak to je dobře, že už se malej klidní!!! Už to bude určo jenom lepší a lepší! A co dělá Kubík teď?

prcku - no, Kryštůfek je malinkatej, tomu půjdu za kmotru :wink:
26. feb 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy :wink: určo.
teď zrovna spí,jinak bych tu nebyla,víš?ono se mu nelíbí,když je sám a nikdo si s ním nepovídá a nehraje
26. feb 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
došlo mlíko jo? tak to jste na tom podobně jako my, já jsem dokrmovala od 3. týdne a od konce druhého měsíce byla už jenom na nutrilonu, ale on se svět nezboří :wink:
26. feb 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé kmotra?tak to musíš něco koupit,ne?nebo jak to chodí?
26. feb 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrani,já si taky myslim.hlavně,že jim chutná,ne?Kubík furt řval,tak jsem začala přikrmovat a pak došlo mlíko úplně - ale je mi to fuk
26. feb 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoj kecalenky :dizzy_face:
26. feb 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrani,a jak ti malá spala přes den?myslim,tak na 1M?mě příjde,že Kubík toho moc nenaspí a pak je protivný a furt řve :confounded: a v noci spíte teď jak?
26. feb 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok